PDA

View Full Version : Обърканият ми живот ...



new_skater
01-20-2014, 07:18
Здравейте! Момиче на 15 съм. От около месец /може и повече/, когато няма какво да правя или късно вечер, започвам да си представям как ставам звезда, актриса... Запознавам се с Shay Mitchell, ставаме BFF, а после и нещо повече. Представям се как се целуваме, как тя прокарва ръце по тялото ми, как се допират телата ни едно в друго. Незнам какво се случва! Първо, това със "звездата", свиря на китара, но съвсем не съм се усъвършенствала, а и много неща ме разсейват, за да се съсредоточа. Второ, лесбийка ли съм?! Не съм имала гадже, първа целувка и т.н. Доста момчета /от реалния живот/ ме привличат, но сега това с Shay, направо се побърквам!!! Усещам, че съм влюбена в нея, което изобщо не е нормално - тя е на 26, а аз едва на 15. Приятелките ми не ми правят впечатление, но започвам да се притеснявам, когато някоя застане на 3-4 см от лицето ми и се отдръпвам. Със сигурност други не ме привличат, но с Shay е различно!! Моля, помогнете някак :(

NeutralMilkHotel
01-20-2014, 07:56
Нормални детски фантазии...

RapExotic
01-20-2014, 12:24
Не е съвсем нормално. На 15 е. Трябва да я интересуват гаджета, образование и да има някакви занимания.
Имах преди време едно гадже, което беше в подобна ситуация. Влюбваше се в актьори, музиканти, хора които познава само от интернет и дори анимационни герои, въпреки че беше с мен. И като казвам влюбваше, имам в предвид че направо се обсебваше от тях. Заради тях заряза училище, приятели и мене. Имам чувството, че живееше в някакъв филм. Оказа се, че има клинична депресия и някакво друго психично разтройство.
Не искам да кажа, че авторката е в това полужение. Най-вероятно е някакво моментно увлечение. Според мен като си намериш гадже тези неща ще останат на заден план.

NeutralMilkHotel
01-20-2014, 15:05
В такива състояния и фантазии изпадат тийнейджърите без много приятели, и с различни интереси от тези на връстниците си.
Това да стане известна и т.н. си го е представял всеки, който се занимава с някакво изкуство или спорт.
Тя няма пълноценна връзка с никой от хората около нея и за това във фантазиите си има някой, когото уважава, който ще я разбере и ще спечели доверието й до толкова, че да правят секс. Има нужда от близост...
Защо с момиче? Ами, не е защото е лесбийка. Дори и да е не е това индикаторът. Още не е имала първа целувка или връзка, че да се стигне до такова заключение. Медиите прожектират само секс, актьорите трябвало да са секси...И накрая можеш да ги асоциираш единствено с нещо сексуално.

А, авторке, ако изпадаш в такива състояния в които не можеш да се съсредоточиш, започваш да си фантазираш разни неща и започнеш да мислиш за секс...Мисля, че е индикатор, че трябва да мастурбираш. :)

new_skater
01-20-2014, 16:36
Мастурбирам си често. :D Имам приятелки, не са много, но ги има. В класа ми има момичета с моите интереси. Проблемът ми е, че едно момиче се "залепи" за мен и някак си мина време. Знаете, че момичетата се делят по двойки и аз като бях с това момиче, пропуснах да опозная и другите. Трудно ми е да се сближа с други момичета, защото те вече си имат "половинка". А и плюс това съм доста срамежлива. Загубих най-добрата си приятелка /замина да живее в чужбина/ и оттогава не съм имала друга НДП. Занимавам се с музика /китара и малко рап, танците също ме влечат :D/, а преди и със спорт /баскетбол, футбол/, но спрях, защото имаше момиче в класа, което ми се подиграваше, че съм момиче и играя футбол. Като спрях, изгубих тренинг. Преди бях много добра, но вече не знам... Животът ми е супер объркан! :(