PDA

View Full Version : Привличане....



nikolche2014
01-23-2014, 16:45
Здравейте. Аз съм уч-ка в 12 клас. В училище има едно момче, с което се засичаме много рядко. Напоследък не спирам да мисля за него. Той работи в едно заведение, в което бях ходила много отдавна. Миналата седмица петък пак ходих и го видях.... Не мога да забравя дълбокият му поглед.... Моите приятели ме карат тази седмица пак да отидем. Мислите ли, че ще стане прекалено?! Имам предвид дали отстрани изглежда, че ходя там заради него. Избягвам да го заглеждам и да му се набивам на очи прекалено много

Auriss
01-23-2014, 16:48
страх от отхвърляне, а ?

Уж го харесваш, пък не искаш да знае, че го харесваш ? Правилно ли разбирам ?

HollyGolightly
01-23-2014, 16:49
Не виждам какъв е проблема, не ходиш у тях, а в заведението, където той работи. Ако искаш всеки ден ще ходиш

xXxPETYAxXx
01-23-2014, 16:50
Ами върви си, какъв ти е проблема. Едва ли първата му мисъл ще е, че ходиш заради него.

Ама...щом го харесваш, защо не го заговориш и не му покажеш, че ти е симпатичен?

nikolche2014
01-23-2014, 17:16
Бих го направила, но първо искам да разбера дали си има приятелка.

Tsukuda_Hiroshi
01-23-2014, 21:12
^Ами питай го!

marilyn
01-23-2014, 21:31
Някъв барман или охрана много го грее колко често ходиш в заведението, в което работи. :D
Няма смисъл "да не му се натрапваш", поглеждай го, усмихвай му се, ако намериш подходящ момент кажи му наздраве. Тия работи не стават с гледане от далече и опити да не се забелязваш.

Margarita_Andreevaa
01-23-2014, 21:51
Само ти намираш за странно, че ходиш там всеки ден, защото знаеш поради каква причина го правиш :) В крайна сметка нищо не губиш, ако не си му привлякла вниманието все още, така можеш да му го привлечеш - нали това е целта, ако си може и да се радва вече, че те вижда по-често. Продължавай, но нека има и някаква перспектива в това ходене, не просто да си седиш там и да не преставаш да мислиш за него :)

Tsukuda_Hiroshi
01-24-2014, 05:20
^Съгласен! Освен да пиеш мляко с какао и да го зяпаш, отиди и го заговори. Не е забранено да се говори с бармана. Той реално е за това... Пък в разговора вече ще се разбере дали има приятелка, какъв човек е...

baby_baby
01-24-2014, 13:42
Не виждам какъв е проблема, не ходиш у тях, а в заведението, където той работи. Ако искаш всеки ден ще ходиш

Това

RapExotic
01-24-2014, 14:52
Барманите са заобиколени от доста красиви жени. Трябва да бъдеш наистина малко по-настоятелна и дори леко агресивна за да те забележи.