PDA

View Full Version : Харесване на съквартирантка....



noname12345
01-19-2014, 20:02
Здравейте, не знам дали е правилното място за моето питане, но все пак. Студент съм и живея на квартира с 2 момичета и 1 момче. Нещата се случиха така, че си паднах по едното момиче. Проблемът е, че даденото момиче имаше доста неуспехи с другия пол и вече се отказа от мъжете (нейни думи). С нея станахме доста близки и мисля, че и е ясно, че имам нещо повече към нея, проблема е, че не знам как да и го кажа. След като живеем заедно не знам да не се получи доста неловко. Мислех да е изведа някъде като сме в родния си град, но не може да се засечем и 2мата да сме в града...Дайте ми съвет как да постъпя.. как да и кажа и да си взема...

DarknessAngel
01-19-2014, 20:15
Обмисли добре дали си струва, при отказ ще се получи конфузна ситуация, впредвид факта, че сте под един покрив.

noname12345
01-19-2014, 20:42
Знам,че може да се получи така, но пък в ситуацията, в която съм само се измъчвам, че не съм опитал. За това мисля, че е по-добре да се пробва, но не знам как да го направя...

mm28
01-19-2014, 21:16
На нея ако и е ясно, че имаш нещо повече към нея, на теб трябва да ти е станало също ясно дали тя има. "Станахме близки" ми звучи така сякаш си и станал най-добра приятелка. Иначе те всички се 'отказват' от мъжете...

Tsukuda_Hiroshi
01-20-2014, 04:50
На нея ако и е ясно, че имаш нещо повече към нея, на теб трябва да ти е станало също ясно дали тя има. "Станахме близки" ми звучи така сякаш си и станал най-добра приятелка. Иначе те всички се 'отказват' от мъжете...

Мхм, точно така е... Въпросното отказваненяма да е завинаги, нали се сещаш? Просто й трябва време, за да превъзмогне предишната връзка и да дойде на себе си. Можеш да я оставиш на мира за известно време, но не за много дълго, да не стане така съквартирантът ти да тръгне с нея... ;)