PDA

View Full Version : КАК ДА Я ВЪЗБУДЯ



v0ltov
01-26-2014, 16:03
много ми е интересно как мога да възбудя едно момиче на 100% дали е в частта с целувките, докосванията или нещо за което все още дори и не знам?

Тодор
01-26-2014, 16:07
Много са начините,някой от тях ти самия вече изброи

Wimpy_Kid
01-26-2014, 16:10
Шепни и нещо на ушенце :D

Тодор
01-26-2014, 16:13
Ми да.и това става.Много от жените обожават допира на устни по ушите си.

ledenakrasota
01-26-2014, 16:13
Сваляш й гащите и си завираш езика където трябва....

v0ltov
01-26-2014, 16:20
хахаха :D

v0ltov
01-26-2014, 16:22
не се бях замислял за това до сега и много ми хареса като идея! :D

v0ltov
01-26-2014, 16:27
и вече идва въпроса какво да и шепна и в главата ми започнаха да нахлуват идеи като: подлудяваш ме когато си до мен! :D

Didko_Beats
01-26-2014, 16:27
Ми да.и това става.Много от жените обожават допира на устни по ушите си.

http://2.bp.blogspot.com/-TA0MZ5I9z0I/TWU7lYVHofI/AAAAAAAAATE/p8dk-BtR_ag/s1600/%25D0%2597%25D0%25B0%25D1%2581%25D0%25BD%25D0%25B5 %25D0%25BC%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B5.PNG

Еми бараш ушаците и тва е 8-)

stefan99s
01-26-2014, 17:20
Сваляш й гащите и си завираш езика където трябва....

Определено ще и хареса. На моята и харесва.

llemans
01-26-2014, 17:25
нежни целувки и докосвания

nezabelejimata
01-26-2014, 17:27
Всичко би й повлияло така стига да е тя в настроение :D говорене на ухо, докосване, целувки на всякъде, леко хапане ....

Didko_Beats
01-26-2014, 18:22
, леко лапане ....

Това прозвуча двусмислено 8-)

nezabelejimata
01-26-2014, 18:24
Това прозвуча двусмислено 8-)

Опа трябваше да пише хапане :X :D

Didko_Beats
01-26-2014, 18:28
Що го поправяш аз съм цитирал гафа ти ..няма измъкване :smt004

nezabelejimata
01-26-2014, 18:29
Е сега на всеки се случва ;)

baby_baby
01-26-2014, 19:37
По много начини можеш да я възбудиш

HouseMusicBoy
01-26-2014, 19:47
Иванчо казал на Марийка :
- Марийке , вярваш ли , че мога да те накрам да крещиш само с 1 пръст ??
-ХАЙДЕ !! - казала Марийка .
И Иванчо и бръкнал с пръст в окото ... 8-)

По темата : Всяко момиче се възбужда от различни неща :)

nezabelejimata
01-26-2014, 19:50
Иванчо казал на Марийка :
- Марийке , вярваш ли , че мога да те накрам да крещиш само с 1 пръст ??
-ХАЙДЕ !! - казала Марийка .
И Иванчо и бръкнал с пръст в окото ... 8-)

По темата : Всяко момиче се възбужда от различни неща :)

Не не не не мога :D :D :D

SonataArctica
01-26-2014, 19:51
Нещо за ерогенни зони не сте ли чували? 8-)

nezabelejimata
01-26-2014, 19:59
Нещо за ерогенни зони не сте ли чували? 8-)

Твърдо НйЕ :D

SonataArctica
01-26-2014, 20:02
Като се замисля, дори и да не ги знае, човек само трябва да ги гугълне. Пък то е мн. трудно да се досетиш да редуваш ласките по ерогенните зони, мда...

Trololol
01-26-2014, 20:04
Аз лично се възбуждам след 3-4 бири с порция пържени картофи със сирене. Сигурен съм, че и при нея ще свърши работа! Успех.

HouseMusicBoy
01-26-2014, 20:07
Като се замисля, дори и да не ги знае, човек само трябва да ги гугълне. Пък то е мн. трудно да се досетиш да редуваш ласките по ерогенните зони, мда...

Не винаги едни и съще неща възбуждат момичетата :)

SonataArctica
01-26-2014, 20:13
Е то щото има само една женска ерогенна зона, нали? :lol: Разбираш за 7-8 да кажем. Пробваш в/у тях и то се разбира при кои има най-голямо въздействие. Само не трябва да се сръдеточаваш само в/у тези зони - редувай, редувай.

Зъбчето
01-26-2014, 20:20
Показваш й 10 000 лв в купюри по 20 лв и ще се подмокри на 1-вата секунда. Действа само ако й ги дадеш, и обещаеш още.

v0ltov
01-27-2014, 09:23
да ви кажа от личен опит винаги ми върви при целувки я докосвам където си искам и тя започва да ме дърпа все по-силно и явно и харесва :D , но се питах за някоя точка при която може да изпадне в "транс" 100% възбуда да подлудее :D нещо такова (преди секс)

SonataArctica
01-27-2014, 09:35
но се питах за някоя точка при която може да изпадне в "транс" 100% възбуда да подлудее :D нещо такова (преди секс)

Бръкни и с пенис в окото.

LadyDi
01-27-2014, 09:45
Бръкни и с пенис в окото.

:lol:

SonataArctica
01-27-2014, 09:53
Каква случка мога да разкажа по-този случай... Ама нали има малки деца, само ще кажа, че накрая мацката беше 2 дена със зачервено око. :D

LadyDi
01-27-2014, 09:55
Ами светни си лампата бе човек. Като ти е крив мерника ;)

SonataArctica
01-27-2014, 09:57
Не в светлината беше проблема :lol: В алкохола...

LadyDi
01-27-2014, 10:00
http://24.media.tumblr.com/125fce1ebd2ef7979a5cdb2192a1f8f6/tumblr_mfjutmyZFD1r7e7sgo1_500.gif

RagioL
01-27-2014, 10:11
Пробвай да и намериш жи точката ако не стане вади металниия детектор и повтаряй, ако пак не стане пробвай с гайгеров брояч, ако и така не стане става сложно.

AliceSw
01-27-2014, 13:47
ако някой тръгне да ми пипа ушите, удрям доста силно...

Hilary_
01-27-2014, 14:19
Всичко е много индивидуално.
Има някакви базови опорни точки, от които да тръгнеш, но ако не умееш да усещаш какво й харесва ...

harsh
01-27-2014, 16:25
Аз лично се възбуждам след 3-4 бири с порция пържени картофи със сирене. Сигурен съм, че и при нея ще свърши работа! Успех.



И КРИЛЦА !

RapExotic
01-27-2014, 17:48
Първо я предразположи. Намери някое тихо и спокойно място. Може да пуснете съвсем тиха музика, но в никакъв случай чалга. Както разбрахме в една друга тема, тя влияе зле върху половата активност. След това започни да я целуваш по устните първо нежно, а после малко по-грубо. Продължи с целувките към врата, шията и гърлото. Там наблегни най-много. Съблечи и леко горнището и започни да пипаш леко гърдите и. Прави леки кръгообразни движения. Не забравяй да си свалиш и твойто горнище, това също ще помогне за възбуждането и. Откопчей леко сутиена и, и го махни. Това е най трудната част за един мъж, за това можеш да се осъваршенстваш, като репетираш разкопчаване на сутиен облечен на възглавница преди това. След като го махнеш започни да правиш същите движения за които споменах на голо. Започни да и лижеш кръгчетата около зърната, но самите зърна остави за малко по-късно.

Сега премини към долнището. Свали го, но не заедно с гащите! Нека остане само по гащи. Започни да я целуваш по коремчето и леко слизай надолу. Когато наближиш онова място леко смъкни гащите и, и я целуни под тях. Сега вече е време да и лижеш зърната. В същото време и свали и гащите. Ти остани по гащи, не бързай да сваляш твойте. Разкрачи я леко и започни да я лежеш около клитора. Не лижи самия клитор все още, него го остави за след малко. Започни да лижеш срамните и устни. Същевременно я хвани за дупето и го мачкай. Може и да я напляскаш леко там. 90% от жените харесват това. Сега вече е време и за клитора. Лижи го с езика наляво и надясно. Имитирай вибратор. Ако всичко е наред в този момент тя трябва сама да хване гърдите си с ръце, да се подмокри отдолу и да изпъшка леко.

Това е "формулата" за повечето момичета. Възможно е обаче да я възбуждат и други неща, например по груби.

mm28
01-27-2014, 18:21
...Ако всичко е наред в този момент тя трябва сама да хване гърдите си с ръце, да се подмокри отдолу и да изпъшка леко.
Чак тогава ли е пич :D

v0ltov
01-28-2014, 06:20
10. Вътрешната част на бедрото

Вътрешните части на женските бедра са силно чувствителни при докосване, галене и облизване. Точно както сгъвките на краката, тези части имат много нервни окончания, така че, ако ги докоснеш, ще я подлудиш. Но, запомни, в никакъв случай не ги хапи, защото ще й причиниш болка.

9. Сгъвките зад колената

Заради голямото количество нервни връзки на това място, направо ще се изненадаш колко възбудена може да стане дамата, ако го оближеш или лекичко го гризнеш.

8. Бузите на дупето

Да, вярно е. Много дами искрено се радват, когато си играеш със задните им части. Не е и изненада, че много от тях обичат попляскването и стикането на дупетата им. Но, има и още...

Понякога, в разгара на любовната игра, дамите изпитват истинско удоволствие, когато анусът им бива целуван, или в него се прониква с език или пръст. Изборът дали ще пробваш е твой.

7. Задната част на врата

Само дъхът ти на това място би я побъркало. Представи си какво ще стане, ако използваш език или леко я захапеш. Можеш да включиш и ръцете си и да я галиш нежно, докато я целуваш или й направи един хубав масаж.

6. Ушите

На много дами им харесва ушите им да бъдат облизвани, засмуквани или целувани. Още, това да духнеш в ухото й също е добра идея, но не всички го приемат, така че внимавай. Естествено, мацките направо се побъркват, когато им шепнеш на ушенце.


5. Стъпала

Много жени обичат стъпалата им да бъдат докосвани, масажирани, даже понякога облизвани и целувани. Няма да сбъркаш ако поемеш нежното дамско краче и отделиш малко време да си поиграеш с пръстите, петата и глезена. Обикновено тази зона е податлива на гъдел, а често той може да бъде доста възбуждащ и приятен за рецепиента.

4. Китки

Това може да се стори шоково за много господа, но жените ужасно обичат техните любовници да галят и да хапят китките им. Затова, следващият път, когато се впуснеш в любовна игра, започни да целуваш и да галиш китките й и сам ще се изненадаш колко ще се впечатли и възбуди тя.

3. Гърди/ зърна

Сигурни сме, че не е голяма изненада за никого, че гърдите са едни от най-сексуалните и чувствителни женски органи. Нежното галене, стискане, милване, облизване и смучене на зърната със сигурност ще накара дамата ти да диша тежко и да ви поиска още по-силно.

Всяка жена е различна, затова твое задължение е да изследваш внимателно и да разбереш какво от гореизброеното най-много харесва на твоята.

2. Устни

Да, истина е. Ако знаеш как да стимулираш устните й с целуване, близане, засмукване и хапане, то доста вероятно е една целувка да доведе след себе си цяла лавина от страстни събития. Използвай собствените си устни, езика си и зъбите си, с които да си играеш с горната и доланта й устни и да я целуваш страстно.

1. Вагина/ клитор

Както (надяваме се) всички мъже знаят, клиторът може да се стимулира с език, с пръст и, ако си мултиталантлив, с двете едновременно. Някои дами обичат да наставляват своите любовници точно как да постъпят и какво да направят, но не с всички е така, затова, слушайте докато действате.

Когато жената е доволна – винаги си личи. Ако мацката започне да се извива и гърчи, то това е защото й е приятно, не защото я притесняваш.

Що се отнася до вагината, търсим онова магическо местенце, наречено G-точка, което е малко по-трудно откриваемо, но усилията определено си заслужават. Както може би знае, това е една зона, намираща се от вътрешната страна на вагината, която, бидейки стимулирана, води до могъща сексуална възбуда, заради големия брой нервни окончания, събрани „на възел". Можеш да се опиташ да потърсиш с пръсти ( G-точка не се намира на дълбоко), или с пенис. Намериш ли я, ще познаеш на секундата...

И така, това да десетте най-горещи места на жената. Запомнете обаче, че всяка е различна и това, които харесва на една, друга може да мрази. Затова, изследвай смело и прави експерименти. Трудът ти няма да бъде напразен.

v0ltov
01-28-2014, 06:28
Първо я предразположи. Намери някое тихо и спокойно място. Може да пуснете съвсем тиха музика, но в никакъв случай чалга. Както разбрахме в една друга тема, тя влияе зле върху половата активност. След това започни да я целуваш по устните първо нежно, а после малко по-грубо. Продължи с целувките към врата, шията и гърлото. Там наблегни най-много. Съблечи и леко горнището и започни да пипаш леко гърдите и. Прави леки кръгообразни движения. Не забравяй да си свалиш и твойто горнище, това също ще помогне за възбуждането и. Откопчей леко сутиена и, и го махни. Това е най трудната част за един мъж, за това можеш да се осъваршенстваш, като репетираш разкопчаване на сутиен облечен на възглавница преди това. След като го махнеш започни да правиш същите движения за които споменах на голо. Започни да и лижеш кръгчетата около зърната, но самите зърна остави за малко по-късно.

Сега премини към долнището. Свали го, но не заедно с гащите! Нека остане само по гащи. Започни да я целуваш по коремчето и леко слизай надолу. Когато наближиш онова място леко смъкни гащите и, и я целуни под тях. Сега вече е време да и лижеш зърната. В същото време и свали и гащите. Ти остани по гащи, не бързай да сваляш твойте. Разкрачи я леко и започни да я лежеш около клитора. Не лижи самия клитор все още, него го остави за след малко. Започни да лижеш срамните и устни. Същевременно я хвани за дупето и го мачкай. Може и да я напляскаш леко там. 90% от жените харесват това. Сега вече е време и за клитора. Лижи го с езика наляво и надясно. Имитирай вибратор. Ако всичко е наред в този момент тя трябва сама да хване гърдите си с ръце, да се подмокри отдолу и да изпъшка леко.

Това е "формулата" за повечето момичета. Възможно е обаче да я възбуждат и други неща, например по груби.

сега остава да намерим и момичето :D не се сдържах да го напиша. страхотен съвет до сега явно съм прибързвал малко с това къде трябва да целувам, но хубавото е че съм попаднал на тази която точно това иска така че като обща информация това ще ми е от полза за следващия път!

dako0007
01-28-2014, 14:23
много ми е интересно как мога да възбудя едно момиче на 100% дали е в частта с целувките, докосванията или нещо за което все още дори и не знам?
а език и прасти

Баща Ти
01-28-2014, 17:37
Кажи й на ухо "Ще те пълня като дърт готвач зелева сърма.".

v0ltov
01-29-2014, 19:32
Кажи й на ухо "Ще те пълня като дърт готвач зелева сърма.".

hahahahaha ще свърши работа!!!

GabrielSavov
01-30-2014, 08:19
Пееш песен на Володя Стоянов и всичко е 100% сигурно !!