PDA

View Full Version : Обици



Shupidub
01-29-2014, 13:47
Някой знае ли къде се продават обици като тези :

http://prikachi.com/images.php?images/922/7005922k.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/923/7005923b.jpg

Както и колко дупки трябва да имаш, за да ги носиш - 1,2,3?
На вас харесват ли ви?

girl91
01-29-2014, 14:44
Този тип обеци се нарича ear cuff. Виждала съм да ги продават в китайски магазини, също в магазини за всякакви обеци, гривни, колиета и материали за изработката им. В Ebay има колкото искаш такива (за под долар с безплатна доставка). Необходима ти е само една дупка - отдолу, нагоре се закрепя и без дупка.

baby_baby
01-29-2014, 19:29
Виж в магазините за бижута може да има нз колко дупки трябва да има за тях ама на мен не ми харесват

xXxPETYAxXx
01-29-2014, 19:51
Този тип обеци се нарича ear cuff. Виждала съм да ги продават в китайски магазини, също в магазини за всякакви обеци, гривни, колиета и материали за изработката им. В Ebay има колкото искаш такива (за под долар с безплатна доставка). Необходима ти е само една дупка - отдолу, нагоре се закрепя и без дупка.

мхм...
Иначе, зависи с какво ги съчетаеш. Може да допълнят визията, може и да стоят много "не на място". И като цяло, според мен трябва да имаш хубави уши, защото акцента все пак пада върху тях. Аз не бих ги носила, защото нито са ми в стила, нито си харесвам ушите, а и ще са ми некомфортни, докато свикна.

tori
01-30-2014, 08:02
Гледала съм ги по сайтовете за игли за пиърсинг, обеци и инстроменти. Точни имена не помня, съжалявам.

Shupidub
01-30-2014, 09:24
Благодаря на всички за отговорите :)

girl91
01-30-2014, 11:22
Аз преди повече от половин година много ги гледах в Ebay и щях да си поръчвам, но така и не си харесах. Но снощи си поръчах едни такива с едно перо. Иначе знам, че на живо не са много хубави някои, защото съм ги виждала в магазини. Доста евтино изглеждаха.

Shupidub
01-30-2014, 11:48
Зависи от какъв материал са предполагам :) Гледах в Ebay едни златни, изглеждаха добре и не бяха много груби или прекалено големи, обаче първо май ще потърся по магазините. Ако някой ги е виждал във Варна, да казва.

girl91
01-30-2014, 11:57
На снимки може да изглеждат по един начин, а на живо по друг.

xXxPETYAxXx
01-30-2014, 12:42
Зависи от какъв материал са предполагам :) Гледах в Ebay едни златни, изглеждаха добре и не бяха много груби или прекалено големи, обаче първо май ще потърся по магазините. Ако някой ги е виждал във Варна, да казва.
Виждала съм такъв тип но не същите. В китайския магазин имаше, както и в магазините, които продават бижута и аксесоари. Но разнообразие няма, в магазин да има по 2-3 максимум модела. Пообиколи и огледай.