PDA

View Full Version : Струват ли си сериозните взаимоотношения изобщо ?



raia338
01-25-2014, 19:29
Ключа

tori
01-25-2014, 19:37
Кога те е излъгал, че аз така и не разбрах? о.о Вярно е, че е скрил от теб, че и е отговорил на смс-ите, но това не е „връзка, основана на лъжи“, „постоянно лъже“ и некви други неща. Малко прекаляваш, мисля. Пича не я ебава за слива, само е любезен.

DarkTemplar
01-25-2014, 19:42
Чудя се той ли те върти, или ти си някаква бясна ултра ревнива филмарка? Май повече клоня към второто..

raia338
01-25-2014, 19:42
Кога те е излъгал, че аз така и не разбрах? о.о Вярно е, че е скрил от теб, че и е отговорил на смс-ите, но това не е „връзка, основана на лъжи“, „постоянно лъже“ и некви други неща. Малко прекаляваш, мисля. Пича не я ебава за слива, само е любезен.
А ти кое в една връзка взимаш за лъжа ? И не се заяждам ,благодаря за коментара :) Да,може и да прекалявам вече, нормално!!( тази тема се дъвчи 1 годинa и няма край )

DisappointedDreamer
01-25-2014, 19:42
Набила си се яко във филма.

an7raks
01-25-2014, 19:42
Аве, нищо не прочетох, ама да си кажа, че си струва, особено когато е с жаба. Искам да кажа, че женските жабки са много предани и добрички, и убави, и сексави, и палави, и пичове, и че обичам мойта жаба!
<3

raia338
01-25-2014, 19:43
Чудя се той ли те върти, или ти си някаква бясна ултра ревнива филмарка? Май повече клоня към второто..
Не, не съм :D Просто вече се бяхме разбрали по тази тема и той обаща нещо(честна мъжка дума) , което не изпълни.. ДЕМЕК има проблем :D

tori
01-25-2014, 19:44
Аве, нищо не прочетох, ама да си кажа, че си струва, особено когато е с жаба. Искам да кажа, че женските жабки са много предани и добрички, и убави, и сексави, и палави, и пичове, и че обичам мойта жаба!
<3
И твойта жаба те обича. Ногуногуногу.

DisappointedDreamer
01-25-2014, 19:45
^Преувеличаваш и то доста.
Аз ако бях на негово място, отдавна щях да те разкарам.
Най-кофтито е, че вместо да си гледаш живота и връзката, отблъскваш момчето вкарвайки се сама в някакви измислици.

DarkTemplar
01-25-2014, 19:45
Ето как изглеждат нещата отстрани: 1 година му триеш сол на главата заради минали отношения и преживявания с друга, карате се постоянно (разбирай всеки път щом се сетиш) за тази тема и накрая се изкарваш жертва на обстоятелствата. Струва ми се някак нечестно. ;]

Не знам какво е обещал, но виждам, че си жадна за драми. 8-)

draid
01-25-2014, 19:47
Чудя се той ли те върти, или ти си някаква бясна ултра ревнива филмарка? Май повече клоня към второто..

И на мен на това ми намирисва.

Това първият ти сериозен приятел ли е ? Честно казано като слушам така от страни, явно много те обича. Ако бях аз до сега 10 пъти да ти бях теглил една.

tori
01-25-2014, 19:47
Ето как изглеждат нещата отстрани: 1 година му триеш сол на главата заради минали отношения и преживявания с друга, карате се постоянно (разбирай всеки път щом се сетиш) за тази тема и накрая се изкарваш жертва на обстоятелствата. Струва ми се някак нечестно. ;]
Нечестно?! Омг, твърде слабо казано е. Бих наритала авторката още в началото на така наречената връзка.

an7raks
01-25-2014, 19:47
И твойта жаба те обича. Ногуногуногу.

Я покажи на фороня колко ногу!

raia338
01-25-2014, 19:48
Какви обстоятелства, брато? това да отговаряш на някой или не си е твой избор,не го решават шаманите

SpiritInBlack
01-25-2014, 19:49
Поне в наачалото

BeTheOne
01-25-2014, 19:49
На въпроса: "заслужават ли си сериозните взаимоотношения изобщо?" отговарям - Да.

Относно доверието - върху доверието се крепят всички човешки взаимоотношения. Ако в една връзка няма доверие, то тя се "раздира" от съмнения и несигурност.

Една година не е малко време. Въпросът е кое ви е задържало толкова време? Желанието на двамата да сте заедно, "мераците" на единия от двамата, притеснението от това да загубиш другия. В общия случай би трябвало да си имате доверие и да си изяснявате нещата още в зародиш. Ревността е първата стъпка към раздялата. Някой казват, че има "здравословна" ревност. Няма такова животно. Или ревнуваш и това е лошо или не ревнуваш. Ако има ревност тя трябва да се сподели, обмисли, изчисти.

Забраната да се виждаш с някого не води до нищо хубаво. Човек е свободен, той не е притежание за да се разпореждаш с него. Доста често обаче се появява този ефект. Един от двамата (или и двамата) започват да си мислят, че притежават другия и от това произлиза тяхната удовлетвореност във връзката. Удовлетвореността би трябвало да идва от чувството за свобода, допълняемост, разбиране.


Поздрави!

BeTheOne

sadBoy93bg
01-25-2014, 19:49
Извод : Социалните мрежи скапват връзките :)

tori
01-25-2014, 19:50
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSiErhLdpsyTvEYtOj0nubZ3jZ15zVXR L4zazCDvQFceY9K_iAH

Неизмеримо много. Любовта ми е необятен космос, черна дупка и безкрайност в едно. Ти си най-прекрасното жабче, което някога може да съществува. Ти си незаменим и незабравим. Тоооооооо ооооооооо ооооооооо оооооо ооооолкова много те обичам.

DarkTemplar
01-25-2014, 19:50
Какви обстоятелства, брато? това да отговаряш на някой или не си е твой избор,не го решават шаманите
А, ти защо си се хванала толкова за въпросното "отговаряне", сестро? Каква е тази врагомания? Страх те е, че тя е по-добра от теб и ще ти открадне гаджето ли?

an7raks
01-25-2014, 19:52
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSiErhLdpsyTvEYtOj0nubZ3jZ15zVXR L4zazCDvQFceY9K_iAH

Неизмеримо много. Любовта ми е необятен космос, черна дупка и безкрайност в едно. Ти си най-прекрасното жабче, което някога може да съществува. Ти си незаменим и незабравим. Тоооооооо ооооооооо ооооооооо оооооо ооооолкова много те обичам.
http://data1.whicdn.com/images/42931470/large.gif

draid
01-25-2014, 19:53
Какви обстоятелства, брато? това да отговаряш на някой или не си е твой избор,не го решават шаманите

Ама я се осъзнай малко. Идваш от някъде си и започваш да казваш на даден човек какво може и какво не може да прави ? Що ли не си попаднала на мен...

tori
01-25-2014, 19:53
http://data1.whicdn.com/images/42931470/large.gif
awwww <3

raia338
01-25-2014, 19:54
Е,пак ли да ти казвам .. това беше обещание да не общуваме с бивши и прочие ,просто някакво обещание,което явно няма никаква стойност ,но както и да е

draid
01-25-2014, 19:57
Е,пак ли да ти казвам .. това беше обещание да не общуваме с бивши и прочие ,просто някакво обещание,което явно няма никаква стойност ,но както и да е

Тогава защо се сърдиш, че като и е казал защо не контактува с нея те унижава ? Това е истината. Как си представяш се прекъсва контакт с някой е така от нищото без дори обяснение. Не си права.

Anonys
01-25-2014, 19:58
Първо ще попитам бихте ли останали във дадена връзка ако нямате доверие на вашия човек? Доверие не се изгражда. Доверие се подарява.

DarkTemplar
01-25-2014, 20:00
Според мен си си го навила на пръста прекалено много. Нито ти е изневерил, нито нищо. Вместо да го гониш като разярена възпитателка, вземи да поработиш върху отношенията ви - седнете като зрели хора и се изяснете, ако трябва си дайте малко почивка 1 от друг, но не и да си тровите нервите.

marilyn
01-25-2014, 20:04
Ох, обвиняваш го, а пък му ровиш в телефона. Това е долно. Прекалено много се вкарваш във филма.

IseeDEADbodies
01-26-2014, 12:23
Много ясно, че имат. В природата ни е да искаме да обичаме някого и да бъдем обичани. Въпросът е, че трябва да се "пострада" докато се намира истинското "нещо". Личен е избора да се откажеш след х разочарования, или да продължиш да търсиш това което искаш да откриеш.

Hilary_
01-26-2014, 12:52
Доверие не се изгражда. Доверие се подарява.
Глупости.