PDA

View Full Version : проблем с тестисите



petar932
01-20-2014, 17:13
Здравейте! За пръв път пиша тема във форум и предварително се извинявам за допуснати неточности. Така де, на 15 години съм и от няколко месеца напипвам малко топче на върха на левия тестис. Там е вече от доста време и първоначално като го открих се бях притеснил много , но след това не ми създаваше проблеми и смятах, че не е нещо сериозно. От няколко дни обаче чувствам не много силна, тъпа болка на мястото, която сякаш минава през целия ми ляв крак. Освен това левият ми тестис вече не виси по-надолу от десния, а точно обратното. Не знам това дали има връзка с другото, но съм много притеснен, а с нашите не мога да разговарям за това. Освен това ме е срам да отида при личната и да се събуя там , да не го говоря да и дам го пипа. Какво да правя?

Djara
01-21-2014, 07:41
Преодолей притеснението си и отиди при личния. Може да не е нещо нетипично, но няма как да си помогнеш сам.

ist1315
01-24-2014, 18:00
Здравей!Искам да ти помогна някак,преодолей страха и какво като ти го пипне!Съдбата обича смелите.Отиди прии личната или при друг специалист.Защото може да се влоши.

draid
01-26-2014, 10:55
Може и да имаш киста. Киста не означава рак, така че дишай спокойно. Отиди до личната и искай направление за хирург. да те прегледа.