PDA

View Full Version : Грешното момиче?



Droxi
01-20-2014, 10:57
Историята е следната. Запознах се с едно момиче на парти, беше много чаровна, супер много ми допадна. Държеше се мило с мен, и е казала на мой приятел, че съм много симпатичен. На партито тя не беше сама, беше с гаджето си, което само по себе си не ми позволи да общувам много с нея. Аз винаги съм удрял на камък с момичетата, винаги неподходящото, насилвах нещата, повече от година не съм имал гадже, бях се отказал. Но това момиче мисля, че просто е невероятно външен вид, интелигентна, много чаровна. Проблема е там, че си има гадже не знам дали се обичат и как стоят нещата между тях. Зная как да я потърся, единствено ме спира това, че си има приятел. Страх ме е да не я направя нещастна и да се раздели с приятеля си, или нещо от тоя сорт. Не знам какво да правя, доста кофти се получават нещата. Ако пропусна този шанс мисля, че поне още година, две ще ми трябват за да намеря свестно момиче. Не знам как да постъпя, много съм объркан. Как да постъпя, моля за мнение.

RapExotic
01-20-2014, 14:47
Постави се на мястото на гаджето и.

paradosou
01-20-2014, 15:04
Очевидно не възнамеряваш да бъдеш напорист/неадекватно преследващ, което само говори добре за теб. Споко, изключено e да я отблъснеш така (това не гарантира липса на други грешки, де ;d). Създай си пак контакт с нея. На някои може да им изглежда безсмислено или даже грешно, ама не трябва да се влияеш. Има вариант да си паснете и с времето тя самата да усети, че новата й връзка превъзхожда предишната.

Hilary_
01-20-2014, 15:06
Страх ме е да не я направя нещастна и да се раздели с приятеля си, или нещо от тоя сорт.
Тогава не го прави. ;)

kyka1
01-20-2014, 17:01
По - добре не се занимавай със обвързано момиче !

HollyGolightly
01-20-2014, 17:33
Какъв шанс ще пропуснеш, та тя си има приятел? По-добре не се меси. Щастлива или не, влюбена в него или не, заедно са.

xXxPETYAxXx
01-20-2014, 17:33
Аз пък не мисля, че е възможно да "откраднеш" някого от гаджето му, ако той(тя) не го поиска сама. Така че, не е кой знае какво, ако я поканиш да излезете, но просто се държиш добре, без да предприемаш нещо повече. Ако тя те харесва, в нея ще се появят съмнения дали не иска да е с теб, вместо с гаджето си. Ако не те харесва пък ще ти го покаже ясно. Повярвай ми, ако наистина се обичат с гаджето си, дори няма да се замисли за нещо друго, но има и такива случаи, в които хората си стоят заедно, просто защото не искат да остават сами, което е също толкова грешно, колкото това да се "занимаваш" с обвързани. Така можеш да провериш нещата как стоят просто, не е престъпление да си говорите.

Tsukuda_Hiroshi
01-20-2014, 17:36
Ако тя зареже него заради теб, каква ти е гаранцията, че след време няма да зареже теб заради друг?

tireheb
01-20-2014, 17:43
Ако тя зареже него заради теб, каква ти е гаранцията, че след време няма да зареже теб заради друг?

тоо па, ГАРАНЦИИ ли търсиш ти като започваш връзка ?
то да не е фризер да купуваш, с гаранция, че ще издържи еди-колко си години ?

xXxPETYAxXx
01-20-2014, 17:58
^Ама тя, дори да е свободна, пак няма гаранция, че няма да зареже бъдещото си гадже заради друг.

RapExotic
01-20-2014, 18:04
Единствената ти гаранция е да знаеш как да се държиш с нея, за да я задържиш до себе си.

Tsukuda_Hiroshi
01-21-2014, 04:48
тоо па, ГАРАНЦИИ ли търсиш ти като започваш връзка ?
то да не е фризер да купуваш, с гаранция, че ще издържи еди-колко си години ?

Ами като започвам връзка, гледа да съм сигурен, че няма да ме зареже след седмица, хич да не е, защото "живее ми се" или "проблема е в мен"... А че все някога нещата може да приключат - това е ясно.

baby_baby
01-21-2014, 10:46
Не се бъркай

stefan99s
01-21-2014, 16:53
Откажи се от нея има толкова много необвързани. Неруши вече изградени връзки.