PDA

View Full Version : Много съм объркан.. моля помагайте .. :/



oburkansm
01-26-2014, 21:21
Значи почвам .. има едно момиче което много си харесвам тя също ме харесва излизаме целуваме се сичко ток и жица.. постоянно ми говори как няма търпение да тръгнеме.. и днес излизаме разходка малко ала бала.. и я питам така така искаш ли да се пробваме бла бла.. и тя ми вика не съм готова понеже до скоро ходеше с един .. кво да права са да е чакам ли или да си тегла майната? мерси предварително

Tsukuda_Hiroshi
01-27-2014, 04:51
На твое място не бих се занимавал повече с нея. Като първо ми каже "нямам търпение да тръгнем", пък после се окаже, че "не съм готова", ще я оставя да се подготви и да разбере какво иска. Според мен мадамата иска заместител - някой, който да й отделя нужното внимание и да я кара да се чувства желана. Едва ли има чувства към теб...

LadyDi
01-27-2014, 05:39
Чувствата идват с времето.
Ако я харесваш достатъчно, почакай я. Това не означава, че междувременно не може да си търсиш късмета и другаде.

oburkansm
01-27-2014, 12:34
Ами тя ми каза че иска да продължим да излизаме и да правиме това което си правехме.. се едно приятели с привилегии .. незнам кво да праа вече

IseeDEADbodies
01-27-2014, 12:49
Чудиш се к'во да првиш... Лек, я се осъзнай, бе. Момичето ти дава зелена светлина, к'во има за мисшене? Радвай се на момента, пък к'вото стане за напред.. туй ще е.

LadyDi
01-27-2014, 12:54
Чудиш се к'во да првиш... Лек, я се осъзнай, бе. Момичето ти дава зелена светлина, к'во има за мисшене? Радвай се на момента, пък к'вото стане за напред.. туй ще е.

Зелена светлина за какво? Да я води по кафета и да я целува от време на време?

IseeDEADbodies
01-27-2014, 13:02
Че на 15 годишен пубер к'во др му трябва? Трябва да му даде в гъза да я ебе ли?

LadyDi
01-27-2014, 13:12
Че на 15 годишен пубер к'во др му трябва? Трябва да му даде в гъза да я ебе ли?

точно в тая възраст искат всички да знаят с кого ходят, да се обвържат у фейсбук и т.н.

Tsukuda_Hiroshi
01-27-2014, 13:16
Зелена светлина за какво? Да я води по кафета и да я целува от време на време?

Именно! Супер-безсмислената работа! "Искам да има с кого да се натискам, ама не сме си гаджета. Аз още си обичам предишния"... Отговора на подобно поведение е само един: Bitch, please!!

IseeDEADbodies
01-27-2014, 13:31
Апф. К'ви фейсбуци, к'ви пет лева. ( не че не е вярно де). Аз ако съм. Ще експлоатирам докато може.

baby_baby
01-27-2014, 15:50
Споерд мене е объркана и не знае какво иска дай и малко време

oburkansm
01-27-2014, 16:46
Е аз я чакам.. но не я търся, ще изчакам да видя дали ще се сети за мене .. пък квото излезне :)

RapExotic
01-27-2014, 17:05
Авторе, абе вие сделка ли ще правите, че ще го отлагате във времето и ще се изчаквате взаимно? Или се обичате и сте заедно или не. Няма средно полужение.

oburkansm
01-27-2014, 18:42
Добре казано.. ем ще се опитам да поговора с нея ..обаче не си пишеме така свободно както беше преди.. ://