PDA

View Full Version : Ранобудните студенти



anonymous895156
01-27-2014, 17:34
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/155458_10202097588253989_1444076644_n.jpg
тва ше да е дело само на техеранхи бой

anonymous895156
01-27-2014, 17:49
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQG-Ywfn3eOf9iLqoe_7tHkaTvqP-L8qqwsAwGjwuOQAUB5xvPijw

EinGutesKind
01-27-2014, 17:50
В Пловдив на центъра има някъв дядка, дето е сложил мизерна табелка "оставка" да се вее на едно въже и си вярва, че света ще промени :lol:

anonymous895156
01-27-2014, 17:51
Пхахаха, тъпи дядовци :lol:

EinGutesKind
01-27-2014, 17:54
Без работа :lol: имаше и друг, дето се омотал с някъв юрган и върви из града така в знак на протест

anonymous895156
01-27-2014, 17:56
ХЕхехехехехХЕХЕХ. Не разбраха ли хората, че тая държава е на богатите :lol:

AnarchyBoy
01-27-2014, 17:56
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/155458_10202097588253989_1444076644_n.jpg
тва ше да е дело само на техеранхи бой

Аз не съм в ректората чадо ;С
Мойто големото факултет, не се окупира..

anonymous895156
01-27-2014, 17:58
Аз не съм в ректората чадо ;С
Мойто големото факултет, не се окупира..

аа, там има секви измети от унсс нбу Свищовски Университет и т.н., като нищо и ти ще си сред окупаторите

EinGutesKind
01-27-2014, 17:58
То само тая да беше ... в няколко книги, които четох, се говори, че в канализациите и подземията на Ню Йорк има цял град с хиляди бедни хора - клошари, за които на никой не му пука.

AnarchyBoy
01-27-2014, 18:01
аа, там има секви измети от унсс нбу Свищовски Университет и т.н., като нищо и ти ще си сред окупаторите

Всъщност аз съм против тази окупация
О и, дебиле аз съм към СУ, просто факултета не ми е в ректората ;С
Ебати умствено изнасиления фетус.

anonymous895156
01-27-2014, 18:02
Всъщност аз съм против тази окупация
О и, дебиле аз съм към СУ, просто факултета не ми е в ректората ;С
Ебати умствено изнасиления фетус.

добре че поясни, не знаех брат браво този пост те кара да ставаш инфантилно зрял

EinGutesKind
01-27-2014, 18:03
Всъщност аз съм против тази окупация
О и, дебиле аз съм към СУ, просто факултета не ми е в ректората ;С
Ебати умствено изнасиления фетус.

Вашите прилагат ли още камшика като те скъсат на изпит :D

AnarchyBoy
01-27-2014, 18:08
Вашите прилагат ли още камшика като те скъсат на изпит :D

Мен не ме късат, сорЕ. ;С
Митко не ме занимавай, още мляко имаш по устата, а може и да е сперма, ддз.. Все пак Наско върлува из фороня.

anonymous895156
01-27-2014, 18:09
комиците

EinGutesKind
01-27-2014, 18:09
Мен не ме късат, сорЕ. ;С


Да, то всички така викат :razz:

AnarchyBoy
01-27-2014, 18:14
Да, то всички така викат :razz:

Аз не отивам на изпит за да го взема, а за да ми оценят знанията, когато си настроен така никога не те късат, защото си с хъс да учиш, педал смотан, т'ва, че теб са късали в жалката ти филология не значи, че ние сме олигофрени като теб..

Т'ва да не можеш 4 изпита да вземеш, трябва да си бетер Митко.. :?

anonymous895156
01-27-2014, 18:16
багдадбой не ходи на изпити за да ги взема,той е над тея неща

AnarchyBoy
01-27-2014, 18:18
багдадбой не ходи на изпити за да ги взема,той е над тея неща

Багдад няма нищо общо със специалността ми, ти беше в 6ти клас нали? Ще се обадя на учителката да ти пише 2 по География.. :(

EinGutesKind
01-27-2014, 18:21
Аз не отивам на изпит за да го взема, а за да ми оценят знанията, когато си настроен така никога не те късат, защото си с хъс да учиш, педал смотан, т'ва, че теб са късали в жалката ти филология не значи, че ние сме олигофрени като теб..

Т'ва да не можеш 4 изпита да вземеш, трябва да си бетер Митко.. :?

И мен не са ме късали, ама 90% от изпитите ни бяха с курсови работи :lol:

anonymous895156
01-27-2014, 18:22
недей аз ще й се обадя,ти си зает с атентата в сочи

AnarchyBoy
01-27-2014, 18:24
И мен не са ме късали, ама 90% от изпитите ни бяха с курсови работи :lol:

Хмм може, ние имаме курсови също, но те са само за повишаване на евентуална оценка от изпит, която е различна от 2 ;С

EinGutesKind
01-27-2014, 18:25
недей аз ще й се обадя,ти си зает с атентата в сочи

Ако теб са те смазали от бой с камшик, едва ли ще имаш сили и желание да звъниш по телефони :cool:

EinGutesKind
01-27-2014, 18:26
Хмм може, ние имаме курсови също, но те са само за повишаване на евентуална оценка от изпит, която е различна от 2 ;С

В кофти специалностите е така ...

AnarchyBoy
01-27-2014, 18:34
В кофти специалностите е така ...

Не ми пречи особено... На изпит изкарваш 5 + курсова = 6 / Badass 8-)

Fisherman
01-27-2014, 18:36
мухльо кво ми говориш за оценки,ти дори нямаш заверки

ела на изпит по химия 8 часа и пак говори

EinGutesKind
01-27-2014, 18:38
Заверки от години няма :lol:

AnarchyBoy
01-27-2014, 18:44
мухльо кво ми говориш за оценки,ти дори нямаш заверки

ела на изпит по химия 8 часа и пак говори

ФКНФ, няма заверки ;С

Fisherman
01-27-2014, 20:55
''студента"

AnarchyBoy
01-27-2014, 20:59
''студента"

Това, че няма заверки не значи нищо... мухльо.. съквартиранта ми учи Химия нали го гледам ве, той не ходи на лекции и взема "заверки" ... мухльо.. и хора от биологичния фак познавам.. и те не ходят на лекции и си вземат "Заверките"
Ти еба студентството на теб, учи нек'ва въшлива фармация и си мисли, че на него му е най-трудно и най-яка специалноста аптекар убит.. аман от лекета като теб дет само се оплакват.. ако вместо се оплакваш хванеш да учиш, ще си вземеш изпитите.. лайнар.

anonymous895156
01-27-2014, 21:01
inb4 ама аз имам най високи резултати в групата по химия
inb4inb4 въшльо спри да мислиш че специалността ти е най важна

Matthew
01-27-2014, 21:06
Цецко, стига тегавя.

pandabear
01-27-2014, 21:10
Това, че няма заверки не значи нищо... мухльо.. съквартиранта ми учи Химия нали го гледам ве, той не ходи на лекции и взема "заверки" ... мухльо.. и хора от биологичния фак познавам.. и те не ходят на лекции и си вземат "Заверките"
Ти еба студентството на теб, учи нек'ва въшлива фармация и си мисли, че на него му е най-трудно и най-яка специалноста аптекар убит.. аман от лекета като теб дет само се оплакват.. ако вместо се оплакваш хванеш да учиш, ще си вземеш изпитите.. лайнар.

има ли шанс да спреш да бълваш простотия? мога да ти кажа, че един аптекар е по-способен да ти спаси живота отколкото бъдещ "лекар". т'ва е положението в България. а тези, които познаваш и си дал "пример" с тях, пф... без аз да ги познавам знам, че са няк'ва измет.

аз имам ебати нервите и въпреки това започваш да ме дразниш с тъпотата ти.

yakuza_
01-27-2014, 21:13
Тия ако са студенти, аз съм папата. Да се прави национално допитване за промяна на изборния кодекс, да се даде право на глас само на хора с основно образование, тия да си дават молбите до напускане с едномесечен срок предизвестие и да идват другите.

tireheb
01-27-2014, 21:15
има ли шанс да спреш да бълваш простотия

не, лол, ахаха, от скоро ли следиш :Д

Fisherman
01-27-2014, 21:19
Това, че няма заверки не значи нищо... мухльо.. съквартиранта ми учи Химия нали го гледам ве, той не ходи на лекции и взема "заверки" ... мухльо.. и хора от биологичния фак познавам.. и те не ходят на лекции и си вземат "Заверките"
Ти еба студентството на теб, учи нек'ва въшлива фармация и си мисли, че на него му е най-трудно и най-яка специалноста аптекар убит.. аман от лекета като теб дет само се оплакват.. ако вместо се оплакваш хванеш да учиш, ще си вземеш изпитите.. лайнар.

в скайпа ми каза едни други работи,май си забравил бот(1)

Fisherman
01-27-2014, 21:20
има ли шанс да спреш да бълваш простотия? мога да ти кажа, че един аптекар е по-способен да ти спаси живота отколкото бъдещ "лекар". т'ва е положението в България. а тези, които познаваш и си дал "пример" с тях, пф... без аз да ги познавам знам, че са няк'ва измет.

аз имам ебати нервите и въпреки това започваш да ме дразниш с тъпотата ти.

А защо се дразниш?Колкото по-бързо разбереш,че с глупав човек не можеш да излезнеш на глава,толкова по-лек ще ти бъде живота.Има много анархита в тоя живот,мъжки женски

pandabear
01-27-2014, 21:23
малко ми е дразнещо да знам, че такива хора имат равни права с мен. даже понякога ми е малко тъжно.

AnarchyBoy
01-27-2014, 21:27
:lol: Ма той ми се ежи за едни заверки и к'во като факултета ми не ползва Заверки...?


Ако работя ор съмтинг.. и не мога да си ида на лекциите? има специалности на които и упражненията не са важни..
Като моята.. ние дефакто не упражняваме нищо, а пишем още теория..

Така, че щом мога да си взема изпита и без да ходя на лекции за какво ми е заверка? Ако работя или гледам семейство.. а ми се учи филология и няма задочно.. К'во правя?? Тъпите заверки ти преебават нещата...

Ебати.. неговата специалност има заверки, защото той трябва да присъства... реално да гледа как се правят нещата и прочие.... моето е материя, която не изисква практика, сядаш и учиш.... те тва е... ебааааааааааааааааааааааа ааааааааааааати проблема стана, заради едни заверки..


Всички сте много умни дейба ;С

Fisherman
01-27-2014, 21:34
Така, че щом мога да си взема изпита и без да ходя на лекции за какво ми е заверка?

"студента"

Fisherman
01-27-2014, 21:36
малко ми е дразнещо да знам, че такива хора имат равни права с мен. даже понякога ми е малко тъжно.

ми тва е лайнархибой,само от името му разбираш за кво иде реч

pandabear
01-27-2014, 21:36
аз от доста време съм забелязала как си мислиш, че твоята специалност е много трудна. тайно се надявам да си даваш сметка, че да влезнеш тази иначе толкова велика специалност наречена "Иранистика" ти трябва оценка от обидно-елементарна-матурка-по-английски език + още някаква си оценчица от чужд език в дипломката, която оценка бай дъ уей е аЦки трудно да я изкараш в даскало... да скалъпиш някакъв си 24 бал (макс), да те приемат, да ходиш на лекции, да отваряш учебника час-два на ден и ако не си бавноразвиващ да завършиш след няколко години с повече от 5.

тръгнал си да обиждаш на "аптекар" и да плюеш по чужда специалност, като не си даваш сметка ти какво учиш и как си влезнал да го учиш т'ва. смешно е. и само не ми се обяснявай колко е трудно да учиш езици.

AnarchyBoy
01-27-2014, 21:38
"студента"

Има специалности, в които не е нужно 100 % присъствие.. тъп ли си?
Суха материя, 2000 страници... и да ти я обяснява някой и да не ти я... все тая.. сядаш и четеш.. ;С

Например у ФКНФ.. ни казаха като почнахме, че най-важното ни е езика, там не трябва да отсъстваме.. другите неща са теория, която и сами можем да учим от учебници + има всички лекции в сайта на специалността.. Записани и писмено и ги има записани на звукозапис..
Упражненията ми са само още теория и нищо повече.. за това може и да не присъствам... после пак ще си науча и ще си взема изпита.. нали?


Химия/Биология етц специалности имате Заверки щото ако не си бил на някое упражнение или лекция, няма да знаеш нещо важно, а може и фундаментално за цялата професия... и не можеш просто да седнеш и да го научиш.. за т'ва са опитите и прочие, no?

Matthew
01-27-2014, 21:39
Цецко, стига тегавя.
^

Fisherman
01-27-2014, 21:40
студента се пали

DieselBlood
01-27-2014, 21:44
Анархия, кво учиш, баце?

AnarchyBoy
01-27-2014, 21:49
аз от доста време съм забелязала как си мислиш, че твоята специалност е много трудна. тайно се надявам да си даваш сметка, че да влезнеш тази иначе толкова велика специалност наречена "Иранистика" ти трябва оценка от обидно-елементарна-матурка-по-английски език + още някаква си оценчица от чужд език в дипломката, която оценка бай дъ уей е аЦки трудно да я изкараш в даскало... да скалъпиш някакъв си 24 бал (макс), да те приемат, да ходиш на лекции, да отваряш учебника час-два на ден и ако не си бавноразвиващ да завършиш след няколко години с повече от 5.

тръгнал си да обиждаш на "аптекар" и да плюеш по чужда специалност, като не си даваш сметка ти какво учиш и как си влезнал да го учиш т'ва. смешно е. и само не ми се обяснявай колко е трудно да учиш езици.


:lol: Скрий се моля те.. :D

Арабистика и Иранистика са едни от най-трудните специалности, заради езиците.. но час-два на ден.. ще ми стигнат да науча.. :D :lol:


Знаеш ли колко е Историята на Персия?

А знаеш ли по колко нови думи вземаме на урок? по 300.. + нещо от граматиката.. 3 текста и по 3 диалога.. и всичко това ти е с арабски букви... :D

Била лесна.. час-два.. пълен дебил.. ХХОАХАХХАОХАХАПАХАОХХО Е НЕ КОРЕМ МЕ ЗАБОЛЯ..

пандо тук се изложи ;С



Това са едни от най-трудните специалности и най-много хора се отказват от тях именно защото са трудни... ;С
При нас и при Арабистите имаше хора, които се отказаха преди ИЗПИТИТЕ ОЩЕ.. щото им беше трудно и не смогваха да учат..


А за оценката и бала не ми дреме, аз бях приет всяка една специалност която желаех.. :)
Щото имах високи оценки.. на всякъде.. така, че ми е все тая.. ;С

AnarchyBoy
01-27-2014, 21:50
Анархия, кво учиш, баце?

Иранистика

pandabear
01-27-2014, 21:54
и само не ми се обяснявай колко е трудно да учиш езици.

сляп ли си? вдигни си чалмата.

AnarchyBoy
01-27-2014, 21:59
Няма да говоря, сама не виждаш к'ви простотии говориш.. :razz:

Fisherman
01-27-2014, 22:18
зубърските специалности са трудни

AnarchyBoy
01-27-2014, 22:22
зубърските специалности са трудни

зубриш език, евала.. ;С

socareless
01-27-2014, 22:27
знаете ли колко трудно се пържат фалафели ве!;@

tireheb
01-27-2014, 22:42
Знаеш ли колко е Историята на Персия?

А знаеш ли по колко нови думи вземаме на урок? по 300.. + нещо от граматиката.. 3 текста и по 3 диалога.. и всичко това ти е с арабски букви... :D


мех, то в началото с нов език винаги е зор
с времето нещата се автоматизират
не е чак толкоз тегаво, колкото го изкарваш

не казвам, че е лесно, де
ама чил, не си първият, нито последният, дето учи език

AnarchyBoy
01-27-2014, 22:44
мех, то в началото с нов език винаги е зор
с времето нещата се автоматизират
не е чак толкоз тегаво, колкото го изкарваш

Така е прав си, ама и ти като филолог, ае кажи ми 2 часа на ден стигаха ли ти в 1ви курс... (за всички предмети ;С)

tireheb
01-27-2014, 22:46
па стигаха ми, ама аз си давах зор само за практическия
другите неща кат дойде време за сесия

не помня, всъщност, по колко време на ден съм учил в 1ви курс

AnarchyBoy
01-27-2014, 22:49
Е така де.. така става.. ако учиш по език 2-3 часа.. някой по-тежък урок.. 4 часа.. ама тва е само по езика.. без да учиш за другите предмети.. (те са суха материя.. пълнеж и се учат в Сесия ;д )

Ма да учиш по всичко за 2 часа на ден.. е смешка

Пандата се изложи..

Ти учиш скандинавистика една от най-трудните.. кажи й... арабистика и иранистика също е трудно, ма тя е още в даскало.. няма реална преценка.. чакам я да стане студент и да започне да се жалва в сесия...
Щото и бая умни каки от фороня.. говореха тежко.. ма като влязоха и ся са у сесия.. реват у фейсбука... че иде сесия.. а не е кат каките да са тъпи -_-

tireheb
01-27-2014, 22:58
ма не е кой знае колко трудно , тва се опитвам да кажа. разбереш ли веднъж основите, как функционира евикът, останалото е механика и четене на книги. аз по практически не съм "учил" от втори курс може би
страничните са по-тегави :д

pandabear
01-27-2014, 23:06
най-голямата обида– да ме сравнят с някакви си женки от тийнпроблем ):
тотали уин. гг, анархи.

AnarchyBoy
01-27-2014, 23:07
ма не е кой знае колко трудно , тва се опитвам да кажа. разбереш ли веднъж основите, как функционира евикът, останалото е механика и четене на книги. аз по практически не съм "учил" от втори курс може би
страничните са по-тегави :д

Е нормално след 2ри курс.. се свиква.. ама 1ви.. е шит ;С
Особено като е език, който не се среща често...

Fisherman
01-27-2014, 23:10
зубриш език, евала.. ;С

ами как се учиш език ве МЕЙНА,думите не ги ли зубкаш? или измисляш нови

Fisherman
01-27-2014, 23:13
най-голямата обида– да ме сравнят с някакви си женки от тийнпроблем ):
тотали уин. гг, анархи.

заеби

EinGutesKind
01-28-2014, 06:06
За матурите и държавните изпити не съм учил общо 2 часа :lol:

yakuza_
01-28-2014, 06:20
Aтанасе, ти учиш да за даскал. С оглед намаляващите бройки в тая професия, не мисля че могат да имат претенции към хората, които я работят.

OoVasKoO
01-28-2014, 06:44
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/155458_10202097588253989_1444076644_n.jpg

ама тва ли са жалките окупаторчета
тръгнали ми в сесия да окупират
баси мухльовците, няма ли другите студенти да се дигнат и да ги пребият... така се прави, кои са тия да преебават останалите

RagioL
01-28-2014, 07:13
Митко пак ли разлайваш форумните кучки?

yakuza_
01-28-2014, 08:30
това не са окупаторите, а сбирка на клуба по шах

LadyDi
01-28-2014, 08:49
зубриш език, евала.. ;С

точно езикът се зубри, там няма материя, която трябва да разбереш, там има само правила, които научаваш, за да прилагаш граматиката автоматично и думи, които запаметяваш
език се учи със зубрене и с повторение

102
01-28-2014, 09:16
техеранибои отново феил. ти си друга версия идиот. има идиоти които си траят и не им личи ама ти постоянно споделяш с аудиторията колко си прост. арабистика/иранистика дори не съм ги чувал тея специалности. как да си направим бомба ли изучавате. пръскам се от смях как точно ти обесняваш за университета ко що. охохохохо. хахахахаха. всъщност мога да се поставя на твое място и да разбера колко голям кеф изпитваш че си "дошел на софиата в ониверситет". ще каеш че да се оправяш в университета е няква голяма работа. ахахахахаха неее. ахахахха. че и си брои часовете учене маина. нененен. виша форма ретард. а примерите как плачат при сесии. оле оле оленеее. влезнал нещо дето му е трудно и мрънка като путка ми да не беше влизал ве. и да се сравнява сас специалността на Fisherman. оллоол лол. разликата между теб и Fisherman e че тои и до осми клас да беше учил пак щеше да му сече повече акъла.

Auriss
01-28-2014, 10:10
пандата обилно е кървяла вчера язък че изпуснах шоуто

EinGutesKind
01-28-2014, 10:31
Aтанасе, ти учиш да за даскал. С оглед намаляващите бройки в тая професия, не мисля че могат да имат претенции към хората, които я работят.

Да, ама само единия държавен ми беше в училище да преподавам. Другите са по специалността с 30 въпроса конспект. Имах предвид, че като съм прочитал по нещо през тия 4 години, после няма нужда да се учи много за държавния.

RagioL
01-28-2014, 10:53
пандата обилно е кървяла вчера язък че изпуснах шоуто

За цикъла ли говорите?

yakuza_
01-28-2014, 11:12
Да, ама само единия държавен ми беше в училище да преподавам. Другите са по специалността с 30 въпроса конспект. Имах предвид, че като съм прочитал по нещо през тия 4 години, после няма нужда да се учи много за държавния.

ауу 30 въпроса държавен, моя беше от 88 + писмен изпит и ако не минеш единия, нямаш право да ходиш на другия

AnarchyBoy
01-28-2014, 11:55
пандата обилно е кървяла вчера язък че изпуснах шоуто

И после псведо мъжленцето 102 дойде да си я защити ;С

AnarchyBoy
01-28-2014, 11:56
техеранибои отново феил. ти си друга версия идиот. има идиоти които си траят и не им личи ама ти постоянно споделяш с аудиторията колко си прост. арабистика/иранистика дори не съм ги чувал тея специалности. как да си направим бомба ли изучавате. пръскам се от смях как точно ти обесняваш за университета ко що. охохохохо. хахахахаха. всъщност мога да се поставя на твое място и да разбера колко голям кеф изпитваш че си "дошел на софиата в ониверситет". ще каеш че да се оправяш в университета е няква голяма работа. ахахахахаха неее. ахахахха. че и си брои часовете учене маина. нененен. виша форма ретард. а примерите как плачат при сесии. оле оле оленеее. влезнал нещо дето му е трудно и мрънка като путка ми да не беше влизал ве. и да се сравнява сас специалността на Fisherman. оллоол лол. разликата между теб и Fisherman e че тои и до осми клас да беше учил пак щеше да му сече повече акъла.

Butthurt, че приятелката ти е 12 клас, ма е тъпа като девойче в 7 клас? Бегай бегай..

anonymous895156
01-28-2014, 11:59
ахмединаджа бой мн си зле,как може да си на 20 и да се обясняваш на всеки който ти направи забележка или се заяде с тебе,целия форум те ебава осъзнай се мен

AnarchyBoy
01-28-2014, 12:02
ахмединаджа бой мн си зле,как може да си на 20 и да се обясняваш на всеки който ти направи забележка или се заяде с тебе,целия форум те ебава осъзнай се мен

:lol: И на мен ми пука, защо точно? ;д

EinGutesKind
01-28-2014, 12:27
:lol: И на мен ми пука, защо точно? ;д

Защото редовно те бият с камшик :/

pandabear
01-28-2014, 12:49
Butthurt, че приятелката ти е 12 клас, ма е тъпа като девойче в 7 клас? Бегай бегай..

наборе, не се опитвай да мислиш, не ти се отдава. направи нещо, в което те бива: тръгвай към НИсебър, за да направиш клип как се натискаш с 15-годишна и го пусни като тема в тийнпроблем.

AnarchyBoy
01-28-2014, 12:51
Защото редовно те бият с камшик :/

Да Наско прав си.

Matthew
01-28-2014, 12:52
Искам да видя клипа!

AnarchyBoy
01-28-2014, 12:56
бла бла

Разликата ни е толкова, колкото на теб и 102... ;С Argument invalid

LadyDi
01-28-2014, 12:56
ъх, ако не беше толкова забавно, отдавна да съм ви казала, че всичките сте еднакво жалки...

Matthew
01-28-2014, 12:58
ъх, ако не беше толкова забавно, отдавна да съм ви казала, че всичките сте еднакво жалки...
Недей обижда.

AnarchyBoy
01-28-2014, 12:59
ъх, ако не беше толкова забавно, отдавна да съм ви казала, че всичките сте еднакво жалки...

:D Давай кака..

LadyDi
01-28-2014, 12:59
Недей обижда.

ти де се буташ между шамарите?
нали знаеш, че когато двама си мерят пишките, не е добре да си подлагаш дупето

LadyDi
01-28-2014, 13:01
:D Давай кака..

кво да давам, ти изобщо не се усещаш
лошото е, че мислиш, че с тези затапки в крайна сметка излизаш on top, ама не е съвсем така

карате се тука като махленски клюкарки и омацвате всяка що годе свястна тема
само щото не сте се натаковали правилно...

Matthew
01-28-2014, 13:02
Да ти кажа за модератор се даржиш доста просташки.

LadyDi
01-28-2014, 13:02
Да ти кажа за модератор се даржиш доста просташки.

ще свикнеш, бейби

AnarchyBoy
01-28-2014, 13:03
кво да давам, ти изобщо не се усещаш
лошото е, че мислиш, че с тези затапки в крайна сметка излизаш on top, ама не е съвсем така

карате се тука като махленски клюкарки и омацвате всяка що годе свястна тема
само щото не сте се натаковали правилно...

Тук е КОФАТА... имаме права!

Matthew
01-28-2014, 13:05
Аз, просташтина не толерирам въпреки че и аз имам изблици на тъпотия... "бейби"

LadyDi
01-28-2014, 13:07
Аз, просташтина не толерирам въпреки че и аз имам изблици на тъпотия... "бейби"

че кой те кара да ме толерираш?

и ако ще имаш такива претенции, поне си оправи правописа...

LadyDi
01-28-2014, 13:09
Тук е КОФАТА... имаме права!

вие хубаво имате права, ама е много досадно да четеш едно и също ... баси сериала

AnarchyBoy
01-28-2014, 13:12
Някой "ранобудни потребители" ще ти окупират форона ;С

Matthew
01-28-2014, 13:13
Това, че съм изпуснал някоя друга запетая не значи нищо... ще го приема като съвет!

LadyDi
01-28-2014, 13:15
Това, че съм изпуснал някоя друга запетая не значи нищо... ще го приема като съвет!

не си я изпуснал, а си я преместил
и имаш и правописна грешка, но да не издребняваме

AnarchyBoy, казах ти го чистосърдечно, ти щом искаш - продължавай

anonymous895156
01-28-2014, 13:15
Това, че съм изпуснал някоя друга запетая не значи нищо... ще го приема като съвет!

да беше само испускането мен не можеш да пишеш

Matthew
01-28-2014, 13:28
да беше само испускането мен не можеш да пишеш
изпускането викаш а?

bilqnavod
01-28-2014, 13:40
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/155458_10202097588253989_1444076644_n.jpg
тва ше да е дело само на техеранхи бой

:D :lol: леле

anonymous895156
01-28-2014, 15:20
затапи ме по дяволите

anonymous895156
01-28-2014, 15:22
изпускането викаш, а?

алелелелей

Ivaaaaa
01-28-2014, 17:05
трябваше ми ми нещо, с което да се подсетя защо напуснах Кофата и до'ре, че попаднах на та3 тема


БАХТИ УТАЙКИТЕ МАЙНА (слагането на 'майна' на случаен принцип в изречението те прави сваг ^^)

Auriss
01-28-2014, 17:45
трябваше ми ми нещо, с което да се подсетя защо напуснах Кофата и до'ре, че попаднах на та3 тема


БАХТИ УТАЙКИТЕ МАЙНА (слагането на 'майна' на случаен принцип в изречението те прави сваг ^^)

дооооуре че ни каза

ай марш обратно откъдето изпълзя

Fisherman
01-28-2014, 18:21
пандата обилно е кървяла вчера язък че изпуснах шоуто

а ти си толко гнусен че на панахидата ти хората ше идват с чесън и кръст

insprbL
01-28-2014, 18:27
трябваше ми ми нещо, с което да се подсетя защо напуснах Кофата и до'ре, че попаднах на та3 тема


БАХТИ УТАЙКИТЕ МАЙНА (слагането на 'майна' на случаен принцип в изречението те прави сваг ^^)
отблокирай ме в скайп да ти кажа нещо

Violenza
01-29-2014, 08:52
Големи сте разбирачи от една снимка. Цялата ви аргументация се изчерпва с елементарен коментар относно външния им вид. Гении.

yakuza_
01-29-2014, 10:02
Големи сте разбирачи от една снимка. Цялата ви аргументация се изчерпва с елементарен коментар относно външния им вид. Гении.

хората са го казали - по дрехите посрещат
а тия половината даже не са учили в тоя университет

taralej777
01-29-2014, 11:22
Тази нация е болна из основи. Няма по-прост народ българския и за това сме били 500 години робство и още 500 години след утрешния ден ще ядете всички лайна.

EinGutesKind
01-29-2014, 13:16
Големи сте разбирачи от една снимка. Цялата ви аргументация се изчерпва с елементарен коментар относно външния им вид. Гении.

Или че са хомосексуални ... права беше Елза Парини, като каза, че на българина му е бедна фантазията и не може да измисля обиди :lol:

taralej777
01-29-2014, 13:49
Или че са хомосексуални ... права беше Елза Парини, като каза, че на българина му е бедна фантазията и не може да измисля обиди :lol:
позволявам ти да се самоубиеш

EinGutesKind
01-29-2014, 14:09
позволявам ти да се самоубиеш

Проблясък на оригиналност ... изумително :lol:

Violenza
01-29-2014, 14:23
Или че са хомосексуални ... права беше Елза Парини, като каза, че на българина му е бедна фантазията и не може да измисля обиди :lol:
Абсолютно е така. Всъщност сами се обиждат достатъчно, коментирайки някого само по една снимка, че и то съвсем нормална такава.

granger
01-29-2014, 18:20
А за оценката и бала не ми дреме, аз бях приет всяка една специалност която желаех.. :)
Щото имах високи оценки.. на всякъде.. така, че ми е все тая.. ;С

Я дай пак??? :lol:

EinGutesKind
03-02-2014, 20:20
В Пловдив на центъра има някъв дядка, дето е сложил мизерна табелка "оставка" да се вее на едно въже и си вярва, че света ще промени :lol:

[23:14:00] Spasov каза: ох пък днеска сутринта ставам
[23:14:15] Spasov каза: и гледам една съседка отсреща простяла огромен бг флаг
[23:14:20] Spasov каза: така смешно ми ста
[23:14:23] Spasov каза: стана
[23:14:29] Spasov каза: викам тая на патриотка се пише (rofl)
[23:14:30] Наско каза: (rofl)
[23:14:32] Наско каза: хаха
[23:14:41] Наско каза: а ония дядо мина ли пак да каже кво иска
[23:14:44] Spasov каза: разпънала знамето и вижте ме ква патриотка съм
[23:14:50] Spasov каза: цял ден и виси от балкона
[23:14:56] Наско каза: (rofl)
[23:15:06] Наско каза: много са зле
[23:15:09] Spasov каза: откачалница
[23:15:12] Наско каза: и аз ония ден докато се прибирах
[23:15:18] Наско каза: на 2-3 пъти избухнах в смях
[23:15:21] Наско каза: едвам се удържах
[23:15:28] Spasov каза: що
[23:15:41] Наско каза: за дядото дето вървеше с мегафон
[23:15:46] Наско каза: и крещи кво иска и не иска
[23:15:49] Наско каза: (rofl)
[23:16:00] Spasov каза: мхм
[23:16:06] Spasov каза: много е зле
[23:16:07] Spasov каза: и той (rofl)

tori
03-02-2014, 21:41
Ужас, Насе, чакай да си сложа черна панделка.