PDA

View Full Version : Косата ми е ужасна



silencer
01-25-2014, 13:20
Здравейте!
Имам проблем с косата или е просто внушение,знам ли?Момче съм и косата ми е гъста,черна,къдрава(затова и не я оставям голяма - подстригвам се 1,2 номер ..)Но с късата коса идва и друг проблем...на връта имам ужасен "мъх" т.е. не е така гъсто като горната част и дори се е получило нещо като опашчица(като тези на хипитата)..До сега..поддържането м ие следното подстригвам се късо минават 2 седмици и ходя само да ми обере вратът(защото косата още и е рано) след 2 седмици отново ходя за цялостна подстрижка и така..Но когато ми обере мъха и ми подравни косата(махне тази "опашцица") цвета на кожата не м ие еднороден и това ме притеснява! Някакво решение как да си поддържам тази невъзможна коса? И още едно въпросче главно към момичетата - дразни ли ви наличието на мъх по вратът на мъж?Има ли някакво особено значение за вас? :)

The Cheetah
01-25-2014, 14:16
Мъхът е нещо съвсем нормално, виждала съм много момчета с този прослувут "мъх" и нито е грозно.. нито нищо. Аз не виждам никакъв смисъл да ходиш специално за него на фризьор.
П.П. И моята кожа е еднородна :lol:

baby_baby
01-26-2014, 15:16
Ако толкова те дразни този "мъх" ходи на фризьор ама според мен не е грозно

Тодор
01-26-2014, 15:26
Една машинка за подстригване е 15-20 лева.намираш приятел да помага и си готов.

kaRamella
01-28-2014, 02:16
Съвсем нормално е да не ти е "еднороден" цвета на кожата. През лятото ще остава бяло защото не се е опекло от слънцето например. Разбирам , че те дразни ( наистина си е дразнещо ) . Идеята на Тодор е добра. Вземи си твоя машинка и си го махай често ( или помоли майка,баща,приятел ако не можеш сам ) .

OnlyGirl
01-28-2014, 03:00
Виждала съм момчета които са така и честно, въобще не ми прави впечетление. Не се притеснявай толкова. И както казаха , вземи си машинка and everything is gonna be ok.