PDA

View Full Version : Да говорим за влогърството.



The Gravedigger
01-24-2014, 12:08
Кой влогър най-много ви харесва?Защо?Правили ли сте влогове?Готини теми за влог?

RiB
01-24-2014, 12:23
Saffrona и Емил Конрад, може би :) Сафрона щото е простак, а Конрад, защото има тънко чувство за хумор.
Правил съм, но всъщност се занимавам с гейминг ентъртеймънт.
На мен една от най-забавните теми за влог е "съвети за начинаещи влогъри", когато се правят от влогъри, които са начинаещи също :D Мислиш да правиш нещо подобно ли?

The Gravedigger
01-24-2014, 12:29
Saffrona и Емил Конрад, може би :) Сафрона щото е простак, а Конрад, защото има тънко чувство за хумор.
Правил съм, но всъщност се занимавам с гейминг ентъртеймънт.
На мен една от най-забавните теми за влог е "съвети за начинаещи влогъри", когато се правят от влогъри, които са начинаещи също :D Мислиш да правиш нещо подобно ли?

Емо е много готин.Прави много интересни клипове.Също така е прекрасен. :3 А Сафронката ме убива.Много яко ги реди.Мисля да почвам да правя клипове скоро. ;Д Изкефи ме темата за начинаещите влогърки.Ще направя як клип от тази тема.

RiB
01-24-2014, 12:51
Може да дадеш после линк да те позяпам :)

The Gravedigger
01-24-2014, 16:03
http://i40.tinypic.com/339pvsk.jpg <33333 Емооо :3 хД

anonymous908491
01-24-2014, 19:49
Правил съм, но всъщност се занимавам с гейминг ентъртеймънт.


Напиши го по-разбираемо- лапаш пишки.

The Gravedigger
01-24-2014, 20:12
Напиши го по-разбираемо- лапаш пишки.
Колко по-разбираемо да е? -.-

RiB
01-26-2014, 12:47
Напиши го по-разбираемо- лапаш пишки.

Малоумник.

The Gravedigger
01-26-2014, 17:20
Малоумник.
Съгласна.

xoxi
01-26-2014, 20:48
От всички най-много харесвам Ачо, но той не е чак толкова редовен.
Иначе Диди и Баев са готини.
Преди харесвах също Ина и Теодос, но не са ми чак толкова забавни вече.

The Gravedigger
01-27-2014, 09:54
От всички най-много харесвам Ачо, но той не е чак толкова редовен.
Иначе Диди и Баев са готини.
Преди харесвах също Ина и Теодос, но не са ми чак толкова забавни вече.

Баев е готин.Ина е професор по дебилизъм. :D Много готина.Много ме изкефи клипа й за ФОСТАТА.

ВижМиПодписа
01-27-2014, 12:41
Само за български влогъри ли говорим? Защото на мен личен фаворит ми е Jenna Marbles, иначе Емил е добър също, следя го. Наистина подкрепям българските влогъри и колкото повече толкова повече :) Ако направиш пусни линка тук ще се радвам да го видя. Но иначе наскоро се налгедах на "влогъри", чиито възрастов диапазон е 8-11 години, трябва някой да им го забрани това.

The Gravedigger
01-27-2014, 17:32
Само за български влогъри ли говорим? Защото на мен личен фаворит ми е Jenna Marbles, иначе Емил е добър също, следя го. Наистина подкрепям българските влогъри и колкото повече толкова повече :) Ако направиш пусни линка тук ще се радвам да го видя. Но иначе наскоро се налгедах на "влогъри", чиито възрастов диапазон е 8-11 години, трябва някой да им го забрани това.

Емо е наистина много готин.А като се прави на кифла ме разбива.Голям сладур е. :3 :D А за тея 8-11 годишните просто. :D Правят някви клипове какво има в чантата им. :D Имаше една дето се изцепи и вика спирала марка mascara.Друга пък си показваше работите от чантата на Кити. :D И имаше една Nokia и вика ами не съм толкова бедна просто баща ми ми взе телефона. :D :D http://www.youtube.com/watch?v=IvZx5WQpQEU тази просто ме разби. хДД

ВижМиПодписа
01-27-2014, 17:47
Абе тези са noobs, Деа и Ава бяха истината, но си изтриха акаунта в ютуб :Д Но пък за това е вбокс. Ама както и да е, аз се изнервям как ги нападат прекаааалено много. Имам предвид, все пак са деца, видя ли са нещо и им се е приискало и те да го направят.

The Gravedigger
01-27-2014, 17:59
Абе тези са noobs, Деа и Ава бяха истината, но си изтриха акаунта в ютуб :Д Но пък за това е вбокс. Ама както и да е, аз се изнервям как ги нападат прекаааалено много. Имам предвид, все пак са деца, видя ли са нещо и им се е приискало и те да го направят.

Да така е.А какво мислиш за Драго Сафрона?

ВижМиПодписа
01-27-2014, 18:15
Ами, готин е, да, но всичките му влогове, които съм гледала до сега, освен тези с Емил, са ми еднотипни, критики към проблеми, които се дъвчат /или по-скоро коментират и не се прави нищо по въпроса/ от доста време и към стереотипни хора, които /грешно според мен/ са поставени под общ знаменател и са обект на всеобщ негативизъм. Определено знае как да се хареса на хората.

The Gravedigger
01-27-2014, 18:19
Ами, готин е, да, но всичките му влогове, които съм гледала до сега, освен тези с Емил, са ми еднотипни, критики към проблеми, които се дъвчат /или по-скоро коментират и не се прави нищо по въпроса/ от доста време и към стереотипни хора, които /грешно според мен/ са поставени под общ знаменател и са обект на всеобщ негативизъм. Определено знае как да се хареса на хората.

Дам.Сафронката е много луд.Много ме изкефи за гноясалия скорбут Спиндермаан.

ВижМиПодписа
01-27-2014, 18:36
Цялата тази суматоха около Спиндермаан само на мен ли ми се стори излишна? Който се забавлява от това, си се забавлява, който не му е забавно си има мнението и не гледа страницата. То не ставаха спорове, не ставаха десетки влогове, война между едните и другите.

The Gravedigger
01-27-2014, 19:56
Цялата тази суматоха около Спиндермаан само на мен ли ми се стори излишна? Който се забавлява от това, си се забавлява, който не му е забавно си има мнението и не гледа страницата. То не ставаха спорове, не ставаха десетки влогове, война между едните и другите.
Спиндерман та Спиндерман.И сега никой не го споменава.

ВижМиПодписа
01-27-2014, 20:13
с каквато скорост стана популярен с такава скорост и залезе не е нещо необичайно за интернет "сензациите"

xoxi
01-28-2014, 00:40
Ина е професор по дебилизъм. :D

Да, това беше смешно в началото.
Обаче много взе да се повтаря и да се лигави пред камерата.
Чувството за хумор и лекия намек за простотия са две различни неща.
Жалко. В началото наистина я харесвах.

OnlyGirl
01-28-2014, 01:50
ЦУРО TEAM. Anyone ?

Tsvetoslav Tsonev (TheBleChannel) е най -добрия и най-забавния от българските според мен, също така е и редовен и не преиграва.
За правенето на влогове трябва да знаеш как да се държиш пред камера поне малко, да има какво да кажеш или покажеш и да имаш усещане за нещата за да не се изложиш като масата 12 годишни със "влогове" Какво имам в чантата / Предизвикателство гледайте ме как се давя с канела много е интересно.

The Gravedigger
01-28-2014, 08:10
ЦУРО TEAM. Anyone ?

Tsvetoslav Tsonev (TheBleChannel) е най -добрия и най-забавния от българските според мен, също така е и редовен и не преиграва.
За правенето на влогове трябва да знаеш как да се държиш пред камера поне малко, да има какво да кажеш или покажеш и да имаш усещане за нещата за да не се изложиш като масата 12 годишни със "влогове" Какво имам в чантата / Предизвикателство гледайте ме как се давя с канела много е интересно.

Така е.Цветослав прави яки клипове също.А тези с чантите.. :D Не мисля че на някой му пука какво има в чантата им.Мисля първия ми клип да е или за кифлите или за начинаещите влогърки.Много ми е интересно как Емо си прави такива снимки за клиповете.Някой да ми обясни как мога да си направя клипа да се вижда така ----> http://www.youtube.com/channel/UCxrWfVWWL44JEvDEb7wLIfQ ?

The Gravedigger
01-28-2014, 08:13
Да, това беше смешно в началото.
Обаче много взе да се повтаря и да се лигави пред камерата.
Чувството за хумор и лекия намек за простотия са две различни неща.
Жалко. В началото наистина я харесвах.
Така е.Veni_ap май спря да прави често клипове.Иначе имаше интересни клипове.Онзи дето го беше направила с Баев за пернишката първа среща ме изкефи. :D

anonymous908491
01-28-2014, 08:43
Да, това беше смешно в началото.
Обаче много взе да се повтаря и да се лигави пред камерата.
Чувството за хумор и лекия намек за простотия са две различни неща.
Жалко. В началото наистина я харесвах.

А причината знаеш ли я ?
Почна да се води по акъла на тоя мизерник Буев и да се опитва да размишлява в клиповете си.


Така е.Veni_ap май спря да прави често клипове.Иначе имаше интересни клипове.Онзи дето го беше направила с Баев за пернишката първа среща ме изкефи. :D

Теб би те изкефило и ако кон ти го набие в задника, толкова си умничка.

The Gravedigger
01-28-2014, 09:24
А причината знаеш ли я ?
Почна да се води по акъла на тоя мизерник Буев и да се опитва да размишлява в клиповете си.



Теб би те изкефило и ако кон ти го набие в задника, толкова си умничка.
Я изчезвай!Малоумник.

anonymous908491
01-28-2014, 17:17
Я изчезвай!Малоумник.

На гости ли ме каниш ?
Пускаш ли на първа среща ?
Ако ти пускаш, а аз не, какво ще правим ?

BloodyDreamer
01-28-2014, 20:54
The Gravedigger, не че нещо, ама имаш ли собствено мнение по някой въпрос? Така като ти гледам отговорите, се съгласяваш с всички, въпреки че почти всеки път си противоречиш с нещо, което си казал/а преди това.

anonymous895156
01-28-2014, 21:34
харесвам само тоя цветослав цонев, другите вече не са ми нито забавни, нито интересни

ВижМиПодписа
01-28-2014, 22:01
няма ли други фенчета на Джена Марбълс или поне PewDiePie? наскоро гледах Victoria Sings това е нещо умопомрачаващо не знам потресена останах от простотията на тва момиче ма пък се смях

anonymous908491
01-28-2014, 23:11
Джена я гледах преди 3-4 години, сега не си губя времето с влогъри, има много по-забавни канали в тубата.
http://www.youtube.com/user/NMATV/videos
http://www.youtube.com/user/TomoNewsUS/videos
Няма един влогър, който дори да се доближава до чувството им за хумор на тези, всички се копират един друг, особено залупения Рей.

anonymous708973
01-29-2014, 00:07
няма ли други фенчета на Джена Марбълс или поне PewDiePie? наскоро гледах Victoria Sings това е нещо умопомрачаващо не знам потресена останах от простотията на тва момиче ма пък се смях

Последно гледах How to mildly annoy your dogs и съчувствах на бедните животинки.

По темата: Гледам предимно... или май само клипове за козметика и храна :д
От месеци издирвам едно определено клипче на един комик, в което осмиваше британския акцент и как в някои случаи произнасяли "т" прекалено силно, в други - изобщо. Спомням си, че даде пример с letter. Ако някой ми го намери, цена няма да има!

heartsdesire
01-29-2014, 17:22
Mirela Disco много я харесвах, но прави влогове супер рядко.
Емил Конрад много рядко ми е забавен, често казва неща, които са ясни на всички. Сафрона и Ина пък са ми прекалено лигави.

The Gravedigger
02-10-2014, 06:08
https://www.youtube.com/watch?v=ovKvRExpp74 ари най-сетне хД

Belal
02-10-2014, 10:40
А ако искам да си направя личен блог, кои сайтове са добри за това?

Dusty
02-25-2014, 19:14
Емо е наистина много готин.А като се прави на кифла ме разбива.Голям сладур е. :3 :D А за тея 8-11 годишните просто. :D Правят някви клипове какво има в чантата им. :D Имаше една дето се изцепи и вика спирала марка mascara.Друга пък си показваше работите от чантата на Кити. :D И имаше една Nokia и вика ами не съм толкова бедна просто баща ми ми взе телефона. :D :D http://www.youtube.com/watch?v=IvZx5WQpQEU тази просто ме разби. хДД
За Таша ли ми говориш? Боже, с приятелката ми просто се търкаляхме на земят от смях ;д Ако не за друго, я бива да разсмива хората ;д А онова за шала, който станал шапка или май беше обратното ?? :D

mayaaa
02-26-2014, 15:45
Оооо аз съм маниачка на тема влогъри!! :D
Емил, Диди, Теодос и Ина са ми любими. Ина си остава вечния дебил, дали се лигави прекалено, не знам, ама мен си ме кефи! Иначе Цуро и МирелаДиско също ме радват.
Имаше една Daiena Chamber, която правеше доста добри клипове, като за нов влогър, но после си ги изтри. Сега пак започна, но нещо последните не ме кефят много.
Иначе Джена Марбълс си е велика, един от малкото не български влогари които гледам.

Иначе аз не се захващам да правя влогъри... Просто не е за мен, ама да си ги гледам нямам против. ^^

Zvezdy14
03-11-2014, 10:05
Team Цуро all the way! XD