PDA

View Full Version : Просто секс ???



born_from_speed
01-21-2014, 06:50
Здравейте нов съм тук , нямам точно проблем но искам няколко мнения от Вас . Имам мечта на момчетата (повечето момчета /мъже го искат) доста момичета дори жени искат просто секс от мен , а аз се чувствам като мъжка к*рва , вероятно това че отказвам събужда интересът им още , но искам да знам често ли се срещат момчетата като мен , НЕ искам да съм мачо , плейбой или вървежен тип ама и ми писна ме гледат като средство за задоволяване . Не , че няма да се постарая да направя така , че мацката да се влюби в мен но като се запознаем и след 1-то кафе ми тръгне да ми се предлага и ми убива мерака , няма я гонитбата :Д някво тъпо ми е бе хора аз несъм само една п*шка ....

xXxPETYAxXx
01-21-2014, 07:51
Брей, недей така, че ще ти завидят хората. Как попадаш все на такива момичета не знам. Хората дето си търсят такива не могат да ги намерят, пък те при теб били.

Иначе, вероятно наистина попадаш все на "модерни" мацки или просто момичетата смятат, че само за това ставаш. Търси си момиче на друго място, не където си ги намирал досега.

born_from_speed
01-21-2014, 08:08
Университет как ти звучи ?? А аз наистина не търся момиче но нямам нищо против мацка която да ме грабне хей-така да ме накара да я гоня красиви големи букети , смешни серенади , малко тип латино-американски филми а не баталите дето се въртят все около мен , гадно е ама мразя леките жени , нали по принцип така е устроен света ние ухажваме , сваляме момичета а то кво стана извъртяха се нещата , мъжете изпедерастяват все повече мацките свалят момчетата шантава работа ....

Hilary_
01-21-2014, 08:12
а то кво стана извъртяха се нещата , мъжете изпедерастяват все повече мацките свалят момчетата шантава работа ....
Факт е, че повечето жени в днешно време директно си се предлагат. (причини много)
Просто на такива си попаднал.

xXxPETYAxXx
01-21-2014, 08:14
Ох, нещо не те разбрах напълно май.

Значи - ти не търсиш момиче, така ли? А тези, които са по-хищни сами те търсят и те канят на среща, и прочие? Ако е така, как очакваш от "атакуваща" жена да чака да я гонят с букети и т.н. Ако искаш такъв тип - кротка, романтична женица - тогава ти трябва да я търсиш, тя няма да те потърси.

Баща Ти
01-21-2014, 08:19
Тръгнал да се оплаква от женско внимание в тийнейджърски форуми...

born_from_speed
01-21-2014, 08:28
Търся я , няма голям успех за сега ама търпение голямо . Чувал съм , че сам усещаш кога си срещал правилния човек та и аз го чакам . Нека ти разкажа една бърза история която ме накара да напиша всичко , момиче от Бургас се премести в моя град , красива , много умна и т.н. абе готина мацка пихме по кафе бъбрихме си мн и все на смислени теми , прекарах си супер , след 2-ва дена получих смс "разбрах къв , не ме притеснявай ако обичаш " съседката и е една от гореспоменатите момичета , трудно ми е да отказвам културно без да обидя някой но етикета ми се лепна , сега изчистването е почти невъзможно а на мен неми харесва ...

born_from_speed
01-21-2014, 08:29
на работа е скучно а в men.bg вече няма нищо ново за четене :)

Hilary_
01-21-2014, 08:31
Значи все пак ти самия си оставил такова впечатление у обкръжението ти?
Да, и аз си мислех, че съм го срещнала .. цели 3 пъти. Нещата са моментни в повечето случаи.

born_from_speed
01-21-2014, 08:33
привличане , симпатии , химия могат да ти подхлъзнат разума :Д

RapExotic
01-21-2014, 16:13
Ако учиш в университет с преобладаващо женско присъствие е нормално да гледат на теб като сексуален обект. Също така ако караш БМВ или МЕРЦЕДЕС. За БМВ-то го казвам от опит - магнит е за лесните жени :D Иначе момичетата които ти искаш, няма да ги срещнеш по нощните клубове и дискотеки. Те не са там.
(всичко това при условие, че това е истина и не вкарваш някакъв НЛП похват ;) )

born_from_speed
01-22-2014, 06:40
Продадох си бмв-то и си купих астичка да ти кажа от към пари съм доста доволен , и можеби вече две години насам (т.е. от както осигурих сигурния си доход на месец) разбрах , че вместо парите ми да са по барабаните на тъпанара в дискотека на влог в банката се чувстват доста по добре . Алкохол не пия защото спортувам което авт. ме изключва от купоните нещо не е моята среда .. Колкото до колите и вс останало цялата тази показност е пълна пародия , карам С-класа нова ама на газ :D :D :D

katericArofl
01-22-2014, 13:20
Алкохол не пиеш, ако кажеш, че и не пушиш .. :D

Зъбчето
01-22-2014, 13:49
Ако учиш в университет с преобладаващо женско присъствие е нормално да гледат на теб като сексуален обект. Също така ако караш БМВ или МЕРЦЕДЕС. За БМВ-то го казвам от опит - магнит е за лесните жени :D Иначе момичетата които ти искаш, няма да ги срещнеш по нощните клубове и дискотеки. Те не са там.
(всичко това при условие, че това е истина и не вкарваш някакъв НЛП похват ;) )

Баси, не съм забелязал да ми се усукват жените, щото карам БМВ. Хмммммммм.

Към автора на темата. Стегни се и не ни занимавай с простотии. Хората се чудят как да накарат жените да спят с тях, а той се чуди как да ги накара да го оставят намира. Още малко им отказвай, и накрая сестра ти ще е курва (дето я нямаш), а ти ще си гей.

Успех!

П.П.
Къде са тези жени, които идват и ти предлагат секс? Остарявам явно :D

born_from_speed
01-24-2014, 08:37
Алкохол не пиеш, ако кажеш, че и не пушиш .. :D[/QUOTE]

пробвах да ги откажа , нестава :Д ...

cw3tty
01-24-2014, 10:05
Аз още се чудя дали си истински или някой си прави ебавка.. Доста нетипично е мъж да се оплаква от тези неща, вдъхваш лъч надежда, че са останали и такива мъже :D .. та значи - не търсиш на правилното място.

Tsukuda_Hiroshi
01-24-2014, 10:07
Стой си у вас. Никой няма да ти се предлага... ;) Пази се, за когато станеш на 60.