PDA

View Full Version : Препоръчайте някоя читава комп. игра с дрифт и с хубава графика



Само минавам
01-24-2014, 07:18
Играе ми се игра с дрифт, но вече се изчерпах откъм идеи какво да сваля. GRID 1 & 2 съм ги превъртял и са ми поомръзнали, да не говорим, че в тях дрифтът е прекалено малко - само няколко състезания. Пробвах някакви пародии на дрифт с rFactor 1 и 2, някаква простотия с име Initial D, която беше дори по-голяма пародия и от rFactor-ите. В Driver SF човек може да си дрифти, но по някое време безцелното дрифтене започва да писва, а като добавим и една невъзможна за минаване мисия - става още по-тъпо. Пробвах също и Ferrari Virtual Race с Drift Mod - няма такава тъпня, а и дрифтът там е всичко друго, но не и дрифт. Стандартните техники за поднасяне на колата просто не сработват в тъпата Ферари игра - нито рязка газ в завой, нито залюляване. А идиотското LFS хич не ми го споменавайте, че като се сетя за "реализма" там и почвам да псувам...
Баси - толкова ли е трудно някой да хване да направи свястна игра само и единствено за дрифт и с реалистична физика?