PDA

View Full Version : Първи път



GangstGirl
01-19-2014, 16:37
С приятеля ми ходим от година и 3 месеца, той е на 19, аз скоро ще съм на 17,аз девствена, той не е. Говорили сме с него за секс и аз му бях казала в началото (тогава бях на 15), че ще трябва да ме чака. Вече се чуствам готова да го направя с него, обаче не знам как да му го кажа... На 14 февруари ще сме само двамата с него цяла нощ в нас, тогава ми се струва най-удобно да го направим, обаче не върви да му изкарам презерватив и да му кажа "Почвай"... По принцип не се притеснявам да говоря с него на сексуална тема, все пак сме правили някои неща, но не знам как да започна.
Другия ми въпрос е, понеже отворих един презерватив от тия, които раздават и ми се догади от миризмата му, възможно ли е това да е проблем, когато го направим?

Hilary_
01-19-2014, 16:42
Не е нужно да му го казваш, покажи му го. Започнете с целувки, там .. другите неща, които сте правили и той ще се досети какво следва.
Тези, които ги раздават наистина миришат ужасно. Durex имат такива, които миришат на плодчета. хаха

xXxPETYAxXx
01-19-2014, 16:46
О, моля ти се, само не използвайте от тези кондоми, които раздават. Купете си хубави презервативи или поне вземи някакви, които не са безплатни.
Можеш просто да му подариш кутийка презервативи(дори може да я обвиеш в опаковачна хартия и да сложиш панделка), той ще се усети и без да му казваш "хайде, давай".
А за миризмата не знам, просто не го мириши или вземи ароматизирани. :)

GangstGirl
01-19-2014, 16:48
Разбира се, че ще купим някакви, няма да използваме тези, които раздавах. От любопитство отворих един безплатен, да се почуствам по-подготвена ли, не знам.
Значи направо като сме започнали да му кажа, че съм готова?

Wimpy_Kid
01-19-2014, 17:16
Не го мисли толкова, накрая ще преебете всичко.Първият път трябва да стане спонтанно, не определяй дати, не мисли за такива дребни неща...всичко ще стане от само себе си, не се притеснявай.

bootyboy
01-19-2014, 17:20
когато сте двамата сами на 14ти и почнете да се гушкате и целувате както обикновено правите предполагам можеш да го погледнеш с най-перверзният поглед който имаш и да се надяваме че ще се сети...а за презерватива с какъвто и вкус да има ти няма да му духаш с него , нито пък ще му го слагаш с уста на оная работа, не е нужно да усещаш миризмата му, просто се остави на пр ти и да се надяваме че не е някой аматьор който ще те накара да съжаляваш

babity
01-19-2014, 18:11
Колкото и да не е аматьор, от две години тря'а да не е пипАл. Аз за две години ще забравя как се ползва. :D

anonymous708973
01-19-2014, 19:40
Дружно предполагаме, че се целувате и натискате. Когато започнете пак, просто не спирайте по обичайното време, а продължете. Дръж под ръка кутийка презервативи и лубрикант.

GangstGirl
01-19-2014, 19:48
Целуване, натискане, френска любов - петинг общо взето, спираме когато и двамата свършим, малко трудно точно тогава да продължим.
Иначе благодаря за мненията :)

Fisherman
01-19-2014, 19:53
петинг хахахахахахаххахаха

baby_baby
01-19-2014, 19:55
Просто му кажи че си готова да го направите и не използвайте тия безплатните презервативи а си купете хубави

AliceSw
01-19-2014, 19:55
нали си му предвидила подарък - пъхни и кутийка с презервативи вътре, все ще се сети защо са там

как така можете да се пипате и тн, ама не може да си говорите не разбирам, сигурно и никога няма да успея

HouseMusicBoy
01-19-2014, 21:00
ИЛИ пък да се изкажа аз противно на повечето женски мнения ... при положение ,че сте от 15 месеца заедно няма какво да криеш ... направо му кажи ,че искаш да го направите и ... докато го е чул ти е събул гащите ;) Ако си имате доверие презерватива не е задължителен ... аз така с бившата ми сер приятелка УЖ да се пазим кондома се скъса и от мн пазене стигнахме до ескапел ... по темата : не мисли , че ще е кой знае какво .... романтики свещи а у .... тепърва ще изпитваш кеф от секса ... моят съвет е не чакай до февр ... направо му кажи и готово ... все пак той чака теб .. не ти него !! :)

dako0007
01-24-2014, 17:40
Просто му кажи че си готова презерватива са задължителени

Mery_J
01-24-2014, 20:34
Абе като гледам как правиш планове ще ти кажа едно : "План не осран няма " :lol:
Трябва да стане спонтанно и без вдървяване...

teenems
01-25-2014, 08:52
Няма нужда да му казваш какво искаш,а му покажи.Браво на момчето,че те чака толкова време,радвам се,че още има такива момчета.Купете си хубави презервативи и ви пожелавам незабравима вечер. :)