PDA

View Full Version : Гърдите ...



Mislady
01-22-2014, 12:34
Здравейте на всички :) На 15 години съм , от 2 години имам цикъл .. та проблема ми е навсякъде по тялото съм развита само не и в гърдите ! Да знам ще кажете има още време ще пораснат , но не ми е там мисълта .. просто е гадно всички да ти се подиграват , а останалите момичета около теб да са цицомани! Въпроса ми е : има ли нещо което да направя за да ускоря растежа им , чувала съм за боза , бира и такива ... Ако знаете някакви храни или нещо споделете наистина е спешно! .. и моля нека не се обиждаме Благодаря предварително!

The Cheetah
01-22-2014, 12:59
Има хиляди теми, потърси.

baby_baby
01-22-2014, 13:00
Оф има време ще ти пораснат кво ти пука от мнението на хората?

stefan99s
01-22-2014, 13:09
Здравейте на всички :) На 15 години съм , от 2 години имам цикъл .. та проблема ми е навсякъде по тялото съм развита само не и в гърдите ! Да знам ще кажете има още време ще пораснат , но не ми е там мисълта .. просто е гадно всички да ти се подиграват , а останалите момичета около теб да са цицомани! Въпроса ми е : има ли нещо което да направя за да ускоря растежа им , чувала съм за боза , бира и такива ... Ако знаете някакви храни или нещо споделете наистина е спешно! .. и моля нека не се обиждаме Благодаря предварително!

Ако не ти пораснат до 18-19 годишна възраст си сложи силикон. Казвам ти, че имаш още много време да се развиваш. А за силикона ако нямаш пари или ако те е страх не го слагай. Просто мисля, че ще ти направи по-женствено тялото.

Mislady
01-22-2014, 13:29
Да знам ,, че след време ще пораснат но имам си приятел от 1 г. Вече и той ме харесва такава каквато съм , ххаресва ми гърдите ама съм сиг. че му се иска да бяха малко по големи , не ми е за на хората мнението въобще! Важното е че приятеля ми ме харесва , но никога не е зле да пробваш повече да го задоволиш а и самата аз да се чувствам по добре! Ако ме разбирате .. Благодаря все пак за мненията!

mcfe
01-22-2014, 14:24
Ти мислиш за сега, но я примерно утре си намериш друг приятел, и той примерно(просто примерно) предпочита малки гърди?

Не съм имал приятелка досега, и макар, че аз самия себе си не се познавам много добре, си мисля, че момичетата с малки(дори плоски) гърди ми харесват повече.

xXxPETYAxXx
01-22-2014, 19:29
Еее, чак пък плоски хич не са привлекателни. Тя не иска да става надарена, просто иска да достигне нормален размер така като чета поне. Няма какво да направиш, освен бозата и бирата съм чувала и за всекидневен масаж, но ако е ефективен колкото тях никакъв смисъл. :D

anonimna:D
01-23-2014, 11:45
ей големи комплекси ви създават тези гърди значи :Д И аз да можех да съм като теб щеше да е страхотно. Малките гърди имат много повече положителни страни отколкото големите. Първо след години няма да ти увиснат, да те болят, винаги ще изглеждат по-добре отколкото големите, а и за малките/нормалните има такива хубави сутиени, много е кофти чувството влизаш нищо не ти става (да не говорим за харесване)и накрая чак продавачката ти се извинява че няма нищо за теб :Д ( а аз не съм някоя едрогърда с чашка Д, че и по-голяма :Д)

The Cheetah
01-23-2014, 12:02
Ахахахах силикон :D

anonimna:D
01-24-2014, 14:57
Ахахахах силикон :D

силикона знаеш ли какви проблеми може да и създаде. За едните гърди, няма смисъл

The Cheetah
01-24-2014, 15:00
силикона знаеш ли какви проблеми може да и създаде. За едните гърди, няма смисъл

хаха, не не и предлагам силикон :D

anonimna:D
01-24-2014, 15:41
хаха, не не и предлагам силикон :D

смееш се, че някой и предлага силикон или ми правиш намеци :D принципно ги усещам тези неща, но факта, че не те познавам ме кара да се двоумя :D

marilyn
01-24-2014, 20:02
Миличка, на 15 си. Има време да ти пораснат. Няма как да ги уголемиш с боза или бира. важно е да са ти пропорционални на тялото, а не да са огромни.