PDA

View Full Version : Смятам че ми е доста малък ...



Анонимният
01-19-2014, 21:34
Здравейте на всички !!!
Проблема ми е члена ми е доста малък и това не ми харесва особено ... Значи аз съм на 15 на 1 приятел който е с 5 месеца по голям му е близо 18 и то доста дебел а на др. приятел който е пак с около 4-5 месеца ми е по-малък от моя с 2/3 сантиметра и по тънък ! Та искам да разбера дали ми е малък и кога ще ми порасне значи е около 12 сантиметра във възбудено състояние . В квартала живее сексолог и съм мислел и него да питам но се опасявам че ще каже на наще или че ще ме каже на др. ми приятели мислел съм за много неща дори да събирам пари за някви хапчета и т.н . Аз не знам на това момче на което му е по-малък дали не му е тъпо все пак сме в такава възраст в която може още утре да имам полов-акт но и не ме засяга ... Говорил съм с 1 който ми беше казал че никога не е мастурбирал и че му е 15 / 16 а аз мислех че чрез мастурбация се увеличава размера ... Моля ви помогнете искам да е по-голям не знам може още утре да си хвана гадже и примерно след 1 месец да отидем в тях или в унас и ако каже че е много малък ... ще се изложа тотално
Пенисът ми е средно - дебел тоест достатъчно но е само 11-12 см. и това никак не ми харесва .
П.С на 15 години съм ..

Lilanda
01-19-2014, 21:45
Ако си мислиш, че на бъдещата ти приятелка ще ѝ направи въобще някакво впечатление размера на пениса ти жестоко се лъжеш. Особено като се има предвид, че си на 15 и се очаква да е горе-долу на твоята възраст...

ПС: Моля те, кажи ми, че не си русенско..'Щото имам един приятел от Русе, който се изразява точно по същия начин. 8-)

mm28
01-19-2014, 21:47
Тоя за 18-те см. те е излъгал. То и аз ако го измеря с ташаците ще ми е над 20 :D Другото пак не звучи много реално, ако твоя е 11-12, идват под 10 на другия, което си е наистина проблем. И при теб не е много ОК, имайки предвид че много от жените се влияят от това. Само мога да те посъветвам да не си харчиш парите за глупости, т.е. хапчета. Трябва да си много наивен, ако вярваш че така може да се увеличи размера. С мастурбация също не става за съжаление, в противен случай всеки щеше да е с голяма паламарка.

Баща Ти
01-19-2014, 21:47
Ако си мислиш, че на бъдещата ти приятелка ще ѝ направи въобще някакво впечатление размера на пениса ти жестоко се лъжеш. Особено като се има предвид, че си на 15 и се очаква да е горе-долу на твоята възраст...

ПС: Моля те, кажи ми, че не си русенско..'Щото имам един приятел от Русе, който се изразява точно по същия начин. 8-)

Много си загоряла, все в темите за пишки коментираш...

Lilanda
01-19-2014, 21:48
Много си загоряла, все в темите за пишки коментираш...
Шшш тихо..Недей ме издава..:?

Само минавам
01-19-2014, 22:15
Ако си мислиш, че на бъдещата ти приятелка ще ѝ направи въобще някакво впечатление размера на пениса ти жестоко се лъжеш.

Така си е - няма да ѝ пука колко му е дълъг членът, стига джобът му да е достатъчно дълбок, за да компенсира разликата. Още повече, че жените и на 15, и на 35 са си курви, които не се интересуват от друго, освен от пари. Единствената разлика е, че на 15 го правят и за кеф, и за пари, докато на 35 - само за пари, защото от толкова секс оная им работа се е протъркала и вече не усещат нищо. :lol:

Tsukuda_Hiroshi
01-20-2014, 05:14
Така си е - няма да ѝ пука колко му е дълъг членът, стига джобът му да е достатъчно дълбок, за да компенсира разликата. Още повече, че жените и на 15, и на 35 са си курви, които не се интересуват от друго, освен от пари. Единствената разлика е, че на 15 го правят и за кеф, и за пари, докато на 35 - само за пари, защото от толкова секс оная им работа се е протъркала и вече не усещат нищо. :lol:

Ти с колко 35-годишни си спал, само да попитам?

Ivelin_Penchev
01-20-2014, 05:53
Дебелината е важна ако ти е 13+ см обиколката си ок :)

NeutralMilkHotel
01-20-2014, 07:34
Ако си мислиш, че на бъдещата ти приятелка ще ѝ направи въобще някакво впечатление размера на пениса ти жестоко се лъжеш. Особено като се има предвид, че си на 15 и се очаква да е горе-долу на твоята възраст...

ПС: Моля те, кажи ми, че не си русенско..'Щото имам един приятел от Русе, който се изразява точно по същия начин. 8-)

Те на 15 знаеш ли колко база за сравнение имат и колко са отворени (те са ГоЛяМи КуЧкИ)...Мацката може направо да му се изсмее и да напише във фейса за случилото се. :(

NeutralMilkHotel
01-20-2014, 07:36
Така си е - няма да ѝ пука колко му е дълъг членът, стига джобът му да е достатъчно дълбок, за да компенсира разликата. Още повече, че жените и на 15, и на 35 са си курви, които не се интересуват от друго, освен от пари. Единствената разлика е, че на 15 го правят и за кеф, и за пари, докато на 35 - само за пари, защото от толкова секс оная им работа се е протъркала и вече не усещат нищо. :lol:

Ти нали се обличаш като жена и също се чукаш с мъже? Нали само дрънкате, че искате да ви възприемат като жени, но май само, когато ви изнася?
Ти си същата курва, с разликата, че ще ти се протърка гъза. ;)

Баща Ти
01-20-2014, 08:54
По-добре да ебеш с малък, отколкото да те ебат с малък :O

Само минавам
01-20-2014, 12:11
Ти нали се обличаш като жена и също се чукаш с мъже? Нали само дрънкате, че искате да ви възприемат като жени, но май само, когато ви изнася?
Ти си същата курва, с разликата, че ще ти се протърка гъза. ;)
Нещо си в грешка. Да съдиш за облеклото на някого само по аватара - това е меко казано бебешко. Единственият начин, по който се обличам е метълски. И научи разликата между бисексуален активен и бисексуален пасивен. Аз съм активен. Когато научиш тази разлика, едва тогава се изказвай.

RapExotic
01-20-2014, 15:01
Авторе, май яко сте си мерили пишките, ама това не е най-важното. По важно е да знаеш как да го използваш, от колкото сантиметрите.

Tsukuda_Hiroshi
01-20-2014, 18:03
Нещо си в грешка. Да съдиш за облеклото на някого само по аватара - това е меко казано бебешко. Единственият начин, по който се обличам е метълски. И научи разликата между бисексуален активен и бисексуален пасивен. Аз съм активен. Когато научиш тази разлика, едва тогава се изказвай.

Нямам нищо против бисексуалните и дори хомосексуалните. Това, което ме дразни при тези хора (включително и теб) е парадирането: "виж ме, аз съм еди-какъв си"... Все 1 аз да изтъквам, че съм хетеро - на кого му пука!?

born_from_speed
01-22-2014, 06:50
Всеки индивид се развива индивидуално . До 4-ти клас бях най-дребния в класа ми , записаха ме да плувам само след година и половина - две , явно благодарение на спорта задминах повечето от момчетата на бой . Спокойно и твоят ред ще дойде все пак този орган се развива до 21-годишна възраст . :)

Eviann
01-22-2014, 09:19
Напротив, ще става все по-малък. :( Взимай помпи, конски стероиди и се моли на Аллах да ти стане 15 поне

socareless
01-22-2014, 12:46
Смятам че си доста гей...нз при другите как е,ама някак си с мойте приятели не си обсъждаме размера на патките,нз и как въобще може да стане на въпрос lol

baby_baby
01-22-2014, 12:53
Ако си мислиш, че на бъдещата ти приятелка ще ѝ направи въобще някакво впечатление размера на пениса ти жестоко се лъжеш. Особено като се има предвид, че си на 15 и се очаква да е горе-долу на твоята възраст...

ПС: Моля те, кажи ми, че не си русенско..'Щото имам един приятел от Русе, който се изразява точно по същия начин. 8-)

точно казано