PDA

View Full Version : Любов ли е или...



b0712odd
01-21-2014, 21:14
Здравейте! Преди два месеца излизах с едно момче,връзката ни продължи само две седмици.
Мислех си ,че сме хубава двойка,а мисля ,че и той беше на това мнение,докато не скъса с мен .
За причина ми даде отговорът че причината е в него и че е по-добре да си останем приятели.
Проблемът е че аз много го харесвам,постоянно мисля за него и не мога да го забравя.Това ще
отмине ли???

102
01-21-2014, 21:16
Да, ще отмине.

Lilanda
01-21-2014, 21:18
Щом причината е в него, ясна е работата...

Не го мисли пича въобще...

102
01-21-2014, 21:18
Щом причината е в него, ясна е работата...

Не го мисли пича въобще...

спри да пишеш "пич"

b0712odd
01-21-2014, 21:30
Значи ми казваш да не се занимавам вече с него всъщност ситуацията
е доста по-объркана

babity
01-21-2014, 21:31
Ня'а значение. Губиш време и самоуважение.

102
01-21-2014, 21:33
кво самоуважение на 15

Lilanda
01-21-2014, 21:37
Ня'а значение. Губиш време и самоуважение.
Именно.

babity
01-21-2014, 21:37
Е, хубаво е да се приучават от малки...

Anonys
01-21-2014, 21:37
кво самоуважение на 15

Прекалено относително. Не възрастта, а мисленето е показателя, дали ще осъзнаеш.

Lilanda
01-21-2014, 21:38
спри да пишеш "пич"
Yes, sir!

b0712odd
01-21-2014, 21:41
кво самоуважение на 15

Не съм на 15

Anonys
01-21-2014, 21:47
всъщност ситуацията
е доста по-объркана

Мислех да кажа да се уточнявате, когато искате конкретизиран отговор, защото ме изнервяте чрез тези глупости(цитата), но всъщност ми е все едно.

HollyGolightly
01-21-2014, 21:47
мда, "Не си ти, АЗ съм и причината е, че АЗ не те харесвам"
ще мине

Lady_Chanel
01-21-2014, 22:07
Всичко отминава рано или късно... Cheer up!

Tsukuda_Hiroshi
01-22-2014, 05:42
Здравейте! Преди два месеца излизах с едно момче,връзката ни продължи само две седмици.
Мислех си ,че сме хубава двойка,а мисля ,че и той беше на това мнение,докато не скъса с мен .
За причина ми даде отговорът че причината е в него и че е по-добре да си останем приятели.
Проблемът е че аз много го харесвам,постоянно мисля за него и не мога да го забравя.Това ще
отмине ли???

Напротив! В тебе е причината! В теб и никой друг - доверила си се на идиот, не си гледала внимателно, на втората седмица си решила, че е свестен и ще е с теб завинаги. Свалила си гарда и *БАМ* - нокаут!
Падаш, ставаш и продължаваш! Да ти е за урок това и следващия път да не се връзваш за 2 седмици! Всички сме я допускали тази грешка, не е кой знае какво. Забрави го и карай нататък!!

RapExotic
01-22-2014, 05:56
Ще отмине като си намериш друг. Не го търси. Ако той иска ще те потърси пръв.

Glamour92
01-22-2014, 08:39
"В мен е причината " е учтивия начин човек да ти каже,че не те иска. Така е прието.
Един вид - "всичко ти е наред - хубава/забавна/умна/интересна личност си,просто аз не го виждам тъй като стандартите ми са по-високи от това,което ти досега си ми предоставил/а"

От моя гледна точка е така.Когато съм изричала това изречение,това съм целяла да прочете отсрещния човек между редовете.Нещо ,което той не прави.
Приема,че "в мен е причината" крие самообвинение/ниско самочувствие или нещо си там от тоя сорт.
Че едва ли не казвам " в мен е причината",защото си мисля,че не съм достойна за него. Пък то не е точно така.
И се започва гонитбата ...

Не го прави.Щом ти е казал,че "в него е причината" ,просто го приеми и не се занимавай с него.
Защото може и да се наложи да чуеш неучтивия вариант на "не искам теб" .

И една тайна- ще отмине-влечението,нараненото его,всичко.След време дори ще се надсмиваш над ситуацията и ще се чудиш защо ти е трябвало да взимаш нещата толкова навътре.

Wednesday666
01-22-2014, 09:20
Търсил си е начин да се отърве от теб, без да има наранени чувства.
Да кажеш "причината е в мен, не в теб" означава, че наистина е причината е в него, но не в някакъв истински проблеми, а просто в това, че не го привличаш достатъчно, че да се опита да задържи отношенията.
Обикновено това е най-честото нещо, което хората казват в тези моменти, колкото да замажат положението.

И спокойно, всяко (почти) харесване отминава, не го мисли толкова, няма да е последният.

xXxPETYAxXx
01-22-2014, 09:30
Няма смисъл да разискваш причините, важни са само следствията. Скъсали сте. Все тая дали си е харесал друга или просто е спрял да харесва теб. За 2 седмици не може да сте били чак прекрасна двойка.

Според мен мислиш за него още, защото го харесваш, а на всичко отгоре ТОЙ те е зарязал, което е наранило егото ти. Не е любов. Инат е.

baby_baby
01-22-2014, 11:54
Ще отмине

b0712odd
01-22-2014, 17:35
"В мен е причината " е учтивия начин човек да ти каже,че не те иска. Така е прието.
Един вид - "всичко ти е наред - хубава/забавна/умна/интересна личност си,просто аз не го виждам тъй като стандартите ми са по-високи от това,което ти досега си ми предоставил/а"

От моя гледна точка е така.Когато съм изричала това изречение,това съм целяла да прочете отсрещния човек между редовете.Нещо ,което той не прави.
Приема,че "в мен е причината" крие самообвинение/ниско самочувствие или нещо си там от тоя сорт.
Че едва ли не казвам " в мен е причината",защото си мисля,че не съм достойна за него. Пък то не е точно така.
И се започва гонитбата ...

Не го прави.Щом ти е казал,че "в него е причината" ,просто го приеми и не се занимавай с него.
Защото може и да се наложи да чуеш неучтивия вариант на "не искам теб" .

И една тайна- ще отмине-влечението,нараненото его,всичко.След време дори ще се надсмиваш над ситуацията и ще се чудиш защо ти е трябвало да взимаш нещата толкова навътре. Благодаря много наистина всичко казано е вярно днес се убедих в това.

Margarita_Andreevaa
01-23-2014, 22:35
Оооо ще мине, може би чувството на привличане, харесване, любов вече е минало, но е останало отвратителното чувство, че е скъсал с теб. Какво да ти кажа, просто карай напред и след време ще разбереш, че е по-добре че си се отървала от тоя. Щом не те цени, няма вкус :)

RiB
01-24-2014, 10:36
В (искам) мен (да) е (чукам) причината (друга)!

Still better love story than twilight.

hime
01-25-2014, 15:54
Зарежи. Няма смисъл да си хабиш нервите, заради някъв тъпак. Ще ти мине.