PDA

View Full Version : Как да влезем във форма за лятото?



Dimi-D
01-25-2014, 20:04
Хей на 17 съм:висок 1.75, тегло 75.1.
Не съм дебел а отпуснат и бих се радвал да получа добри съвети за развиване на тяло.
Не търся сила а добра външност.
Живея с София и нямам нищо против да се срещна с някой който би могъл да ми помогне в залата.
Нямам нищо против скайп чат, по който да дискутирам малкият си проблем ако някой иска да ми прати скайп на ЛС.

mayaaa
01-25-2014, 20:21
Не го приемай като заяждане, но си абсолютно грешно настроен към тренирането според мен. Не се тренира само да се перчиш с релеф през лятото. Както и не се тренира само за външност. Не, че е невъзможно, просто е грешна нагласата. Ако ще тренираш развивай всичко по равно ПОСТОЯННО, не на сезони.
Иначе нещо не те разбрах какво питаш... Ако искаш програма отваряш bb-team и си харесваш някоя. Ако не знаеш как се прави дадено упражнение питаш треньора или някой във залата просто. What is so difficult?

Dimi-D
01-25-2014, 21:30
Разбирам, не се притеснявай и знай, че съм уценил мнението ти.Но удобрени или не целите ми са добра външност и за мен това е достатъчна причина да тренирам.Въпреки горният коментар аз не получих отговор с особенна продуктивност, така че ако някой би желал да ми каже нещо полезно моля да не се притеснява да го направи.

mayaaa
01-26-2014, 12:19
И пак казвам, че не разбирам какво питаш. Кажи по-конкретно какво не разбираш и ще получиш продуктивен отговор.

ADMIRALKA14
01-26-2014, 12:52
Ъъъъъъ, защо просто при първите си 2-3 посещения в залата не използваш услугите на инструктор, който ще ти изготви програма и ще ти даде основни насоки относно храненето? Иначе, да, и аз не ти схванах съвсем питането.

Dimi-D
01-26-2014, 22:44
Много е просто адмиралке.
Вече съм минал през това и резултат няма от 2 месеца.
Прекарвам по 5 часа на ден за да постигна желания от мен резултат и не мога да си позволя да губя повече време.

едит:
Мая ако до сега не си разбрала какъв въпрос съм задал, тогава не си прави труда да отговаряш на тази тема.

За другите хора, които не разбраха какъв въпрос зъм задал ето го.
Какъв е най-бързият начин да придобия добре уформено тяло за лятото?
Ясно, че ще е нестабилно и временно но на мен не ми трябва за по дълго от 2,3 месеца.

an7raks
01-27-2014, 09:59
Като блъскаш кат' животно, вземаш разните му медикаменти, за които трябва да се консултираш с инструктор и не на последно място, се научиш да пишеш. После, обаче, не питай що топките ти са станали на стафиди...

ararat
01-27-2014, 17:15
Много е просто адмиралке.

Прекарвам по 5 часа на ден за да постигна желания от мен резултат и не мога да си позволя да губя повече време.

и в какво точно се състоят тея 5 часа?
В последния ти пост усещам, че имаш намерение да се насочиш към определени субстанции, от което няма да видиш никакъв резултат, понеже оставам с впечатлението, че не знаеш как да тренираш.

Rakshy
01-27-2014, 19:39
Тежка е реалността, но все някъде трябва да я прочетеш и видиш:

НЕ СТАВА С МАГИЧЕСКА ПРЪЧИЦА!

И да се натрескаш с вредна химия, без правилните тренировки и храна, само си си дал парите за няма нищо. Развитието на тялото изисква време и постоянство. Не може да направиш 1 серия 21 и ръката ти да е като на Арнолд. Не може да се набереш 1 път и гърба да ти е като на Phil Heath... Или се занимавай редовно и правилно, или се откажи. Няма средно положение. Трябвало му тяло за 2-3 месеца, през другото време к'во? Обличаш най-дебелите дрехи, които имаш и се скриваш в хралупата ли?
Стегни се малко и си подреди приоритетите и разбери к'во искаш.

I'm out.

cookie dough
01-27-2014, 22:35
http://www.menshealth.com/fitness/top-20training-guides различни тренировки в зависимост от това какво искаш да постигнеш.

Dimi-D
01-28-2014, 15:05
Cookie dough :D Благодаря ти!
Просто се радвам, че още има нормални хора в този форум :) .

BluE_s
01-31-2014, 21:43
Cookie dough :D Благодаря ти!
Просто се радвам, че още има нормални хора в този форум :) .

Ама никой не ти е виновен, че си мързелив и не искаш да се разтърсиш, а информация - бол!