PDA

View Full Version : Еротичен масаж?



spoilerka
01-25-2014, 16:01
Преди секс, като пред сексуална игра. Какво знаете по въпроса? Мнения, линкове и други.

spoilerka
01-25-2014, 17:51
http://vbox7.com/play:79b51bb180

Споделете някое видео, или кажете някоя техника, че имам желание да опитам и нещо по-така.

sadBoy93bg
01-25-2014, 19:05
Хм ... Хубаво е да знаеш ерогенните зони на партньора , ако не експериментирай ( така или иначе , 2-рото е по-забавно ) :) . Според мен поне слабите места на мъжете са врата и гърба , докато жените имат доста повече на брой и доста по - нестандартни такива . Например извивките на кръста , краката ( от вътрешната страна ) , гърдите и т.н. . Все пак , най - важното е , когато правиш подобно нещо , постоянно да наблюдаваш партньора ( неговите реакции ) . Те ще ти покажат дали се справяш :)

spoilerka
01-25-2014, 19:17
Определено! По реакциите се разбира най-добре. А и е хубаво да доставяш удоволствие на половинката... :grin:

sadBoy93bg
01-25-2014, 19:19
Така е , не става с егоизъм :)

sadBoy93bg
01-25-2014, 19:37
Какво обичаш ти в масажа :?

BeTheOne
01-25-2014, 20:55
Масажът е страхотна "загрявка" за вечерта. Едва ли има човек, който да не харесва масаж. Определено трябва да си подготвен за да се получи добре.

На първо място бих казал обстановката. Може да звучи изтъркано, но си е важна част. Аз се подготвям с няколко ароматни чаени свещи пуснати да плуват в чаша с вода. Подбрана, приятна музика и сме готови да продължим.

Второто е избор на масажно масло. Според мен е задължително ако искаш да се получи наистина еротичен масаж. Аз ползвам бадемово масло на Икаров - струва два и нещо и можеш да си го вземеш от аптеките. По желание се слага и някакво допълнително.

Последното нещо е изпълнението. Има хубави книжки по въпроса, като е хубаво да знаеш малко точков масаж. Бих препоръчал "Новата Камасутра" на Ким Катрал и "Енциклопедия на масажа" на издателство СофтПрес. Бих добавил, че този тип масаж изисква въображение и желание наистина да задоволиш партньора. Това е сигурен начин да си изкарате добре.


Поздрави и успехи!


BeTheOne

spoilerka
01-25-2014, 23:37
Благодаря! Да определено искам да доставя на партньора си невероятно усещане. Проучила съм вече доста от нещата. Избрала съм музиката, начина по-който ще оформя обстановката. Имам свещи, идеалното място.
За маслото още не съм решила, но ще избера нещо, което да съвпада с вкусовете на двамата, или повече с неговия. Някой приятен, но не натрапчив аромат.
Огледала съм за "техники" и се надявам да се справя добре, тъй като до сега не съм пробвала, а на истина искам да се получи. Да се запомни (с хубаво).

spoilerka
01-25-2014, 23:38
Принципно, предпочитам да правя масаж. На мен не са ми правили.. точно масаж.. Повече като разтриване... Иначе обичайните неща. Нежните допири, без прекаляване и групи движения.

Mery_J
01-26-2014, 07:07
Чувала съм, че някъде освен стандартните масажи правят и еротични, дето се водели и с освбождаване...Не знам колко е вярно.

Тодор
01-26-2014, 07:11
Самото "правене"е въпрос на индивидуален вкус.Аз използвам бадемово масло на Икаров,бавно попива и е страхотно за целта

nik4obgnik
01-26-2014, 08:10
Сексоалната игра е важна поне според мен масажи целувки хепи енд фънси дрес а у :D

BeTheOne
01-26-2014, 08:11
Бадемовото масло е от така наречените базисни масла. Така че за него няма какво да се чудиш много много. Ако избираш етерично масло, което да смесиш с базисното, тогава може да се позамислиш повече. Има такива, които действат възбуждащо, освежаващо, успокояващо и т.н.

Има малка вероятност някои от двама ви да е алергичен към някое от етеричните масла и за да избегнеш неприятна ситуация в най-хубавия момент, можеш да капнеш няколко капки от маслото на ръката между китката и лакътя, да разтриеш и да наблюдаваш дали ще има някакво раздразване на кожата. Ако до няколко часа (2-3) всичко е наред това означава, че и вечерта всичко ще е наред.

Имай предвид, че продаваните етерични масла в повечето случаи са концентрати, т.е. изискват смесването им с базисно масло. Обикновено за масаж на цялото тяло се смесват около 2 супени лъжици базисно масло и между 5 и 10 капки етерично.

С какво еротичният масаж е повече от обикновения? На първо място бих казал различните чувства, които се вкарват. После идват различните техники. От тях пък идват и различните последствия. Еротичният масаж обикновено цели да достави еротична наслада. При еротичния масаж няма забранени зони (освен по медицински причини - бременност, рана и други).

Поздрави!

BeTheOne

П.С. А това, че принципно предпочиташ да правиш масаж... явно не си уцелила човека, който да те масажира :)

spoilerka
01-26-2014, 18:00
Той обича да ме масажира, но ми е по-приятно да доставям удоволствие на него.

spoilerka
01-26-2014, 18:00
Чувала съм, че някъде освен стандартните масажи правят и еротични, дето се водели и с освбождаване...Не знам колко е вярно.

Има такива места. И то като се замисля във всеки един по-голям град. Стига да искаш да идеш, винаги може да се уредиш. :D

Mery_J
01-26-2014, 18:06
Искат ли 18 :lol:?

spoilerka
01-27-2014, 16:14
Па знаеш ли.. може да има места, на които ги боли "фара".

mariqhristova
06-01-2016, 07:26
здравейте и от мен :) Бихте ли ми казали, дали е вярно това, което прочетох https://bomb.bg/eterichni-masla. Искам да направя масаж на моя мъж, но не съм сигурна дали трябва да спазвам указаните правила. Тоест, км базовото масло да добавя няколко капки ароматен концентрат???

dwanewane
06-01-2016, 18:06
huahuahuahu

sladura89
06-01-2016, 23:16
Определено! По реакциите се разбира най-добре. А и е хубаво да доставяш удоволствие на половинката... :grin:

Така си е! :)
+1

sladura89
06-01-2016, 23:22
Той обича да ме масажира, но ми е по-приятно да доставям удоволствие на него.

То и на мен ми е по-добре да доставям удоволствие на партньора! :)

solo_
06-02-2016, 19:23
Така си е! :)
+1

Това е от 2014...

sladura89
06-03-2016, 09:00
Това е от 2014...

Има ли значение? Времето е просто илюзия! :)

KaRiNa.Ni
06-21-2016, 17:09
Преди сексуалната игра винаги трябва да има еротичен масаж,за повече отпускане.

baby_baby
06-28-2016, 09:56
https://www.google.bg/search?q=еротичен+масаж&oq=еротичен+масаж&aqs=chrome..69i57j69i60.6629j0j4&client=tablet-android-acer&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8