PDA

View Full Version : Търся сериозна връзка с момиче



rrrr92
01-22-2014, 09:15
Здравейте значи аз съм Мъж на 21г не знам дали този сайт е удобен за такива работи но търся сериозна връзка с момиче конкретно търся Момиче на възраст от 17 до 28 години тегло от 40 до 58 килограма височината няма значение тялото да бъде с слабо нормално или атлетично цвят на косата и очите пак няма значение Малко информация за Мен значи аз съм висок 180 с черна коса и с тъмно кафяви очи с слабо тяло съм не съм дебел от София съм но няма значение момичето от кой град е не е задължително и тя да е от София приятен човек съм като цяло ако някоя се интересува да пише тук или на лично съобщение и ще се разберем ако иска скайп или някакви други координати за връзка ако иска може и да си направим среща и на живо може да и пратя снимки ако поиска Моля ако има такива свободни момичета дето и те си търсят нека да ми пишат Моля само Момичета да ми пишат без излишни коментари

Wednesday666
01-22-2014, 09:23
До там ли стигна точно от тука да си търсиш приятелка?
И то с такива претенции?
А ако е 59 кила или 60 няма ли да я искаш?

RapExotic
01-22-2014, 09:27
Не мисля, че този сайт е подходящ за това.

П.П. Защо обръщаш толкова голямо внимание на външността, а не каза нищо за характера и?

xXxPETYAxXx
01-22-2014, 09:31
Мъж на 21г

:lol: ок

girlwithblueeyes
01-22-2014, 09:33
Искаш момиче с атлетично тяло обаче твоето не казваш че такова .

Само споделяш че не си дебел а слаб не е равносилно на атлетичен.

И има си и други сайтове този едва ли е най-подходящият.

valdesbg
01-22-2014, 09:46
Време е да се запознаеш с Въртиключ, крал на БАНанената република :)

xoxi
01-22-2014, 10:06
Заявката ти беше приета! Когато намерим продукт с намаление, отговарящ на изискванията на клиента (т.е. ти), ще ти изпратим безплатна брошура по пощата. В нея можеш да разгледаш всички 'момичета' отговарящи на търсеното описание.
Късмет в начинанието и благодаря, че използва нашите услуги!

zliat
01-22-2014, 10:26
Правиш си една сничица и се регистрираш:
www.elmaz.com и www.aha.bg-там винаги има момичета.

xoxi-направо брутална....

Anonys
01-22-2014, 10:26
Експресна или нормална доставка? Работя с еконт експрес. Наложен платеж $30,000 + бакшиш за мен - КУРиера ти - $2000.

baby_baby
01-22-2014, 11:53
Има си други сайтове за тая работа

Tsukuda_Hiroshi
01-22-2014, 14:41
С една дума можеше да се определиш - закъсал!!!

SonataArctica
01-22-2014, 15:06
А аз търся Marshall JVM410H.
http://static.musiciansfriend.com/derivates/6/001/253/393/DV019_Jpg_Regular_480774_V.jpg
Някой?

Glamour92
01-22-2014, 15:29
Здрасти! Търся си пък аз съдомиялна машина-ако може да е с капацитет 10 комплекта,ниво на шум не повече от 51db,с поне 3 програми за миене.Да не е много обемна.С безплатна доставка,ако е възможно. И да не струва много пари.Собственикът да не я е ползвал много(най-добре изобщо) и да е склонен на пазарлъци. :)
Чакам ваЩе оферти !

valdesbg
01-22-2014, 15:48
Дени - аз имам нещо точно като за тебИ :Р И ще я спазарим де, тва ясно :Р и теб ще спазарим (:

Tsukuda_Hiroshi
01-22-2014, 17:17
За мен 1 платчица с 256 RAM, DDR 4. Може и с 512, ако нЕкой се прежали...

tori
01-22-2014, 17:32
Аз па си търся изгубеното време.

HollyGolightly
01-22-2014, 17:45
Здравейте значи аз съм Мъж на 21г не знам дали този сайт е удобен за такива работи но търся сериозна връзка с момиче конкретно търся Момиче на възраст от 17 до 28 години тегло от 40 до 58 килограма височината няма значение тялото да бъде с слабо нормално или атлетично цвят на косата и очите пак няма значение
:lol: ти стока ли ще купуваш или приятелка си търсиш, че нещо се объркАх

Tsukuda_Hiroshi
01-22-2014, 19:08
Аз още я чакам тая RAM-памет... Ехооооо! Windows virtual memorry is too low, бе!!!

SonataArctica
01-22-2014, 19:15
Ще ти я уредя таз RAM, само ми намери усилвателя за под 1 800 лв. И да е в добро състояние!!!

102
01-22-2014, 20:02
аз па тарса виртуални прятели

Tsukuda_Hiroshi
01-22-2014, 20:14
^ На правилното място за "виртуални" си, сега остава да поработиш и върху "приятели"... ;)

teenproblem999
01-22-2014, 20:47
Колко е лесно да храните иначе..

Да, съгласен съм, че това далеч не е най-удачния начин едно момче да търси своята половинка в живота, но помислете, че има и хора, на които общуването с хора не им е много лесно, да не кажа мн трудно.. и точно заради хора като тези, които хейтват и се мислят за голямата работа тука, които докато е бил в училище са го потискали и мачкали.
Така, че като не знаете нищо за него недейте да храните.

Някои потребители си му обясниха нормално. Но нали трябва да му покажем колко е зле..

HollyGolightly
01-23-2014, 01:18
Колко е лесно да храните иначе..

Да, съгласен съм, че това далеч не е най-удачния начин едно момче да търси своята половинка в живота, но помислете, че има и хора, на които общуването с хора не им е много лесно, да не кажа мн трудно.. и точно заради хора като тези, които хейтват и се мислят за голямата работа тука, които докато е бил в училище са го потискали и мачкали.
Така, че като не знаете нищо за него недейте да храните.

Някои потребители си му обясниха нормално. Но нали трябва да му покажем колко е зле..
Никой в случая не му се подиграва за това, че си търси приятелка онлайн. Да, в днешно време доста хора се запознават по този начин. Става дума за начина на изказване. Преди като ходех на пазара за домати и краставици така по същият начин обяснявах на продавачките колко килограма и колко пресни ги искам. Да не говорим и че това тук не е сайт за запознанства.

Tsukuda_Hiroshi
01-23-2014, 05:07
Колко е лесно да храните иначе..

Да, съгласен съм, че това далеч не е най-удачния начин едно момче да търси своята половинка в живота, но помислете, че има и хора, на които общуването с хора не им е много лесно, да не кажа мн трудно.. и точно заради хора като тези, които хейтват и се мислят за голямата работа тука, които докато е бил в училище са го потискали и мачкали.
Така, че като не знаете нищо за него недейте да храните.

Някои потребители си му обясниха нормално. Но нали трябва да му покажем колко е зле..

Нито съм му бил в училището, нито съм го потискал, нито съм го мачкал. И определено не се мисля за голяма работа, ами ми е ясно що за кюпек съм.
И аз си нямам приятелка, гадже или както там искаш го наричай, ама никога няма да падна толкова ниско, че да пускам обява. Това ме издразни. И лично аз се надявам този тука да е поредния трол, защото иначе трябва да ми е жал и за него...
Дори и само заради правописа!

xXxPETYAxXx
01-23-2014, 07:07
От кога по-срамежливите и потиснати хора пускат обяви, че и с изисквания? Според мен едното противоречи на другото. Така пишат доста отворените хора, които нямат сериозен поглед над нещата, не срамежливите.

~LadyCrawley~
01-23-2014, 07:30
Миличък, кой те остави толкова заблуден? Ако ти се водиш приятен човек, не искам да се замислям какви са неприятните. Ей заради такива идиотчета като теб, които чак килограмите на приятелката си трябва да определят, а не се виждат те отстрани на какво приличат, за вас момичетата са курви, а за нас момчетата са...еми като теб.

BlackEyedPeas
01-23-2014, 07:32
Как пък се разбра, че си бил "приятен"? Едва си на 20 станал, даже и дърто магаре не си още, а вече се знаеш наизуст? Човек опознава най-трудно себе си и минават години, а нашият решил вече, че е приятен сиреч, че ще накара повече жени да му точат лиги. Бе бегай от тука бе. Ходи в ония сайтове за запознанства за дъртофя, там ги има в изобилие. Такъв претенциозен "мъж" до ся не съм виждала (то ги има де..) То жените нямат толкова изисквания колкото теб, а ти още малко в ЦРУ ще ходиш да си издирваш мадамите. Гейтак.

xXxPETYAxXx
01-23-2014, 07:40
^Вие пък какво се заяждате толкова заради изискванията му, няма лошо човека да иска слаба приятелка, някой просто не харесват по-едрички жени. Хубаво е, че има критерии...лошо е, че си пуска обяви. Това говори, че на живо не може си намери, което вече е жалкото.

BlackEyedPeas
01-23-2014, 07:45
Ех, Пете, Пете... много ни мразиш във всяка тема, а? ;д

~LadyCrawley~
01-23-2014, 07:48
По-скоро човекът си избива комплексите, но и ти май това се мъчиш. Всички по-нагоре са писали същото, пък ти точно нас подхвана. Няма значение какви момичета харесва. Жалко е едва ли не и грамовете да им определя. Ако е един килограм отгоре не се води по-пълна, но да не вземе някоя отчаяна 61 килограмова да му пропише на този!! Сакън!

xXxPETYAxXx
01-23-2014, 07:49
Въобще не влагам нищо лично, ама реагирате прекалено ощипано към критериите му, които са единственото нещо, което е нормално в цялата тема. :D

Да не мислиш, че ще разбере, ако е 60кг. Ама, той както не е сложил и височина, пак може да е пухкава, ако е 140 - 58кг примерно. За това си е казал, че иска слаба или атлетична, едва ли ще ги мери с кантар.
Смешно е как го е написал наистина.

~LadyCrawley~
01-23-2014, 07:52
Значи ако някое момче дойте при теб и иска да тръгнете, но постави условие да си еди колко си килограма, ще го приемеш нормално? Не мисля. Иначе като цяло темата си е ненормална.

xXxPETYAxXx
01-23-2014, 08:01
^ Кой ще е тоя, дето ще иска да тръгнем, ама ще поставя условия. Затова точно хората си имат предпочитания - ако иска да е слаба, въобще няма и да си помисли да тръгва с мен.
Иначе става много по-грозно - една колежка приятеля ѝ я караше да пази диети, че да отслабне, което беше ужасно грозно, а тя изглеждаше още по-тъпо, че го търпи. По-добре, да не беше тръгвал с нея, като го е срам от тялото ѝ(защото буквално беше така).

И да подчертая, че "вие" не беше лично към вас двете, а към всички дето толкова плюят критериите му. Но някой мисля, че обясни в предната страница, че не е до самите тях, а до начина на изразяване. Което вече е друго нещо.

Edit: Сега препрочетох и предната страница, но пък не виждам чак такива коментари като вашите.


Единствения свестен коментар в темата е:

Не мисля, че този сайт е подходящ за това.

П.П. Защо обръщаш толкова голямо внимание на външността, а не каза нищо за характера и?

Вместо да твърдите, че имал мнооого изисквания, обърнете внимание на това, че са прекалено малко. Само едно - тяло.

girlwithblueeyes
01-23-2014, 08:30
Ех, Пете, Пете... много ни мразиш във всяка тема, а? ;д

И аз го забелязала тва

Освен това той не казва нищо за неговото тяло . От къде на къде ще иска атлетична приятелка а той не е такъв?

102
01-23-2014, 08:37
От къде на къде ще иска атлетична приятелка а той не е такъв?

не е казал, пък ти знаеш че не е...?

girlwithblueeyes
01-23-2014, 08:43
Каза само че не е дебел

Слаб не е равно на атлетичен .

Нали ?

102
01-23-2014, 08:50
Колкото и да не ти се вярва, има хора които не обичат да се хвалят, дори да е факт въпросното нещо.

girlwithblueeyes
01-23-2014, 08:51
А тогава как очаква някое момиче с хубаво тяло да му обърне внимание
След като липсва информация за неговото тяло ?

Ти би ли го направил ?

anonymous708973
01-23-2014, 08:52
Мони, за най-дребното се хващаш тука :д

Violenza
01-23-2014, 08:54
Почвам да си търся нисък мъж. Явно щом не съм висока, нямам право да бъда с някой над 1,60.

girlwithblueeyes
01-23-2014, 08:58
Мони, за най-дребното се хващаш тука :д

Знам :Д

Като има изисквания да дава по подробна информация .

102
01-23-2014, 09:00
тарса си тесна питчка не защото ми е малак а защото обичам да ги боли на жените толкова мноо гадости са ми направили че искам отмаштение

rrrr92
01-23-2014, 09:15
както казах знам че този сайт не е най-удобното място за подобни теми но аз си търся сериозна приятелка разбира се че ще я искам 59 60 килограма важното е да не е с наднормено тегло знаеш какво искам да кажа да не е дебела

102
01-23-2014, 09:17
разбира се че си тапанар

rrrr92
01-23-2014, 09:18
не е вярно това че не си супер напомпан не значи че нямаш атлетично тяло важното е тялото да ти е в форма и да е стегнато и релефно а не колко е напомпан

rrrr92
01-23-2014, 09:19
за сега толкова казах който се интересува пращам снимки и като пискате и среща на живо не мога през сайта и да позирам

rrrr92
01-23-2014, 09:24
Миличък, кой те остави толкова заблуден? Ако ти се водиш приятен човек, не искам да се замислям какви са неприятните. Ей заради такива идиотчета като теб, които чак килограмите на приятелката си трябва да определят, а не се виждат те отстрани на какво приличат, за вас момичетата са курви, а за нас момчетата са...еми като теб.

ако има един който изглежда като хипопотам били го харесал? не нали тогава защо казваш че съм идиотче не ми казвай че не гледаш външния вид ;)

rrrr92
01-23-2014, 09:27
С една дума можеше да се определиш - закъсал!!!

не съм закъсал но искам да си намеря свестна приятелка щото до сега връзките са ми били кратки

LadyDi
01-23-2014, 09:45
ъъъ не
този сайт не е за това и не толерираме такива "обяви"

и всички останали дето му казахте, че е сбъркал адреса, защо никой не репортна темата?