PDA

View Full Version : Дайте съвети как да събера пари за PS4



mitko1pr
01-24-2014, 18:17
Здравейте, много искам да си купя PS4, но за сега съм събрал само 350 лева, а ми трябват 1000 лева. Спестявам от джобните и от това, което получавам по празниците. Някой да има идеи как да събирам пари по-бързо? Аз може би до 6 месеца ще събера и останалата сума, но искам PS4 възможно най-скоро. Знам, че темата е смотана, но... :D :D

TheJackson
01-24-2014, 18:39
Oтделяй на ден поне по 2 лева , а ако си правиш сандвичи от къщи и си носиш вода направо си спестявайте всичките джобни и моли родителите си да ти добавят някви кинти и така .. и аз искам PS4 и ми обеща майка ми ама сега по английски госпожата вика майка ми да се видят (if you know what i mean) :D Успех , иначе тези съвети са само ако си ученик ако работиш едва ли ще питаш тук

mitko1pr
01-24-2014, 18:50
Да ученик съм. И на мен родители ми обeщаха да ми вземат PS4, но само при положение, че ме приемат в математическата гимназия. Аз много не си вярвам да успея да вляза в математическата (защото по математика последно време не съм много добре, иначе по БЕЛ съм 6) и затова обмислям алтернативни варианти за покупката на PS4. :D :D