PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИИН.



nqkoi1111
01-29-2014, 09:08
Здравейте , исках да споделя проблема си . На 14 съм , а пенисът ми е 7-8 сантиметра в ерекция , другите ми приятели се хвалят с големи си членове и на мен ми става неловко да говоря за своя , дебел съм , дали е от това и да кажа , че мястото около члена е по-дебело , и от пениса в нормално състояние се вижда само главичката , моля ви помогнете ми .

IseeDEADbodies
01-29-2014, 09:41
Ми, чувал съм такива ра'оти, че на по-пълничките са им по-малки пишлетата, ама не знам. Иначе не се притеснявай, ще порасне, има време и време да расте. Нали пикаеш нормално ? К'во повече искаш :lol: Ебавам се.

А иначе - името на темата ти е мега тъпо. Освен да изкараме някоя вълшебна пръчица и да ти го уголемим, как да ти помогнем ?

Зъбчето
01-29-2014, 09:51
Първо отслабни! Това е задължително! Прави го със спорт, не с диети и глад. Явно си много си с много голямо наднормено тегло. Взимай от сега мерки, защото след време ще е късно, и може и главичката да не се вижда вече.

IseeDEADbodies
01-29-2014, 09:53
Първо отслабни! Това е задължително! Прави го със спорт, не с диети и глад. Явно си много си с много голямо наднормено тегло. Взимай от сега мерки, защото след време ще е късно, и може и главичката да не се вижда вече.

Ама кажи честно, ти сериозно ли :?: ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

baby_baby
01-29-2014, 10:37
Ти пък ако им вярваш на приятелите ти има време стига си го мислил

xXxPETYAxXx
01-29-2014, 11:01
Ама кажи честно, ти сериозно ли :?: ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Какво нередно каза Зъбчето? Разбира се, че е добре да вземе мерки за тялото си от сега, иначе след време може така и да не си използва пениса.

voland
01-29-2014, 11:47
от диети онази ти работа няма да порасне....съжалявам това е положението
и освен това ....ние с какво можем да ти помогнем?

NeutralMilkHotel
01-29-2014, 11:53
Не си я виждаш от шкембето. Все едно си на 41, не на 14...

Hilary_
01-29-2014, 12:35
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИИН.

Сам трябва да си помогнеш, детенце.

HollyGolightly
01-29-2014, 12:58
Здравейте , исках да споделя проблема си . На 14 съм , а пенисът ми е 7-8 сантиметра в ерекция... моля ви помогнете ми .
:lol: интересно ми е как си я представяш тази помощ

IseeDEADbodies
01-29-2014, 14:16
^ Фащаш и дърпаш, лесно е, хахахахах !


хххПЕТЯххх - Много смешно има, ама много ! Първо, Зъба как разбра, че оня е с "много голямо наднормено" тегло. Може да е леко пълничък, или малко дебел... Тя/Той го изкара че е 200 кила.
Второ, Няма как магически да ти изчезне хуя... той си е там, малък ли ше е, голям ли ше е... т'ва не е коса, да окапе ! Като не знаете к'во плещите, по-добре не говорете изобщо, че звучите не смешно, ами ЪПсурдно направо.
Трето - Па, т'ва дето ти си го писала... също без коментар. Ко ше рече да не си ползва хуя ? Пикнята му ше му капе по краката ? :lol: Или няма да може да го вдига? Не знаех, че т'ва да си "дебел", което също не знеам колко точно е дебело момчето, води до импотентност.

TIFOSO
01-29-2014, 17:24
http://prikachi.com/images/813/7006813S.jpg

За ПетенцетоОоОО

xXxPETYAxXx
01-29-2014, 19:03
Имах предвид, че ако наистина е с много наднормено тегло, може и да не го използва с момиче. А щом има комплекси относно размера му, явно би искал това да стане някой ден. Той сам се нарече "дебел", не знам колко е вярно, но щом сам го мисли за себе си, то е редно да направи нещо по въпроса, дори и като изключим тази тема и проблема му с размера.

IseeDEADbodies
01-29-2014, 20:14
Ама едното няма нищо общо с др-то, сеш се?

cookie dough
01-29-2014, 23:32
Какво общо има теглото с големината? Трябва да поддържаш нормално тегло по ред причини, но не и тази... Колкото до въпроса ти, каквото ти е дала природата - такова, имаш много още да се развиваш, само на 14 си. Това по никакъв начин не бива да определя самооценката ти и да ти влияе на самочувствието. Колкото до приятелите ти, нека се хвалят, в крайна сметка истина е това, което те представят за истина, ти няма как да провериш дали е така. :)

xXxPETYAxXx
01-30-2014, 10:52
Това, че едното няма общо с другото, не значи, че след като проблем №1 няма как да се поправи, то не трябва и да се опита да оправи втория си проблем. Дали е малко пълничък или много няма голямо значение, щом самият той не се харесва достатъчно и се нарича така, то да вземе мерки за това.

SonataArctica
01-30-2014, 12:43
http://www.youtube.com/watch?v=wV1FrqwZyKw


Според мен не ти е проблема с пениса, а с това, че си дебел (наречете ме груб ама си е така). Захващай се с някакъв спорт!

Другото е, че си само на 14. Пениса ти сиг. ще стане по-голям. Всичко с времето си. Нищо не можеш да промениш по този въпрос.

Зъбчето
01-30-2014, 14:53
Що ме карате да пускам снимки, които няма да харесат на никой, и да се види как наднорменото тегло влияе върху члена?

Ето една не толкова неприятна графика http://www.nowloss.com/images/make-your-penis-look-bigger.jpg

Сега разбирате ли къде е проблема при наднорменото тегло и пенисът (особено ако е по-къс)? Разбирам, че тук са се събрали все капацитети, но реално, е по-добре да си замълчиш, от колкото да ръсиш глупости и да си мислиш, че си COOL.

nqkoi1111
01-31-2014, 07:26
Извинете за тъпото заглавие. Просто бях много притеснен . И да в момента работя в тялото си , храня се здравословно , ходя на фитнес , ще почвам и тенис на корт скоро, както и ще ходя да плувам