PDA

View Full Version : Секс историйки :)



sadBoy93bg
01-25-2014, 19:24
Много от Вас са имали готини изживявания , дали заради нестандартно място , дали заради определен човек , с когото просто всичко е било на мястото си , или пък сте имали от онези преживявания като по филмите . Споделете :)

marilyn
01-25-2014, 20:16
Що? Търсиш сюжет за филмов сценарии ли?

102
01-25-2014, 20:21
веднаж сварших в пусито и а била спряла противозачатачните получи се много забавна история

draid
01-25-2014, 20:30
веднаж сварших в пусито и а била спряла противозачатачните получи се много забавна история

Тия са от най-забавните и аз така веднъж цяла нощ се забавлявах :D

Mery_J
01-26-2014, 07:20
Тия са от най-забавните и аз така веднъж цяла нощ се забавлявах :D

Имаше ли пуканки за останалите :lol: ?

Hilary_
01-26-2014, 10:19
Материал ли си търсиш?

draid
01-26-2014, 10:41
Имаше ли пуканки за останалите :lol: ?

Само за гинеколога. Другите нямаха това щастие.

Mery_J
01-26-2014, 10:42
Кока Кола не му ли взе :D ?

nezabelejimata
01-26-2014, 10:43
Ех значи много сте гадни всички... Момчето иска сигурно да пробва нещо ново ама не знае какво и иска да ни пита да се посъветва :D

По темата място : на плажа :D

stefan99s
01-26-2014, 11:30
Много от Вас са имали готини изживявания , дали заради нестандартно място , дали заради определен човек , с когото просто всичко е било на мястото си , или пък сте имали от онези преживявания като по филмите . Споделете :)
Може би ако ти споделиш някоя история и другите ще почнат да споделят.

SNikolov_Rugby
01-26-2014, 12:06
Много от Вас са имали готини изживявания , дали заради нестандартно място , дали заради определен човек , с когото просто всичко е било на мястото си , или пък сте имали от онези преживявания като по филмите . Споделете :)

Навремето един мой познат ми разправя за свое секс приключение за което го базикам и до днес. Човека хванал маце и почнали да правят работата ама булката била малко ненаситна пък на моя човек му е тънак члена и взел люта шипка и си намазал главичката с нея.
После лежа три дена в болница докато спадне утока.

Зъбчето
01-27-2014, 06:10
Пише се оток. :)

Един много хубав линк за проверка. http://kaksepishe.com/

dj_toni
01-27-2014, 06:24
xaxaxxaxax :D

Remember Me
01-27-2014, 21:39
При мен не е заради мястото , а заради човека. Преди години бяхме събрани компания в една моя приятелка. Дойде и един сладур, когото веднага си харесах, но не исках нищо сериозно на този етап и нещата се получиха само вечерта, но така се бяхме разбрали. Няма да забравя как в 05;00 сутринта ние прекосяваме половин Бургас под дъжда и се смеем като малки деца и още от влизането в апартамента му се награбихме. Просто всичко беше чудесно за вечерта. :) Даже и до ден днешен като се сетя за тази случка ми се появява една усмивка на лицето.

seek&destroy
01-27-2014, 22:27
Материал ли си търсиш?

И да си търси, кво? Забранено ли е да мастурбираш на секс разкази? Или просто сте големи консерви?

SNikolov_Rugby
01-28-2014, 14:32
Пише се оток. :)

Един много хубав линк за проверка. http://kaksepishe.com/
Знам как се пише в бързината съм сбъркал. Не го обръщай на национален проблем.

DrFroyd
01-28-2014, 21:28
Веднъж правих секс. Беше готино и нестандартно изживяване.

102
01-28-2014, 21:29
Веднъж правих секс.

мръсница

Hilary_
01-29-2014, 12:40
И да си търси, кво? Забранено ли е да мастурбираш на секс разкази?

Има си книги, списания, сайтове, секс телефони за тая работа.

NeutralMilkHotel
01-29-2014, 13:44
веднаж правех секс без да искам опааа:/

bootyboy
01-29-2014, 17:09
аз ще разкажа..случи се последното лято..тя беше дошла на морето с майка си за две седмици и всеки ден бяхме заедно..плаж, разходки и така един ден стана късно да си ходя и ми предложи да остана при тях да спя, понеже те не бяха дошли в града в който живея на морето, а на един от близките до него курорти та трябваше да хвана рейс да се прибера, а небеше сигурно че ще хвана последния и затова се съгласих да остана, макар че още не се познавах с майка и лично и не знаех как ще реагира, но все пак тя не каза нищо..запознахме се тя си седеше доло на масичката пред вилата с още някаква съседка, а ние с гаджето ми се качихме горе, къщата беше на два етажа, малка уютна вила на морето симпатична..и гадж ми си пусна музика отиде и седна доло на терасата, аз бях вътре в стаята и разглеждах..да, какво по дяволите правех там, като се има в предвид че не обичам да спя на чуждо място..по едно време гадж ми влезе при мен и ме извика да ида на терасата при нея, седнахме доло не на някакви столове и тя ми даде едната си слушалка да слушам и аз една песен......беше хубава, песента..после си я изтеглих и аз...не стоях дълго и влезнах вътре..после тя също влезе вътре легна на леглото и ме гледаше аз отидох седнах на същото легло на което беше легнала..почнахме да се гледаме и докосваме и си стана от само себе си останалата работа, при най-малкия шум изтръпвахме и спирахме, защото ако ни бяха спипали сега нямаше да разказвам тази история.