PDA

View Full Version : Какво да правя?



kakvodapravq
01-28-2014, 12:24
Така.. Аз съм момче и да... Има едно момиче, в което съм много влюбен, но не знам как да постъпя, тъй като за първи път се чувствам така.. С нея се познаваме от дълго време, но първо бяхме на здравей-здрасти, след това имаше един купон, на който може би алкохола повлия доста - забавлявахме се, танцувахме, пеехме .. знаете, но може би неволно започнахме да се целуваме(колкото и смешно да звучи). Всеки ден си пишем, излизахме няколко пъти - с компания и няколко пъти сами. Тя се държи супер мило и учтиво, забелязах че има и от онези леки намеци (играене с косата, усмивки и т.н). Но сякаш, някак съм притеснен от това да и кажа, че я харесвам, защото не искам да рискувам да бъда "отрязан", а за такова момиче страшно много си заслужава да се боря(надявам се ме разбрахте), просто не знам как да бъда сигурен, че тя има симпатии към мен(ако изобщо има де..) - имаме общи приятели - сега ще кажете "защо не питаш някой да помага", ами защото искам САМ да разбера, не някой друг да ми върши работата...
Помагайте по някакъв начин, че може да си правя и някакви илюзии, ПАК казвам - момичето е много "истинско" и добро, не искам да загубя все пак хах.
Мерси предварително.

Didko_Beats
01-28-2014, 12:37
Никога не пробвай това с приятелите ....не знаеш кой какво ще каже и как ще го каже ...като виждаш че ти праща някакви сигнали ...няма да се колебаеш ....бъди уверен..ако си притеснен,ще си проличи ...ако си мислиш че ще дойде при тебе и ти каже айде да бъдем гаджета -има да чакаш :lol: ..започни от някъде ...покани я на някакво събитие-някакъв концер ..кино или нещо друго....или просто на някое барче ..... в такива случаи никой не може да ти помогне... точно обратното ще те изпревари ...не че те плаша ,ама това е истина.Само като стоиш и държиш чувствата в себе си нищо няма да стане ... Успех ти пожелавам ..дано да се получи :)

BeTheOne
01-28-2014, 18:41
Най-лесният и ефективен начин - излизате една вечер, прекарвате си страхотно, вечерта преди да се разделите я целуваш. Ако се дръпне питаш какво не е наред. Ако не - супер вече сте гаджета. (Това го обяснявах и на друго място). Вече сте излизали няколко пъти? Внимавай да не влезеш в зоната на приятелството, защото от там излизане няма.

Няма от какво да се притесняваш да бъдеш отрязан. Колкото и да си заслужава момичето - със сигурност не си заслужава чувствата, които изпитваш в момента. Просто разбери дали нещата ще станат или не. Ако станат супер. Ако не - известно време ще ти е гадно, но ще го приемеш малко по-малко.

Разбери, че това по всяка вероятност не е човека, с когото ще прекараш остатъка от живота си и че има и други жени.


Поздрави!


BeTheOne

leadyflame
01-28-2014, 18:45
^ И какво целувая, без от нейна страна да има дърпанки и вече са гаджета!?:Д

Didko_Beats
01-28-2014, 18:49
^ И какво целувая, без от нейна страна да има дърпанки и вече са гаджета!?:Д

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mczfah4oav1rd6gfro1_400.gif

Точно така 8-)

а утре в леглото

и у други ден пред олтара ....


Най-лесният и ефективен начин - излизате една вечер, прекарвате си страхотно, вечерта преди да се разделите я целуваш. Ако се дръпне питаш какво не е наред. Ако не - супер вече сте гаджета. (Това го обяснявах и на друго място). Вече сте излизали няколко пъти? Внимавай да не влезеш в зоната на приятелството, защото от там излизане няма.

Няма от какво да се притесняваш да бъдеш отрязан. Колкото и да си заслужава момичето - със сигурност не си заслужава чувствата, които изпитваш в момента. Просто разбери дали нещата ще станат или не. Ако станат супер. Ако не - известно време ще ти е гадно, но ще го приемеш малко по-малко.

Разбери, че това по всяка вероятност не е човека, с когото ще прекараш остатъка от живота си и че има и други жени.





Поздрави!


BeTheOne


Че защо да не е жената на живота му ...немога да разбера ...как си правите такива крайни изводи .без дори да сте чули или видели някого..какви песимисти ...

RapExotic
01-29-2014, 06:20
Не и казвай - покажи и го. Щом казваш, че е умно и добро момиче значи ще те разбере и чрез невербални жестове. Така ще разбереш дали иска да сте заедно или не, но ще избегнеш глупавият разговор, който може да завърши с отрязване.