PDA

View Full Version : Опитах се...



slunch
01-22-2014, 19:40
От доста време си харесвам едно момче, но той си има приятелка и аз съм се примирила и се опитвам да харесам друг, но не става... Напук на себе си целувах момчета, с които дори не се познавах, но забравях за миг. Днес го видях и сякаш времето спря... Чувствам, че Той е момчето, не знам защо. Различно е. Не знам какво да правя...
Моля ви, дайте съветче :)))

SonataArctica
01-22-2014, 19:49
Времето и алкохола лекуват. Не знам на колко си. Второто може да го пропуснеш.


Стана ми инетересно обаче... "Той е момчето" за какво е "момчето"?

Tsukuda_Hiroshi
01-22-2014, 20:16
От доста време си харесвам едно момче, но той си има приятелка и аз съм се примирила и се опитвам да харесам друг, но не става... Напук на себе си целувах момчета, с които дори не се познавах, но забравях за миг. Днес го видях и сякаш времето спря... Чувствам, че Той е момчето, не знам защо. Различно е. Не знам какво да правя...
Моля ви, дайте съветче :)))

1: Хвалиш ли се в момента или се оплакваш?
2: Кой ти я даде тая "рецепта"?
3: I think you need a big, hard dick!!

Успех с последното! ;)

102
01-22-2014, 20:18
тва е детенце ве къв дик тапанар

babity
01-22-2014, 20:19
!!!!

xXxPETYAxXx
01-22-2014, 20:27
Не си на 18 май...надявам се.

Недостъпните са по-интересни. Вкопчила си се в него, щото е труден, не ти пада в краката сам. Ама с времето ще мине, просто спри да излизаш с непознати, които да целуваш. Все ще намериш някой свестен, ако не излизаш с кретени.

Tsukuda_Hiroshi
01-22-2014, 20:57
тва е детенце ве къв дик тапанар

Мхм. И това е най-гадното в случая. Че е детенце, а още от сега се целува с различни, за да забрави. Представи си какво ще стане, когато скъса с първия си (в сексуално отношение) приятел... Тогава не знам какво ще прави с различни, "за да забрави"...

Margarita_Andreevaa
01-23-2014, 21:55
Любов се забравя с любов, не с време, нито с алкохол. Алкохола помага за една вечер, времето помага, но може да минат и години. Избягвай срещите с този човек, ако е възможно, за да не предизвиква тези чувства в теб като го видиш :) Излизай и се срещай с други хора, не е нужно с всеки да се целуваш, но все някой от тях ще ти привлече вниманието. Той не е единствения, недей да търсиш него във всеки и нещата ще се наместят :)

baby_baby
01-24-2014, 13:41
Няма да го забравиш ако постоянно си повтаряш че трябва да го забравиш ще ти мине