PDA

View Full Version : YouTube



bgTimeKiller
01-20-2014, 18:40
Здравейте. Имам един въпрост към вас който е свързан с YouTube . На скоро разбрах , че може да се изкарват пари от YouTube чрез качване на клипове и парите се трупат като получаваш гледания на клипа , както Like и Comment . Понеже не съм много запознат ще съм ви благодарен ако ми кажете как може да изкарвам пари от YouTube . Благодаря Предварително .

stefan99s
01-21-2014, 14:38
Здравейте. Имам един въпрост към вас който е свързан с YouTube . На скоро разбрах , че може да се изкарват пари от YouTube чрез качване на клипове и парите се трупат като получаваш гледания на клипа , както Like и Comment . Понеже не съм много запознат ще съм ви благодарен ако ми кажете как може да изкарвам пари от YouTube . Благодаря Предварително .
В България все още неможе да се изкарват по този начин пари. Ограничено е за няколко страни само. Иначе програмата се състои в това че се пуска да 30 секунди реклама преди да почне клипът ти и колкото повече гледания правиш повече и ще спечелиш.

Positive_SouL
01-21-2014, 16:35
Можеш да изкарваш пари с AdSense. Трябва да включиш опцията в YouTube за да ти се показват реклами в клиповете. Печелиш пари само ако някой кликне върху рекламата на клипа ти. За целта трябва да имаш профил и в Google AdSense.

TheJackson
01-24-2014, 19:42
В България зрителите са до някаква граница и много малко кинти ще събираш центове на стотинки защото гледанията са ограничени :) Но ако снимаш примерно на английски ще могат да те гледат от целия свят :) Едва ли ще ти е лесно ,но ако снимаш на английски (най-говореният език в цял свят) както и в YouTube може да успееш :) И съответно парите ще ти дойдат ,но знай правиш ли го за пари ще ти омръзне и няма да има смисъл :)

baby_baby
01-24-2014, 22:13
Тва са глупости

TheJackson
01-25-2014, 19:26
Нека са глупости