PDA

View Full Version : Влюбена в неподходящото момче



teen_427
01-23-2014, 17:53
Здравейте :) От 3 години съм влюбена в момчето, в което е влюбена най- добрата ми приятелка. Много ме боли, не знам какво да правя. Имам нужда да споделя с някого всичката тази болка, която ме убива. Не мога да го кажа нито на най- добрата си приятелка, нито на самия него, просто на никой. Той е първото нещо, за което се сещам сутрин, през целия ден мисля за него, вечер не мога да заспя, защото пак мисля за него- постоянно ми е в главата. Защо точно в него се влюбих?! Не мога да ви опиша какво ми е, особено когато най- добрата ми приятелка ми разказва как са се целували и такива подробности. Аз много я обичам и искам да бъде щастлива, наистина много много я обичам, като сестра ми е. И двамата искам да бъдат щастливи, просто мене много ме боли. На 17 съм, никога не съм имала гадже и мисля, че никой не се е влюбвал в мен, ама никой! Чувствам се ужасно! Имам нужда и за мен някой да мисли, и в мен някой да е влюбен, и мен някой да обича така. Отвратително е просто, всяка вечер плача, чувствам се като в безизходица, а дори не мога да го споделя с никой.Помогнете ми, моля ви, дайте ми някакъв съвет. Вие какво бихте направили на мое място? Благодаря Ви предварително :))

xXxPETYAxXx
01-23-2014, 18:21
Трудно някой ще те заобича, докато ти си вглабена в този. Не го мисли толкова, излизай с други момчета може все някой да ти допадне.

baby_baby
01-23-2014, 21:05
Не се занимавай има време ще си намериш момче което ще те обича

Tsukuda_Hiroshi
01-23-2014, 21:09
"The hardest part of going on is letting all go..."
Трябва да си наложиш да спреш да мислиш за него по този начин. Ако е необходимо, отдръпни се малко от приятелката си. Не за друго, а за да го преживеш по-лесно. Не казвам изобщо да не се виждате и да не общувате, а просто да намалиш контакта с нея. След време, когато всичко е наред, пак си излизайте редовно.
Ще ти мине. И ще има кой да те обича. Просто трябва да се освободиш от това сега.

teen_427
01-24-2014, 19:25
Благодаря ви, прави сте, вече спирам да мисля за него и ще си гледам собствения живот! :))