PDA

View Full Version : Хормони



mnogoqko
01-27-2014, 21:38
Здравейте, на 15 години съм и хормоните яко ме бият по главата ... Има едно момиче, което си пада курва, но ние сме си "най-добри" приятели с нея, смисъл, че тя ми е най-добрата приятелка момиче на мен, а аз момче на нея. И така, от МНОГО време ми прави намеци ... Един път с нея си седяхме на една пейка(това става вечерта) аз реших да се излегна на зад, а тя някакво рязко ми пипна пениса .. Лятото ме разпитваше, колко ми е голям пениса, дали имам сефте и т.н ... Днес реших да се възползвам, но гадното е, че СЕСТРА МИ също е най-добра приятелка с нея(тя е на 16) и днес си пуснахме филм, легнахме на едно голямо легло у тях(аз, тя и сестра ми), момичето, за което говоря беше по средата, а аз бях до нея ... Тя беше с оголен кръст към мен(разпасана фланела) и аз почнах да я докосвам с ръка, от кръста до гърба и малко по-надолу от кръста(бяхме завити с одеало, това става под него ..) И така я "масажирах" така да се изразя към 30 минути, но тя нямаше нищо против и си седеше, а това се усеща ... Оня ден си похвалих, че носът ми е пораснал, а тя ме пита-" а друго расте ли ?" и много подобни работи .. Ся се чувствам кофти, ама се чудя какво да правя ...

DarkTemplar
01-27-2014, 21:45
Изчукай я, примерно.

IseeDEADbodies
01-27-2014, 21:47
Е, винаги трябва да се чука примерно и културно. Освен ако не си с някоя развратна мръсница :lol:

DarkTemplar
01-27-2014, 21:50
Е, винаги трябва да се чука примерно и културно. Освен ако не си с някоя развратна мръсница :lol:
Мда, там се ползват други методи. :D

IseeDEADbodies
01-27-2014, 21:55
Отплеснахме се от проблема на момчето ?

Маняк... еби на харабия, да не те ебе ! xD

DarkTemplar
01-27-2014, 21:57
Маняк... еби на харабия, да не те ебе ! xD
Така е. В тоя живот или е'беш, или те е'бат.

IseeDEADbodies
01-27-2014, 22:01
Ти мани майтапа, ма то си е баш така. Па живота ебе сите. И не пита може ли даже.

RapExotic
01-28-2014, 06:21
На тези години най-нормалното нещо е да се напиете и да се ебете. Какво чакаш - действай!