PDA

View Full Version : Не зная вече какво следва...



whoisA
01-20-2014, 10:13
Здравейте, отдавна преминах теен годините, но вярвам, че може да получа някой съвети от четящите този форум..По принцип не споделям такива неща по форумите, а само с приятелките си..но този случай вече преля чашата и търся мнение на хора които са напълно безпристрастни..Аз съм момиче на 24г..а въпростното момче с което имам проблеми е на 25г. Ситуацията е следната...С въпростното момче се познаваме още от гимназията и дори за кратко ходихме..ако изобщо може да се нарече ходене..детска му работа..години след това, лятото на 2013 започнахме да си пишем в ФБ, като той започна всичко..след това се видяхме, аз точно бях приключила 4 годишна връзка и не търсих нищо сериозно, това и беше уговорката да се виждаме едва ли не само за секс и така си беше общо взето първият месец..След това в мен започнаха да се пораждат чувства, но той не спираше да повтаря,че нищо сериозно не може да има междунас..може би защото беше мнпго наранен от бившата си приятелка и беше изгубил вяра в жените ли не знам...започнахме да се виждаме все по-често, да излизаме също по кафета заедно, и да вършим всички неща които вършат общо взето хора които са заедно , а не само секс..и така я караме вече 7 месеца..Проблемът е друг...КОгато се скараме той започва да повтаря как между нас не може да има нищо сериозно,че трябва да спрем да се виждаме и че няма чувства (тези неща ги говори само когато се скараме)..Но по дяволите според вас човек който няма чувства към другия, би лиг о запознал с техните и да го води постоянно при тях (живеят в едно село) , би ли празнувал коледните семейни празници,и би ли искал да са заедно всеки ден?? И на-вече би ли се занимавал с мен 7 месеца, ако наистина няма чувства както казва..Нещата не опират до секс...Готвим заедно, гледаме филми, играем някой игри заедно, почистваме в тях ( понеже той живее само с брат си в апартамент) общо взето сме..все едно сме заедно..но в същото време и не сме..когато някои негови колеги го питат как е приятелката ти..той отговаря , че няма приятелка и е свободен да прави каквото си иска...мен това ме дразни...да оставим и това че съм ревнива..понякога виждам някакви чатове с негови приятелки в които няма притеснителни неща, но самата мисъл че си пише с някоя негова само приятелка ме дразни..последният случай ..с една гъркиня с които са приятели си пишат от година и нещо..и момичето го пита имаш ли приятелка .. отговора беше.."нещо такова, но е сложно.." и по надоло чета аз как се обеснява че аз го обичам, а той не изпитва нищо..и WTF...не знам вече как да реагирам, как да постъпя..според мен има чувства все пак сме "заедно" 7 месеца и вече доста добре го познавам , но искам да стана ОФИЦИАЛНА вече и пред хората.. не само пред техните...Дайте съвет, как да постъпя какво да направя..защото аз вече наистина не знам..постоянно съм изнервена и замислена та дори и притеснена..забравих да спомена че е голям лиглио и знае че ревнувам и ме дразни с приказки че ще спи с други... това още повече ме дразни и притеснява..

lovefaithx
01-20-2014, 10:47
Трябва да седнете и да поговорите. Кажи му какво мислиш за всичко това, изяснете се. Аз лично не разбирам какво иска приятелят ти, а е възможно и той самият да не знае.

valdesbg
01-20-2014, 10:57
Сумирай в 3 изречения. Имаш проблем - изразявай се кратко и разбираемо. Никой не е длъжен да ти чете сапунените сериали. Ако не - раздела Лично творчество е по надолу.

whoisA
01-20-2014, 11:08
vinagi kogato sedna da govorq s nego seriozno..toi nikoga ne e seriozen..ligavi se, qdosva me, smee se..tragi4en slu4ai

Tsukuda_Hiroshi
01-21-2014, 04:58
Имаш 2 варианта:
А) Искаш да подпишете договор ли? Ти сама каза, че няма нищо притеснително в чатовете му, че те е запознал с техните и правите всичко като двойка. Ако се отпуснеш и го караш по течението, може да се окаже, че връзката ви (за мен това е връзка) е много по-готина и нормална от останалите, които са си официални.

Б) Една приятелка имаше точно същия проблем, само че не се развиваше 7 месеца. На края на мадамата й писна и си хвана приятел. Официален! Онзи първия остана като треснат и започна да мрънка едва ли не, че тя е курва и не знам каква си, на което отговора беше "Пич, ние не ходехме - какво искаш?", което е и правилно. Можеш просто да излезеш от живота му без дори нищо да кажеш. Като те потърси, кажи "Ми вече не ми се прави секс, следователно не изпитвам нужда да идвам и да ти чистя апартамента или да пазарувам с теб". Да видим, след като той казва, че няма чувства, дали ще му стане кофти и дали ще започне да тича след теб и да ти се моли. Аз мисля, че ДА.

Според мен човека вкарва доста демидж от предишната си връзка и се опитва да убеди сам себе си, че не сте гаджета с цел, ако го преебеш и ти да не му е толкова гадно. Гадното в случая е, че така той преебава теб. Понякога хората толкова често попадат на скапаняци, че когато попаднат на свестен човек, напатили от предишните, се отнасят сами като скапаняци... :/

anonymous708973
01-21-2014, 05:34
и по надоло чета аз как се обеснява че аз го обичам, а той не изпитва нищо..и WTF...не знам вече как да реагирам, как да постъпя..

Ето го и проблемът. Момченцето ти прекалено много си е повярвало, приземи го.
Дълбоко препоръчвам вариант Б на Tsukuda_Hiroshi.

baby_baby
01-21-2014, 10:41
Седнете и поговорете като хората но според мен и той не знае какво иска

Trololol
01-26-2014, 13:52
Ей туй е женска логика. Ти не търсиш нищо сериозно, пък сега младежа е виновен. Даже пъклени планове мислете зад гърба му. Това хуманно ли е, нищо човешко ли няма у вас. Как може да сте толкова лошо настроени, като Хитлер сте!

BeTheOne
01-26-2014, 17:55
Много е некоректно да четеш чужда комуникация без значение на кого е - вземи си бележка!

Изясни си какво искаш ти. Него, някой друг, свободна връзка? Какво?
Следващото нещо е да се разберете взаимно. Имай предвид, че по всяка вероятност (както казаха и други) самия той може да не знае, какво точно иска. Пробвай го - известно време не се виждайте и виж реакцията му... Правете само секс и след това не се виждайте за друго.
Не си мисли, че го притежаваш. Всеки е свободен и не е ничие притежание.


Поздрави!

BeTheOne