PDA

View Full Version : Трябва ли да му пиша?



mimmmsss
01-26-2014, 18:01
Дълго време се колебаех дали да напиша това, но накрая се реших... Ще споделя моя проблем с вас, колкото и да е глупав.
Наскоро видях едно момче, което много ме впечатли.. С 2 години по-голям е от мен и не се познаваме изобщо. Той е моя пълна противоположност - известен вокалист в група, с много приятели и т.н. Аз съм тиха, срамежлива... Някои хора биха ме нарекли загубенячка. Никога не съм имала гадже, не съм се целувала...
Скоро след като го видях намерих facebooka му и той ме прие. Както казах с него не се познаваме, не сме си говорили никога.
И така, въпроса ми е - сега какво? Мисля да му пиша във фейса, но се колебая... Как да направя така че да не звуча като поредната фенка? Има ли смисъл изобщо да пробвам - вероятно той може да има всяка, имам чувството че няма какво да му предложа...
Благодаря на тези които прочетоха това :). Надявам се да ми дадете някой и друг съвет, защото напоследък това много ме измъчва. ( ако някой иска да знае аз съм ученичка в гимназия)

SonataArctica
01-26-2014, 18:16
Пиши му. Имаш ли нещо да губиш?

tanya_vd97
01-26-2014, 18:29
Моят съвет е да му пишеш. От личен опит знам, че ако не пробваш, винаги ще се питаш какво би било ако.... Дори и да не стане така, както си искала, поне ще знаеш, ще приемеш факта и няма да се измъчваш толкова.

kyka1
01-26-2014, 19:45
Пробвай ако стане добре, ако не стане продължаваш напред, така или иначе не го познаваш, ако те отреже значи не е бил за тебе ;) :)

baby_baby
01-26-2014, 19:47
Пиши му нищо не губиш ако опиташ

mimmmsss
01-27-2014, 05:35
Много благодаря за отговорите, ще го направя :)

Colouring
01-27-2014, 07:25
После кажи дали ти е отговорил. Няма какво да ти пука, дори и да не стане. Важното е да пребориш срама.

DarknessAngel
01-27-2014, 16:22
Пиши му.

strawberry88
01-27-2014, 16:28
Пиши му, разбира се! :) Нищо не губиш!

Didko_Beats
01-27-2014, 16:30
После кажи дали ти е отговорил. Няма какво да ти пука, дори и да не стане. Важното е да пребориш срама.

Какъв срам пред екрана 8-)...най-лесно можеш да псуваш или да се заяждаш с някого 8-) ....щот не може да ти врасне един ....за това смело пиши ...няма ти отиди маникюра ... :)

RapExotic
01-27-2014, 16:48
Пиши му, но бъди оригинална. Не бъди като онези, които използват клишета. И доведи нещата до реална среща възможно най-бързо. Иначе ще те приеме като обикновенна фенка. От опит ти го казвам. В гимназията се занимавах с рап. Имаше един училищен концерт и до този момент почти никой от даскалото не ми пешеше в фейса. След този концерт получих поне 100 покани за приятелство и поне 50 момичета ми писаха. Разбира се, че нямаше как да обърна внимание на всички, а и аз бях обвързан. Трябва да разбереш и това, ако си има приятелка ще е доста трудно.

strawberry88
01-27-2014, 21:32
^O, Боже ... :lol:

mimmmsss
01-29-2014, 17:33
Още не съм му писала, все не мога да го хвана на линия... Май ще се наложи да му пиша докато е офлайн :D
Между другото исках да попитам дали случайно имате някакви идеи какво точно да му пиша... Нямам много опит с тези неща. Аз вече съм си измислила горе долу някаква реч ( :D ), но мисля че не струва.. Ако бяхте на мое място какво бихте написали?

Трябва да разбереш и това, ако си има приятелка ще е доста трудно.
Мисля че си няма приятелка, във facebook ми излиза, че е необвързан, но не съм напълно сигурна. Лошото е ,че нямаме общи приятели няма кого да питам :(