PDA

View Full Version : Хранителен режим, не диета.



CoockieMonster
01-20-2014, 14:15
Аз съм висока 160см, тежа 51кг.
Тялото ми е много негърско :D Имам много плосък корем, и лесно ми излиза пресата там, но бедрата и дупето ми е малко по-сочно.
Идеи за примерен хранителен режим, но не диета. Самата дума ме плаши и леко депресира. Газирано не пия. Хялб също не ям. Може би 2-3 пъти в седмицата и то по едина филия. Сладкото ми е проблема. Умирам за шоколад. :D Чипсове и снаксове, семки и подобни ГМО-та не ям. Но не свалям.. :D O_o
Искам да сваля малко.. 2-3-4кг.
Предложения? Благодаря! :)
Защо ми е трудно да свалям в ръцете? Там съм много .. ддз :D ужас

Rakshy
01-20-2014, 15:26
Понятието диета, принципно значи хранителен режим, просто всички си мислят че думата диета се свързва с гладуване.

CoockieMonster
01-20-2014, 15:42
Аз се плаша от думата. Все едно съм оргомна. Гадно ми е. :D

SpiritInBlack
01-24-2014, 19:27
Хранителен режим самостоятелно трудно ще ти помогне да изчистиш проблемните зони. Пробвала ли си ходене на фитнес с лична програма + изготвен хранителен режим ?

Трудно някой може да ти изготви някакъв без да те е виждал

D*Rose
01-24-2014, 21:30
Приемаш по-малко калории от колкото ти трябват. Ходиш по 30-60 мин на ден или спортуваш нещо друго. И се откажи от шоколада.

Anonys
01-25-2014, 16:39
Аз съм висока 160см, тежа 51кг.
Тялото ми е много негърско :D Имам много плосък корем, и лесно ми излиза пресата там, но бедрата и дупето ми е малко по-сочно.
Идеи за примерен хранителен режим, но не диета. Самата дума ме плаши и леко депресира. Газирано не пия. Хялб също не ям. Може би 2-3 пъти в седмицата и то по едина филия. Сладкото ми е проблема. Умирам за шоколад. :D Чипсове и снаксове, семки и подобни ГМО-та не ям. Но не свалям.. :D O_o
Искам да сваля малко.. 2-3-4кг.
Предложения? Благодаря! :)
Защо ми е трудно да свалям в ръцете? Там съм много .. ддз :D ужас

ГМО - чипсове, снаксове? :D

2-3-4кг можеш да ги свалиш, чрез детоксикация на организма.
Пиеш от 10 до 25гр магнезиев сулфат разреден в малко количество топла вода, не ядеш нищо освен да пиеш сокове(естествени екстракти) от грейпфрут, портокали и лимони в съотношение 1:1 с вода. Това го правиш в рамките на 2 или 3 дни, зависи колко ще ти понесе организма. Аз го правих ден и половина и свалих 2,5кг. После внимаваш със сладкото, за да не си объркаш нивата на инсулин в тялото. Трябва да се храниш повече с бавни въглехидрати - зеленчуци, плодове - само със закуската да речем. Повече протеин и си готова.