PDA

View Full Version : Няма заглавие



well89
01-29-2014, 11:15
Привет, на 14 съм, момиче. Искам да ви питам- как да си намеря приятел :D нали трябва да се запознаем- да се сближим достатъчно и да му призная какво чувствам. Е, да ама винаги когато стигнем до това, той просто ми казва, че не чувства нищо към мен.. не ме харесва... вече честно казано съм се отчаяла, че изобщо някога ще си намеря приятел.. затова съм в депресия, да не говоря и за липсана приятели.
Знам, че има време, за всеки влак си има пътник, но се чувствам няккак незапълнена, празна отвътре. Чудя се какво е момче с чувства към теб да те прегръща, целува, да стои възможно най- близо до теб..
Уж се поддържам, тяло, лице, коса, но никога не съм доволна от външния си вид и ест. никой не ме заглежда..

Cloud9
01-29-2014, 12:00
Защо първата ви идея е че външността е всичко?Всички самотници пишат че се поддържат и че мама им е казала че са много хубави.Външният вид не е всичко!Второ,което всъщност е най-важното-ти си на 14!Още си дете едва ли не.Рано ти е да се чувстваш празна отвътре.Стига си гледала сериали. Любовта е хубаво нещо,но не бива да ти е фикс идея.Трябва да се научиш да се чувстваш добре сама,да се обичаш и да се радваш на младостта си.Ще има време,когато ще се ядосваш че си се ядосвала за такива глупости на тази възраст

RapExotic
01-29-2014, 13:55
Най-вероятно защото си добро момиче, а повечето момчета на тази възраст са хлапаци. Сигурно гледаш съученичките ти, че имат гаджета и ги въртят, ама те като станат на 20 ще се чувстват като пенсионерки от толкова много връзки. Не е нужно да правиш кой знае какво за да си намериш гадже. Той ще дойде от самосебеси в подходящия момент. Просто не се отчайвай.

Tsukuda_Hiroshi
01-29-2014, 14:32
Никой няма да хареса от пръв поглед характера ти. Всеки ще гледа тялото ти, да. Но ти си на 14 - тялото ти ще се променя тепърва. Трябва ли да обяснявам как...?
Хубаво е да се подържаш и да полагаш грижи за външния си вид, но не забравяй да развиваш начина си на мислене, да осъвършенстваш обноските, да шлифоваш характера. Това не става за ден-два.
Освен това - правиш грешката на всички тук, дето пишат подобни теми: толкова си се вкопчила в това да си хванеш гадже, че търсенето се превръща във фикс-идея, а това е вече извратено! Може би точно това ти пречи да си намериш... Като харесаш някого, не се стараеш да му привлечеш вниманието истимаро (тази толкова хубава пловдивска думичка), ами направо си те представям как едва ли не почваш да вървиш след него "Стани ми гадже! Стани ми гадже! Стани ми гадже! Станимигаджестанимигаджес танимигаджеСТАНИМИГАДЖЕЕЕ ЕЕЕЕ" Никой не иска психопати!
По-спокойно, ще дойде момента!