PDA

View Full Version : Помощ за нещо значимо



sofityoy
01-22-2014, 17:43
Хей,не знам до колко от вас ще ми помогна (ще искат по точно),защото това е много лично,а вие не познавате,но ето за какво става въпрос:
Аз съм на 15години и от 5 годична мечтая за татос.Нашите са доста либерални хора в тази област и разбира се ми е позволено да си направя средно голям на избрано от мен място,тъй като близък семеен приятел е добър спциалист в тази област.Избрала съм мястото: http://prikachi.com/images/117/6981117y.jpg (само,че не такъв татос :D )
Имам ясна идея какво ми харесва като дизай и т.н. обаче имам един въпрос:
Понеже искам да е нещо,което е част от мен и обичам съм решила да не е за красота,а да свързва 3-та най-вазни хора за мен (мама,баба и леля),но не искам букви или написи...
Та...може ли да ми предложите неща,които по някакъв начин да свържат три неща...
Нали знаете като по телевизията примерно 3 рози,само,че аз не искам да за цветя,а нещо друго,но какво? Помогнете моля!

rosi1617
01-22-2014, 18:59
Може да проучиш какво символизират някои видове птици и да комбинираш 3 в полет :) на мен ми звучи интересно

Mary_Jane_69
01-22-2014, 19:08
Значи толкова да са ми тъпи такива изказвания
"Искам татус от 5 години" "но не знам какъв"
Верно ли? Защо ти е да го правиш тогава?

The Cheetah
01-23-2014, 11:18
Значи толкова да са ми тъпи такива изказвания
"Искам татус от 5 години" "но не знам какъв"
Верно ли? Защо ти е да го правиш тогава?

ем нали трябва да сме различни от нашите приятелки :D

sofityoy
01-23-2014, 18:14
Значи толкова да са ми тъпи такива изказвания
"Искам татус от 5 години" "но не знам какъв"
Верно ли? Защо ти е да го правиш тогава?

Знам какъв искам ;) ако не знаех нямаше изобщо да се наемам да си привя,просто зададох върпос да ми кажете,ако някой,разбира повече от символика как мога да съчетая 3 неща,които да се допълват в едно.
А в случая щом като очевидно няма с какво да ми помогнеш-Ако няма какво хубаво да кажеш,просто си замълчи...

tori
01-23-2014, 19:49
Като за начало научи как се пише думата. Символика... Окей, не се ли сещаш за нещо, което да ги обединява тея трите женици? Примерно любовта към кафе, чай, цветя, пеперудки, птички... Или примерно по нещо, с което ги свързваш, и после събираш нещата в една композиция.