PDA

View Full Version : Коса



krisiss231
01-22-2014, 10:48
Здравейте сега ще ви разкажа за моята коса :)
Значи като бебе се родих с черна къдрева коса после ми я обръснаха нашите за да стане по гъста
сега е супер гъста косата ми като малка винаги имах дълга коса и винаги ми я рязаха в 4 клас имах дълга коса под дупето в 5 клас ми я потстригаха не много късо някъде до закопчалката на сутиена в 6 клас имах дълга коса почти до дупето в после лятото майка ми ме заведе на фризьор и той ме офъка късо дълго на пластове не знам си кво и сега косата мие ужасна в седми клас горе долу се изравни и тази година в осми клас направих голяма грешка взех си сама бретона с бретон изглеждам ужасно в момента си го държа назад с фибички според вас за колко време ще ми порастне бретона,също така да кажа косата ми от черна се промени на руса фризьорите не можеха да повярват на очите си черна коса се преварна в руса, естествена ми е косата и смятам да не я боядисвам никога,но това сега не ми е проблема проблема ми е , че искам отново дълга коса в момента косата ми е до закопчалката на сутиена а аз искам да ми е д о кръста за 7 месеца според вас колко см ще ми порастне?

stefan99s
01-22-2014, 11:11
Здравейте сега ще ви разкажа за моята коса :)
Значи като бебе се родих с черна къдрева коса после ми я обръснаха нашите за да стане по гъста
сега е супер гъста косата ми като малка винаги имах дълга коса и винаги ми я рязаха в 4 клас имах дълга коса под дупето в 5 клас ми я потстригаха не много късо някъде до закопчалката на сутиена в 6 клас имах дълга коса почти до дупето в после лятото майка ми ме заведе на фризьор и той ме офъка късо дълго на пластове не знам си кво и сега косата мие ужасна в седми клас горе долу се изравни и тази година в осми клас направих голяма грешка взех си сама бретона с бретон изглеждам ужасно в момента си го държа назад с фибички според вас за колко време ще ми порастне бретона,също така да кажа косата ми от черна се промени на руса фризьорите не можеха да повярват на очите си черна коса се преварна в руса, естествена ми е косата и смятам да не я боядисвам никога,но това сега не ми е проблема проблема ми е , че искам отново дълга коса в момента косата ми е до закопчалката на сутиена а аз искам да ми е д о кръста за 7 месеца според вас колко см ще ми порастне?

Косата расте всеки ден по малко. А за това, колко сантиметра ще ти порасне няма, как да знаем в форума. При всеки човек растежа е индивидуален. Трябва да чакаш и все някога ще стане да кръста.

weheartiit
01-22-2014, 11:43
и при мен е горе-долу така с разликата,че моята коса винаги е била руса ;д
просто една фризьорка толкова грозно ме подстрига като бях 5-6 клас
и от тогава косата ми все си стои на една дължина ,малко под раменете
и няма как да расте защото много се изсуши и ми е супер гадно за предната
ми коса. :( Иначе пробвай да си правиш маски с травитаминол и стимуланта ,
не я третирай и трябва да има някакви резултати. (:

krisiss231
01-22-2014, 12:00
аз не я третирам с преси и маши само на рождения ми ден септември ме направи една приятелка с преса :)
също така ще си взема хининова вода чувала съм че помага

The Cheetah
01-22-2014, 12:05
За точки и запетаи чувала ли си, `щото нищо не ти разбрах.

sunshine :**
01-22-2014, 14:41
аз не я третирам с преси и маши само на рождения ми ден септември ме направи една приятелка с преса :)
също така ще си взема хининова вода чувала съм че помага

моля те недей, никакъв ефект няма да видиш.С маски, витамини, масла и т.н. все нещо ще ти помогне, ако го ползваш/правиш редовно.

baby_baby
01-22-2014, 17:55
Ние няма как да знаеме колко сантиметра ще ти порасне

kaRamella
01-22-2014, 18:06
За точки и запетаи чувала ли си, `щото нищо не ти разбрах.

След третия ред се отказвам да чета.

Hilary_
01-22-2014, 18:32
Растът от 0,3 до 0,4 mm дневно. За 7 месеца, спокойно ще ти се изравни.

xXxPETYAxXx
01-22-2014, 19:06
За какво ти е да имаш коса дълга до кръста? На мен поне ми е много грозно чак толкова дълга коса.