PDA

View Full Version : Апетит.



CoockieMonster
01-21-2014, 13:34
Имам огромен апетит. Винаги съм готова да ям. :D Как да си подтисна това? Ужасно е. Винаги нещо ми се яде, но знам, че ще кача. Дори страха от покачване на теглото не ме спира някой път.
Помощ. :D

baby_baby
01-21-2014, 15:06
То тва си е до воля просто не мисли постоянно за ядене или ако пък си толкова гладна хапни нещо малко аз например ям по 1 път на ден и изобщо не мисля за ядене ;д

Dagichka
01-21-2014, 16:46
има разлика между това да си гладен и просто да ти се ''хапва'' нещо и тука е цялата работа :cool:
аз съм същата в момента, но преди имах периоди в които го подтисках това с много силна воля и мисли тип "нямаш нужда от тази храна, не я яж, не си гладна, това е прищевка, не живееш само заради едната пуста торта" и тн ;Д

Positive_SouL
01-21-2014, 16:54
Яж орехи те ще те заситят без да надебелееш, а освен това ще те направят и по умна :)

LoveInfect
01-21-2014, 18:32
Да бе!?
1 грам орехи е 24 калории??!?? Как така няма да надебелееш?!

Ами да не би просто да ти се усилва супер много апетита като си неразположена? Поне при мен така става :)

Positive_SouL
01-21-2014, 18:47
Ами честно казано не знаех защото не ги следя тези неща. Предложих го защото аз като ям ядки и после доста дълго време не огладнявам. Случвало ми се е даже като ям фъстъци и пия вино след няколко часа да огладнея обаче да нямам апетит и да не ми се яде нищо. И сега като погледнах в интернет се препоръчват диети с орехи точно по тази причина :)

strawberry88
01-21-2014, 20:17
И аз съм така, постоянно мога да ям. Мога да изям огромни количества храна без проблем и след минутки пак да ям. И не съм така само, когато съм в цикъл, а винаги. Не мога да го спра, по-силно е от мен. :D

CoockieMonster
01-22-2014, 10:21
Точно! Мислех, че съм единствена.. :D

sunshine :**
01-22-2014, 17:15
Ами, аз също бях така особено лятото, през 1 час нещо 'дребно' се трябваше да хапна и така и не обърнах внимание на този свой апетит, но след това като почнах училище и установих, че дупето ми е станало доста по-голямо и бедрата ми някак са станали по-дебели и като цяло имаше разлика в някои мои форми на тялото :D и всеки ме пита защо съм надебеляла и от тогава започнах да ям по малко и гледам да е все нещо възможно по-здравословно.Сега не знам на теб какъв ти е гена, но със сигурност някак ще ти се отрази, дали във бедрата, корема и т.н. не знам , но дори и да не напълняваш лесно като мен повярвай по-добре е да направиш нещо по въпроса от сега.Дано не съм те уплашила с този пост :D

Извода е:от сега започни да поспреш това 'похапване', защото след това...по-лошо.

CoockieMonster
01-22-2014, 17:35
В корема никога не качвам. С малко тренировки изкарвам преса. Просто там съм много чиста, талията ми е много малка. Но в бедра качвам, не съм като круша, но си имам излишни килограми там. Дупето ми има бразилска форма, не е голямо. :D Харесвам си тялото г-д, но ме е страх да не кача. Опитвам се да ям по-рядко вече. Благодаря на всички! :)