PDA

View Full Version : проблем с пениса ?



anonimen555
01-24-2014, 12:02
здравейте :)
аз съм момче на 15 и скоро мислим с приятелката ми да го направим .. е двамата сме девствени и ще ни е малко трудно ноо не в това е въпроса .. има една "ципа" която е залепена за кожичката и самата главичка .. когато си го забелвам (това не е проблем забелвам си го лесно до края) имам чувство че ще се скъса ако продължа .. искам да питам това проблем ли е и опасно ли е ? дали първо да не отида на лекар ?
предварително Ви благодаря :)

rrrr92
01-24-2014, 14:18
предполагам че тва е късо гемче най добре върви при уролога

RapExotic
01-24-2014, 14:46
Не е проблем. Тя е достатъчно еластична за да не се скъса при нормален секс. Дори с времето ще се разтегне малко.

dako0007
01-26-2014, 10:55
Не е проблем. но наи вазното използвайте презервативи да не стане гафа

Mery_J
01-26-2014, 10:57
здравейте :)
аз съм момче на 15 и скоро мислим с приятелката ми да го направим .. е двамата сме девствени и ще ни е малко трудно ноо не в това е въпроса .. има една "ципа" която е залепена за кожичката и самата главичка .. когато си го забелвам (това не е проблем забелвам си го лесно до края) имам чувство че ще се скъса ако продължа .. искам да питам това проблем ли е и опасно ли е ? дали първо да не отида на лекар ?
предварително Ви благодаря :)

Да не ти пука, нищо ти няма.Иначе ако се скъса ще и кажеш - видя ли и аз имам девствена ципа :lol:

nezabelejimata
01-26-2014, 10:59
Да не ти пука, нищо ти няма.Иначе ако се скъса ще и кажеш - видя ли и аз имам девствена ципа :lol:
Не, не не мога :D :D :D

Не мисля че ще е проблем ;)