PDA

View Full Version : Вече наистина не знам..



омръзна ми
01-24-2014, 09:49
Здравейте имам проблем с косата. Тя е дълга до закопчалката на сутиена най- дълго(на триъгълник подстригана), чуплива и ужасно гъста. Една гадна обемна стои(и то не в корените, а надолу..). Направо вече не знам какво да правя, освен изправяне- нищо друго. Сплитам я на няколко плитки, слагам пяна, но пак стои ужасно бухнала.. какви ли не къдрения без маша и преса не пробвах.. същата си работа. А от изправянето косата ще почне още повече да се поврежда. Не знам какво да правя вече... чух, че има някаква процедура при фризьор, при която ти остава само половината коса, но пък това ще е прекалено! Знам и че като се изрусиш, ти остава по- малко коса, но си харесвам цвета... някакви идеи с които косата да ми опада или знам ли.. да не ми е толкова гъста..

_LoVe_
01-28-2014, 17:29
отиди на фризьор да ти я филира

NeutralMilkHotel
01-29-2014, 05:00
отиди на фризьор да ти я филира

На мен лично от филирането до месец ми е цъфнала и накъсана все едно съм я горила 5 години всеки ден...

Иначе и моята коса е така, авторке. Етажи, кристали и маски за омекотяване...

Hayashi
01-29-2014, 06:30
Не я филирай и не я прави на етажи. Евентуално последните 5-10 см може да филираш. Иначе щръква навсякъде и се получава потресаващ обем по дължините. Пробвай да оформяш чупките с плитки

anonymous708973
01-29-2014, 06:43
На мен лично от филирането до месец ми е цъфнала и накъсана

Божееей, ето къде бил ключът за бараката...

Аз също бих препоръчала филиране на авторката обаче, може пък да не й цъфти толкова.