PDA

View Full Version : Ah tazi informatika... Vuob6te ne q razbiram. Molq pomognete!!



Help me!!!!
01-27-2014, 10:53
Zdraveite! Bih iskal da mi pomognete s zada4ata po informatika koqto imam za doma6no. Ako mi pomognete 6te vi pomolq sled vsqko ne6to koeto pi6ete kato komentar na napi6ete za kakvo sluji. I eto q zada4ata .


Danni za u4enici imat slednata struktura: Ime, Klas, Paralelka, Godi6en (6 mese4en) doxod na ba6tata, dohod na maikata, drugi dohodi za perioda, broi 4lenove na semeistvoto, uspeh ot predhodnata u4ebna godina (srok) , nakazaniq (da,ne), . Da se sustavi programa koqto:


a) Vavejda, aktualizira i iztriva informaciq za u4enici.

b) Izvejda spravka po ime.

c) Otpe4atva vsi4ki danni.

d) Otpe4atva spisak na u4enicite, koito 6te poly4avat stipendiq, podredeni po vuzhodq6t sreden, mese4en dohod na 4len ot semeistvoto. (stipendiq mogat da poly4avat samo u4enici, koito sa bez nakazaniq, i sus sreden uspex pone nad 4.00, i sreden dohod ne pove4ete ot opredelenata suma) (ob6to vzeto samo tazi pod to4ka me mu4i. Ostanalite gi imam i rabotqt. Programata e okolo 200 reda taka 4e koito iska moje da my q pratq po skype (skype name: daan4o , pi6a se nameless ili ne6to takova) ako ne my se zanimava da q misli )
Poneje vidqh 4e ima pravilo da napi6a na kakuf programen ezik q iskam zada4ata. Na C++.

Mnogo blagodarq !


Molq pro6tavaite, 4e ne pisah na kirilica !