PDA

View Full Version : АБВ



SNikolov_Rugby
01-23-2014, 16:53
Какво ви е мнението за проекта АБВ на Георги Първанов?

anonymous895156
01-23-2014, 17:05
нормално е да иска да се отцепи от бсп и да се почувства пак като човек с власт, не като подчинен на станишев

Mary_Jane_69
01-23-2014, 17:08
А и кой не ти търси изгодата

stefko1996
02-12-2014, 13:59
Може би просто го е СРАМ от политиката която водят в БПС и се опитва да промени нещо като основе АБВ , надявам се да му се получи и най накрая някой да оправи тази държава ! Ако не той поне да се даде шанс на Бареков !

anonymous895156
02-12-2014, 15:00
Може би просто го е СРАМ от политиката която водят в БПС и се опитва да промени нещо като основе АБВ , надявам се да му се получи и най накрая някой да оправи тази държава ! Ако не той поне да се даде шанс на Бареков !

:(

PLEYGIRL
03-03-2014, 14:50
Според мен основаването на АБВ е просто чисто естествено движение на един бивш президент. Георги Първанов очевидно иска да остане в политиката и за това има няколко начина, да оглави партия или да бъде част от партия. Някак си не върви един президент да не бъде на висок пост така ,че човека реши да си направи партия, за да си бъде сам на себе си шеф .. Много ми е интересно какво ще излезе от това....

Joe An
03-03-2014, 16:25
Първанов реанимира почти умрялото куче АБВ в един много подходящ като че ли за него момент. Станишев се очертава като бита карта, понеже трайното му обвързване с корумпирания Доган и с ултранационалиста Сидеров демаскира неговата комунистическа безпардонност (особено в ситуацията на това правителство на Орешаро, което е с крехка парламентарна и народна подкрепа). От ПЕС вече яко са му набрали за това и са му вдигнали мерника, доколкото разбирам. Те не могат да не схващат, че той повече играе за Путин и неговия Евразийски съюз (в переспектива), скри за дипломната си работа за съветската униформа пред тях, жена му се опита да точи европейски пари, ама не й мина номера, и т.н. А веднъж загуби ли избори у нас и бият ли му шута на Запад, тука местните комуняги веднага ще го хвърлят на псетата. И доколкото се вижда, няма утвърден негов наследник, който да е легнал на сърцето на червения електорат. Егото на Станишев сигурно не му позволява все още да мисли за такъв, но сигурно ще му се наложи – Гоце вече си точи зъбките. Дали ще успее не е хич ясно, понеже и той много се омаскари със своите истории за земи, апартаменти, жени, обвързаност с мафиоти и какво ли още не. Но лично аз съм сигурен, че Москва ще застане зад него, понеже той винаги е бил близък с нея и тя донякъде може да повярва на неговите сълзи. Не открият ли нов червен лидер, който да обедини лявото пространство и да го надъха, отново ще спонсорират застаряващата звезда Гоце, доказал се във времето верен на Големия руски шлем.

yakuza_
03-03-2014, 20:19
Има един лаф - Нов бардак със стари курви, не става.
За кой Първанов говорим, за тоя който ходи с държавни пари на лов, който хвана трипер от 16 годишна?