PDA

View Full Version : ФВС



Black_WoLf
01-21-2014, 14:11
Здравейте искам да попитам някой дали знае дали има някаква възможност да се освободя от часовете по визическо възпитание и спорт след като съм си чупил двете ръце и единият крак? Тези злополуки се случваха една след друга! Ако има значение! :D Въпросът ми е имали някакъв шанс да се освободя и как по-точно?

Arctic
01-21-2014, 15:44
Ако имаш разбран учител, ще те остави да не играеш. Кога точно си си ги счупил и изпитваш ли болка?
Има някаква комисия, която те освобождава от физическо, но за там трябва имаш сериозни заболявания, така че не става. Може да си вземеш бележка от лекар за определено време, за другото не съм сигурна. Все пак ако наистина е проблем кажи на родителите ти да говорят с лицето, което преподава.

Black_WoLf
01-21-2014, 16:06
Аз крака си го счупих в края на септември, но учителката ми не ми приема бележката която съм дал!

Arctic
01-21-2014, 18:59
Явно много си държи на предмета?
Казвай на родителите ти да говорят с него/нея, ако стане няма как, щом не ти приема бележката.

Dagichka
01-22-2014, 17:09
ее трябваше септември месец да поискаш от личния да ти напише протокол да освобождение поради счупванията плюс там някоя измислена болест, подпис и печат от още 2 доктора и си готов ;д сега по средата на годината не знам дали ще мине номера