PDA

View Full Version : Раздяла



lifo
01-23-2014, 21:28
Здравейте,
Дайте някакъв съвет. С моята приятелка се караме честичко и то се за глупости е такива аз не и повишавам тон. Гледам я като принцеса изненади подаръци романтични вечери(свещи, шампанско) онзи ден се скарахме защото не искаше да ми даде да и проверя компа с кой си пиши. Ние сме студенти и живеем на един етаж. Другия проблем е че тя не си показва много много любовта и не прави много неща за ме( нито вечери изненади такива ). Днеска ве4е не изтърпях отивам викам и хайде коте дай да се сдобрим гушкам я цункам я тя ми се хили и ми се дъпа теглих и майните и казах 4е ще я изтрия от ФБ(обвързването ни и да не си прави илюзии от тук нататък че ще сме заедно) Мръкна се аз пак отивам при нея да се сдобрим говоря й какво трябва да направим за да не се караме толкова(спорим) че я обивам и че така лесно няма да я пусна тя ми вика: "Уморих се, не мога повече." Каза ми в очите че не иска да е повече с мен . Какво да правая? Да я чакам ли или да си продължавам живота ( по на 20 години сме)

RiB
01-24-2014, 10:40
:D LOL!
Пич, истината е, че жените не искат подаръци, не искат да се отнасят добре с тях. Това е някакво изкривено наложено желание и аз не знам от кого. Виж даже по филмите и детските - принцесата обича да си я пляскат стабилно :D Не се занимавай с тази - няма смисъл. По-добре сега, че се е случило, а не по-късно. Търси нещо по-готино :P Но без педалски истории като рози и шоколад, ако искаш някоя мацка xD

valdesbg
01-24-2014, 10:46
Абе ти си по зле и от кърлеж бе...

Tsukuda_Hiroshi
01-24-2014, 11:23
На 20 години си и това е, което наричаш "правопис"???
Ами разбира се, че няма да ти даде а гледаш с кой си пише - ти даваш ли й? Трябва да има лично пространство. И аз не давах на бившите ми да гледат с кого си пиша. Да седне до мен докато чатя, да. Да погледне какво правя на РСто, да. Дори показвам, ако е нещо, което я интересува или ще й е интересно, ама така открито "дай да те проверя" - няма да стане!
Явно не иска да е с теб мадамата. Вероятно има друг. Примири се и продължавай нататък. И не бъди толкова ревнив - ако някой иска да ти изневери, няма да разбереш така или иначе! ;)

girlwithblueeyes
01-24-2014, 12:01
Досаден си . Това е проблема

Тези романтични жестове и постоянното показване на любовта са ужасно натоварващи.

baby_baby
01-24-2014, 13:31
М да малко си досаден ти да не си някоя госпожичка че да искаш постоянно изненади вечери и кво ли още не? Като ти е казала че всичко е приключило значи е така просто продължи напред

xXxPETYAxXx
01-24-2014, 13:38
Досаден си . Това е проблема

Тези романтични жестове и постоянното показване на любовта са ужасно натоварващи.

Мда. Някой жени не са толкова романтични. А особено и ако им натякват, че не правят нищо за половинката си(което ти спомена, че е проблем, предполагам, че си и го споменал и на нея) е мноооого дразнещо. И какво е това - скъсах с нея, после отидох да се сдобрим, но тя каза, че не може повече така? Много ясно, че не може, то твоето е прекалено досадно. И от к'ъв зор ще ѝ проверяваш чатовете?

Със следващата си приятелка се дръж по-мъжки. Не въобще да не ѝ правиш романтични жестове, но по-рядко и да не ѝ натякваш, ако тя не поема инициативата за нещо романтично. И в никакъв случай не искай да ѝ преглеждаш чатовете.

RapExotic
01-24-2014, 15:02
Жените не винаги знаят какво точно искат. Ако си твърде мил с тях, ставаш досаден и женствен. Ако си твърде груб ставаш аругантен и нещастник. Ако им правиш твърде много подаръци се разглезват, а ако не им правиш се сърдят. Въпросът е да намериш златната среда между всички тези крайности. Това е начина. Когато трябва да си мил - бъди мил, но когато трябва да си твърд - бъди твърд. Освен това не спомена как сте в секса. И там не трябва да си прекалено нежен.

П.П. Никога не се сдобрявай с жена чрез докосване. Само с диалог, без да я пипаш, докато тя не те докосне.

Tsukuda_Hiroshi
01-24-2014, 18:44
П.П. Никога не се сдобрявай с жена чрез докосване. Само с диалог, без да я пипаш, докато тя не те докосне.

^ А това пък защо?

RapExotic
01-24-2014, 19:34
^Защото докосването подсъзнателно се приема като сесуално дейсвие, а думите като израз на любов. Поне при жените е така. А когато тя е сърдита за нещо трябва да и покажеш, че я обичаш и съжеляваш, а не че искаш нещо друго от нея.

Tsukuda_Hiroshi
01-25-2014, 06:04
Ясно значи... Ами според мен зависи от докосването какво е. Ако започнеш да я опипваш - да, но ако я гушнеш, не мисля, че е сексуален жест това.

Interaction
01-25-2014, 06:36
Авторе, направил си сериозната стъпка след като си и казал, че ще я изтриеш от FB. След тази ти постъпка е трудно да искаш от нея да бъдете отново заедно... :D :D :D

Hilary_
01-25-2014, 08:50
То момичето си ти го е казала в очите? Какво има да чакаш повече?
Всичко е приключило.

NSA_14181
01-25-2014, 11:41
Zadushaval si q, ne si i daval lichno prostranstvo i daje si poiskal da vidish s kogo si pishe... Ne q chakai, tq veche se e otkazala ot teb.

nik4obgnik
01-25-2014, 11:51
Ти си ненормален бай хуй. :D

Li Na
01-25-2014, 12:01
Горкото момиче :(

Amore-Mio*
01-25-2014, 12:15
Задушаващ си.
Да, наистина, момичетата харесваме да ни правят подаръци и романтични жестове, но не толкова често и не от желание да ви върнем "услугата". Това, че ти си прекалено ..... досаден, не означава, че тя не прави нищо за вашата връзка. А просто няма да коментирам глупавата ти постъпка - да поискаш да й проверяваш фейсбука. Къде й е личното пространство? Тя навлиза ли в твоето?

lifo
01-26-2014, 06:41
Не знам да ли съм досаден с изненадите си ноо искам да и гледам ФБ защото тя сяда на моя комп и гледа каквото си иска а аз седнах и тя взе да ми се дърви

Тодор
01-26-2014, 06:48
Каквото и да направиш неможеш да накараш някой да те обича!!!Дошло е времето и на "поредната",ще има още много!Изплачи си сълзите и давай напред!

lifo
02-01-2014, 05:40
Тодор Евала за думите ти. Аз плаках като малко дете и и казах, че искам последен шанс да ми даде и да докажа на двама ни че мога да се държа и по добре. Тя реши да си мисли и снощи и теглих майните(Защото нямала да ми даде шанс, ана аз съм си бил разбрал грешките , но тя не можела да лепи счупеното и да си мисли че е ново) и така. Плакак повече няма да се повтори. Прочетен весник.
КРАЙ на темата .