PDA

View Full Version : Онлайн ролева игра



faithmolly
01-28-2014, 15:03
Popmundo е онлайн ролева игра, в която играчите се стремят към слава във виртуална музикална индустрия. Действието се развива в реално време и продължава дори и когато не си на компютъра.

Започваш играта като никой - с нищо друго освен надежди и мечти. Репетираш, свириш на живо и започваш да трупаш почитатели. Ако си изиграеш правилно картите, скоро ще обикаляш света оглавявайки класациите и оставяйки след себе си медийни клюки и скандали!



Не всеки тръгва по пътя на рокзвездата, обаче. Всеки може да избере своето развитие - бизнес, политика, медицина, та дори и престъпност. Може би да си намери някой специален, да създаде семейство, деца и дом. Светът на Popmundo предлага най-различни начини на живот.

Никога няма да играеш срещу компютър. Всички персонажи в играта се управляват от играчи от целия свят.



Трябва ли да плащам, за да играя Popmundo?
Не. Popmundo е абсолютно безплатна. Регистрирай се сега и започни да вилнееш като рок звезда до дълбоки старини - безплатно!

Някои части от играта, извън музикалната посока на развитие, са запазени само за хората, които са готови да платят малка сума за това. Това техният начин да издържаме играта, без да превръщат страницата в колаж от реклами.



Какво ми е нужно, за да мога да играя?
Единственото нужно нещо е интернет браузър. Следователно, ако можеш да четеш това, значи вече имаш нужното, за да играеш. При регистрацията, обаче, ще ти трябва и валиден мейл адрес.


Как се регистрирам в играта?
Регистрирането е бързо и лесно. Само натисни тук. Ще последват въпроси за името ти, мейл адреса и предпочитан език, на който да играеш играта. Това е всичко! Ще можеш да започнеш играта, след като попълниш въпросната информация.



Надявам се да ви хареса.

Сега има друга версия и няма много Българи за това няма превод на Български. Има една преводачка която почна да превежда днес, но каза че ще отнеме време защото само тя е преводач. И ако има повече от 100 българи, тогава ще активират Българския. Момичето превежда но ако няма много Българи, ще е за напразно.

YoungBloodZ
01-28-2014, 15:06
http://www.youtube.com/watch?v=4jUyh_225sE

CoockieMonster
01-28-2014, 15:30
Аре само да не ме занимаваш? :D

YoungBloodZ
01-28-2014, 15:55
наеш кво? Аре само да не ме занимаваш? :D

fixed :D