PDA

View Full Version : Караници/



Insane91
01-26-2014, 20:55
От около 3 месеца съм с едно момиче,всичко е окей няколко дни примерно и след това мазните скандали ,караме се разправяме се ,казваме си някакви неща и уж се разделяме и после пак сме заедно.Тя повече крещи и вика,аз избягвах ,но не знам тези дни ми дойде до гуша от нея,нямам желание да я виждам ,да я чувам,но пък я търся и не мога да си обясня какво се случва.Тя е прекрасна ,мила е ,много много е красива,но се караме доста ,нямам представа какво става с мен и защо ми е някакво незаинтересовано тези дни,не исках да я изгубя,защото сигурно е най-хубавото нещо,което ми се е случвало последно време,но нещата се прецакват и аз не чувствам нищо.Искам да попитам какво е това и има ли смисъл да правя нещо,дали това чувство ще изчезне?

Tsukuda_Hiroshi
01-27-2014, 04:53
Това е инстинкта ти за самосъхранение, който най-накрая е взел, че се е обадил! Не се притеснявай - ще ти се случат и много по-хубави неща от нея ;)

Wednesday666
01-27-2014, 05:34
Аз се обърках малко, хем ти е незаинтересовано и не чувстваш нищо, хем не можеш да не я търсиш.
Ако не чувстваше нищо нямаше да я търсиш според мен.
Но да, хубаво ще е малко да оставиш нещата да поутихнат, смисъл дайте си малко почивка един от друг, постоянни караници не са добре за една връзка.

Hilary_
01-27-2014, 08:03
сигурно е най-хубавото нещо,което ми се е случвало последно време,но нещата се прецакват и аз не чувствам нищо.Искам да попитам какво е това и има ли смисъл да правя нещо,дали това чувство ще изчезне?
Щом веднъж се е появило, трудно ще го притъпиш. И по - хубави неща ще ти се случат.

Insane91
01-27-2014, 10:17
Да,но тя е наистина много красиво момиче.С нея мога да имам бъдеще и всичко да ни се получи.Тя е забавна,секси ,умна ,а аз просто не изпитвам нищо вече.За 3 месеца ми се промени целия живот с нея,всеки ми казва че съм ударил 6цата с това момиче .. А на мен ми е безразлично.. Един приятел ми вика "Зад всяка една красива жена,стои мъж на когото му е писнало да я чука" .. и аз се чувствам така,уморен от нея и от това че ме натоварва постоянно с нейните глупости..

xXxPETYAxXx
01-27-2014, 12:15
уморен от нея и от това че ме натоварва постоянно с нейните глупости..

Ми, като се карате постоянно нищо чудно. То красотата, хумора и сексапила са хубави качества, но не те градят връзката, а разбирателството и доверието.

IseeDEADbodies
01-27-2014, 12:26
Аз се обърках малко, хем ти е незаинтересовано и не чувстваш нищо, хем не можеш да не я търсиш.
Ако не чувстваше нищо нямаше да я търсиш според мен.
Но да, хубаво ще е малко да оставиш нещата да поутихнат, смисъл дайте си малко почивка един от друг, постоянни караници не са добре за една връзка.

Няма к'во да се объркваш. Работата е ясна. "Хем сърби, хем боли". На такива мазохисти не може да им се помогне, буквално. Ти му казваш че Света няма да свърши след като "продължи напред", ама то пак си прави т'ва което уж сърцето му говори. И най-дразнещото е, че тия хора сами си го правят и го осъзнават, ама и не спират да хленчат.

baby_baby
01-27-2014, 15:51
Щом те натоварва и ти е омръзнало от караници скъсайте

RapExotic
01-27-2014, 17:21
Докато си с нея, пропускаш възможността да срещнеш нещо по-добро.