PDA

View Full Version : Притеснявам се от това,как ще реагират,когато им се разкрия...



xyourlord
01-29-2014, 19:02
От много време искам да споделя на нашите,че съм хомосексуална,но все не ми достига смелост за това.Как да го направя?Моля ви,това е единственото място,от което мога да поискам съвет,тъй като дори и приятелите ми не знаят,а тези които знаят-не желаят да ме приемат насериозно.

Didko_Beats
01-29-2014, 19:13
За това захомосексуалноста ...нямам думи... , не знам какво те е накарало да станеш такава ... но няма да се бъркам ...

За това как да им го съобщиш-Най-важното трябва да го разкажеш на майка си ...бащати ще го приеме по емоционално(не че майкати няма.. ама връзката между баща и дъщеря е по-силна) и ако реагира така както аз реагирах няма те чака нищо хубаво ...разкажи и още от самото начало какво се е случило ..... и причината поради която те накара да станеш такава ....кажи й го директно....не говори със заобикалки...такива неща не се протакват...тя все пак ти е майка ...каквато и да си ..каквато и да станеш ...тя ще те разбера......пожелавам ти огромен късмет ...наистина би могъл да ти помогне ...:)

Arctic
01-29-2014, 19:59
Какви са отношенията ти с родителите?

xyourlord
01-29-2014, 20:24
Завидно перфектни са.

Didko_Beats
01-29-2014, 20:37
Завидно перфектни са.

Еми или няма да им кажеш и ще тайш чувствата в себе си , или ще им кажеш и може би ще ти олекне ...колкото по-рано им кажеш толкова по-лесно ще е ....все някога ще се разбере ...по-добре да са запознати сега .... и то от самата теб .... отколкото да го разберат от някой друг и даже малко украсено ......

Arctic
01-29-2014, 20:40
Ами, давай тогава. Щом сте в добри отношения, може би ще са разочаровани за малко, но едва ли ще се отрекат от теб или нещо такова.
Как да го направиш...ами, извикай ги и двамата, или първо на който имаш повече доверие, разкажи им каквото ти напира отвътре и това е, като цяло.
Късмет.

kyka1
01-29-2014, 21:08
За това захомосексуалноста ...нямам думи... , не знам какво те е накарало да станеш такава ... но няма да се бъркам ...

За това как да им го съобщиш-Най-важното трябва да го разкажеш на майка си ...бащати ще го приеме по емоционално(не че майкати няма.. ама връзката между баща и дъщеря е по-силна) и ако реагира така както аз реагирах няма те чака нищо хубаво ...разкажи и още от самото начало какво се е случило ..... и причината поради която те накара да станеш такава ....кажи й го директно....не говори със заобикалки...такива неща не се протакват...тя все пак ти е майка ...каквато и да си ..каквато и да станеш ...тя ще те разбера......пожелавам ти огромен късмет ...наистина би могъл да ти помогне ...:)
Абе братчед то не се става хомосексуален, ти просто се раждаш такъв.Ся не може да станеш една сутрин, и да кажеш дай днес ще съм хетеросексуален, а утре хомосексуален...

xyourlord
01-29-2014, 21:23
Няма смисъл да му обесняваш.Нито пък аз.Смисъл-дори не се наех да кажа нещо,само се дразня по този начин.

RapExotic
01-30-2014, 17:42
Абе братчед то не се става хомосексуален, ти просто се раждаш такъв.Ся не може да станеш една сутрин, и да кажеш дай днес ще съм хетеросексуален, а утре хомосексуален...

Не е така. Човек се ражда сексуално неутрален, около третата си година придобива идентичност за пол. По природа всеки се ориентира хетеросексуално. Хомосексуалността се поражда в по-късна възраст от определени обстоятелства и се счита за отклонение от нормалното. Друг въпрос е че напоследък се насажда като част от нормалното общество.

По темата: Сигурна ли си, че си хомосексуална, а не е просто някакво временно тийнейджърско влечение?

Баща Ти
01-30-2014, 18:12
#SWAGosexualnost

anonymous895156
01-30-2014, 18:15
..

Всъщност, сексуалността на човек се определя от това http://chitanka.info/text/7021/50

xyourlord
01-30-2014, 18:42
"Временно тийнейджърско влечение"? Не,не е.Сигурна съм.Не знам защо всички реагирате така остро на хомосексуалността/le сочи all the males over there\.Между другото кука1 (wtf nickname man) напълно нагледно разбира как се случват нещата,свързани с хомосексуализма,so yeah,nothing else 2 say over there 'bout that.Нищо не зависи от "обстоятелствата".Именно за това се състоят гей парадите-за да може най-накрая да спре да се "счита за отклонение от нормалното" &stuff like that. duh.

tori
01-30-2014, 19:00
Всъщност, сексуалността на човек се определя от това http://chitanka.info/text/7021/50
Зачетох се, доста е интересно.

kyka1
01-30-2014, 20:50
"Временно тийнейджърско влечение"? Не,не е.Сигурна съм.Не знам защо всички реагирате така остро на хомосексуалността/le сочи all the males over there\.Между другото кука1 (wtf nickname man) напълно нагледно разбира как се случват нещата,свързани с хомосексуализма,so yeah,nothing else 2 say over there 'bout that.Нищо не зависи от "обстоятелствата".Именно за това се състоят гей парадите-за да може най-накрая да спре да се "счита за отклонение от нормалното" &stuff like that. duh.
Само не разбрах защо по дяволите пишеш на английски това е БЪЛГАРСКИ форум имаме невероятен език и азбука а вие тука ми пишете и ми парадирате с този лайнян английски език...

xyourlord
01-30-2014, 21:28
Съжалявам.Просто 2/3 от времето ми се налага да говоря и пиша на английски,че вече започнах да не мога да спра.Просто не-нарочно вмъквам някое изразче.И все пак е по-добре от така наречената "m@imYni¢@".

trabi_bs
01-30-2014, 22:26
Ако си ти на снимката си много сладка,тай че който не те приема няма вкус

anonymous895156
01-31-2014, 04:37
а вие тука ми пишете и ми парадирате с този лайнян английски език...

айде да не почваме спорове за тва кой език какъв е, да не се окаже изведнъж, че английският е десет пъти по-богат и красив от нашия

bisolini~
01-31-2014, 17:19
айде да не почваме спорове за тва кой език какъв е, да не се окаже изведнъж, че английският е десет пъти по-богат и красив от нашия

Ти никакво чувство за национализъм ли нямаш? Като ти е по-хубав английския ходи в Англия и не се връщай. БЪЛГАРИЯ не заслужава такива кат' теб.

ВижМиПодписа
01-31-2014, 17:36
запознай се малко колко думи има българският и колко има английският, и след това пискай за национализъм

bisolini~
01-31-2014, 17:47
Яж ми кура. Въри си давай гъза на англичани или американци и си трай.

ВижМиПодписа
01-31-2014, 18:02
Това, че съм права и че общата ти култура ти е никаква на практика не ти дава право да ме псуваш.

bisolini~
01-31-2014, 18:05
Пука ми.

kyka1
01-31-2014, 19:05
айде да не почваме спорове за тва кой език какъв е, да не се окаже изведнъж, че английският е десет пъти по-богат и красив от нашия
Давай докажи ми това твое твърдение.За мене ти не можеш да се наречеш Българин/ка като унижаваш Българския език по подобен начин.България няма нужда от такива граждани които не уважават и ценят Българския език и култура...

t.A.T.u.
02-01-2014, 07:08
Можеш първо „случайно“ да подхванеш темата за хомосексуалността и да разбереш какво е мнението на родителите ти. Иначе не е задължително веднага те да знаят, когато прецениш, че моментът е подходящ - давай. Аз на моите родители им казах, че съм лесбийка, понеже сами се досетиха и ме питаха... И са ОК с това, няма проблеми. Успех :)

xyourlord
02-01-2014, 07:12
Благодаря ти.Ти си единствената тук,която дава съвет в рамките на темата. :з

Тодор
02-01-2014, 07:44
От много време искам да споделя на нашите,че съм хомосексуална,но все не ми достига смелост за това.Как да го направя?Моля ви,това е единственото място,от което мога да поискам съвет,тъй като дори и приятелите ми не знаят,а тези които знаят-не желаят да ме приемат насериозно.

Недей им казва!!!
Както и да им го кажеш,няма да те разберат(не защото са глупави,а защото се отнася за тяхното дете) !!!Затова поне им го спести!В компании с доста бисексуални съм,снощи пак бяхме заедно,никой нее правил това което ти искаш.

t.A.T.u.
02-01-2014, 09:24
При бисексуалните е малко по-различно. Така или иначе харесват и двата пола и е лесно да се прикриват, ако решат, въпреки че не мисля, че има смисъл, но както и да е. Все пак зависи и от средата, в която се движиш. Ако не си сигурна, че ще те приемат, не бързай и проучи първо как биха реагирали и т.н.
Ето и една статия, която може да ти е полезна http://www.bgles.com/11/kak-da-kajesh-che-si-lesbiika/ , има и други на тази тема, ако се разровиш.

BeTheOne
02-01-2014, 12:34
Толкова ли е важно да казваш на когото и да е било каква е сексуалната ти ориентация?

Колкото и добре да се разбирате с родителите ти - това по всяка вероятност са хора живели по-малко или повече в комунизма, където е нямало друга ориентация от хетеросексуалната. Ако си бил "различен" бързо да те вкарвали в правия път. По-всяка вероятност ще го приемат трудно. Ако щеш от гледна точка на продължаване на рода (не знам дали имаш братя и сестри).

Ако искаш да имаш сексуални изживявания, просто трябва да го правиш някъде другаде, а не във вас. Всяко едно момиче с хомосексуална ориентация ще те разбере и можете да си прекарате страхотно.

А хората, които не те приемат такава каквато си имат проблем със заобикалящата ги среда и е безсмислено да се опитваш да променяш мнението им.

Пробвала ли си с мъж? Може да ти достави голямо удоволствие :). - Просто предложение :).


Поздрави!


BeTheOne

DeniseWallace
02-05-2014, 15:23
Защо реши да им кажеш? Аз съм на 20 и все още не съм готова за такива разкрития.. Само мама знае, но да говоря с тате, баба, деди за такива неща – абсурд.

xyourlord
02-07-2014, 17:47
Не знам.Нямам тайни от родителите си,а това ме яде отвътре.Реших се да го запазя в тайна още малко време,защото не се знае как биха реагирали.А и да им кажа-няма да има полза.

~LadyCrawley~
02-09-2014, 16:25
Пазиш го в тайна, но очевидно парадираш с това /сърчицето в долния ъгъл на аватара ти/. Иначе нямам нищо против хомосексуалните, а как ще го кажеш на вашите-вече зависи от отношенията ви.

Au79
02-10-2014, 18:28
Предполагам, че нямаш приятелка, затова моето предложение е първо да си намериш такава (някоя, която наистина да ти харесва, не просто за да си имаш някаква), да видиш дали наистина си хомосексуална или просто американските филми ти идват в повече, и чак тогава да я представиш на вашите и да им кажеш за ориентацията си. Мисля, че ако им поднесеш "признанието" си заедно с момичето (особено ако е свястно), ще го приемат по-лесно.

P.S. Не, че някой ми е искал мнението, ама така или иначе всички се изказаха, та: не мисля, че хомосексуалността е нещо нормално, защото, имайки предвид, че трябва да се запазва видът по някакъв начин, няма логика при нормални обстоятелства да се появява пречка за размножаването (a хомосексуалността е такава). Самият смисъл, самото предназначение на сексуалността е да води до размножаване, затова такава сексуалност, която не води до размножаване, не би следвало да е нормална, разбирате ли :D Това, че се среща от време на време и при други биологични видове, не й пречи да е аномалия, която се появава по едни или други причини. В никакъв случай не смятам, че е нещо лошо/вредно/неприемливо, само отбелязвам, че не е съвсем естествено явление, а ми прави впечатление, че напоследък има тенденция да се възприема като такова и даже да се промотира по някакъв начин. В резултат, някои подрастващи, които по принцип са си хетеросексуални, почват да се мислят за еди-какво-си-сексуални и изпадат в едни грандиозни чуденки, дилеми и т.н., което вече не е хубаво.


Това е от мен. Успех! ;)

stefko1996
02-13-2014, 10:47
2 шамара и ще видиш ти една хомосекс....

t.A.T.u.
02-14-2014, 18:23
2 шамара и ще видиш ти една хомосекс....

По-тъп коментар не можа ли да измислиш?

anonymous895156
02-14-2014, 18:43
Давай докажи ми това твое твърдение.За мене ти не можеш да се наречеш Българин/ка като унижаваш Българския език по подобен начин.България няма нужда от такива граждани които не уважават и ценят Българския език и култура...

Малоумник прост, българският език е в пъти по-беден от английския. Иначе - смърт за национализма.
Като за начало, искам да ми кажеш 9-10 синонима на разрушавам и режа на български без просто да правиш смяна в наставките и представките.
- destroy, ruin, demolish, devastate, obliterate, trash, wreck, flatten, reduce to ashes etc.
- cut, snip, slit, slash, saw, chop, slice, dice, mow, grate, peel, trim, clip
Не можеш? Чудно защо.
Бе кво си занимавам да ти обяснявам, я чети: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100612212825AAQW4xO

stefko1996
02-14-2014, 18:58
Малоумник прост, българският език е в пъти по-беден от английския. Иначе - смърт за национализма.
Като за начало, искам да ми кажеш 9-10 синонима на разрушавам и режа на български без просто да правиш смяна в наставките и представките.
- destroy, ruin, demolish, devastate, obliterate, trash, wreck, flatten, reduce to ashes etc.
- cut, snip, slit, slash, saw, chop, slice, dice, mow, grate, peel, trim, clip
Не можеш? Чудно защо.
Бе кво си занимавам да ти обяснявам, я чети: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100612212825AAQW4xO

Ти май хеитваш всичко възможно а ? Като ти харесват толкова чуждите езици научи турски , слагай феса и ЧАО !

BloodyDreamer
02-14-2014, 21:11
Егати тъпите лицемери дето сте (говоря за тия псевдопатриотчета, дето се изцвъкаха наоколо). Всеки език е прекрасен, ако можеш да работиш с него. Ако преведеш Христо Смирненски на друг език, колкото и гениален преводач да си, това, което се получи, ще е просто бледо отражение на оригинала. Ама нали се сещате, че същото се получава, като преведеш Тери Пратчет на български (например). Но това може да го оцени само човек, който е достатъчно наясно с дадения език и е работил известно време с него. И между другото, като толкова харесвате българския език, поне се научете да спазвате книжовните му норми... (Не, наистина, забележете иронията - хората, които се изказват в "полза" на английския език, пишат по-правилно от "великите националисти и патриоти".)
ПП. Стефко, нали се сещаш, че има български еквивалент на думата "хейтвам"?

Към авторката:
Нямам какво да кажа по темата, извинявай за спама, просто не можах да се сдържа. Пожелавам ти успех и много щастие и любов :)

xyourlord
02-18-2014, 07:03
Имам си сериозна приятелка,mother of nothing.
И благодаря за ненужното ти мнение.И малко съм бясна,благодаря ти за което.Изобщо интересусал ли си се какво по дяволите става в България?Вече толкова МНОГО държави проятяват разбиране и разрешават гек двойките да се бракосъчетават,а тук?ИМАМ ЧУВСТВОТО ,ЧЕ ТУК ЩЕ СИ ОСТАНЕМ В КАМЕННАТА ЕРА И НЯМА ДА МРЪДНЕМ.Хах.Не.И после защо всички искаме да знаминем в чужбина.Тесногърди червеи.
Нищо лично,просто ме засегна.
Чао.
:):):):):):):):):):)::::::::))))

xyourlord
02-18-2014, 07:06
Ще си чакам двата шамара.Да видим кой на кой шамарите ;)
П.С. Запознайте се с чл. 21 от Хартата на основните права на Европейския съюз – “Забранена е всяка форма на дискриминация, основана по-специално на пол, раса, цвят на кожата, етнически или социален произход, генетични характеристики, език, религия или убеждения, политически или други мнения, принадлежност към национално малцинство, имотно състояние, рождение, увреждане, възраст или сексуална ориентация.

BloodyDreamer
02-19-2014, 19:48
Какво става в България? Кога са отказали на някого работа поради сексуалната му ориентация? Или са му плащали по-малко? Или са му отказали образование, здравна осигуровка или нещо такова? Хомосексуалните хора имат равни права. Това, че някои хора не ви харесват, не означава, че сте дискриминирани. И мен някои хора не ме харесват и ми отправят обидни коментари, ама това не се счита за дискриминация, понеже съм хетеро, иначе ако беше някой би- или хомосексуален, щеше да писне, че го дискриминират. Хем твърдите, че сте нормални хора, хем ходите да правите някви паради (на 90% от хората не им пука каква е сексуалната ти ориентация, докато не почнеш да им я вреш в лицето и да се тупаш в гърдите че си не знам си какъв, което се и постига чрез гей парадите) и да се държите, сякаш заслужавате специално внимание. Леко куца логиката.
Относно сватбите и осиновяването на деца - това вече е друго. За първото не съм достатъчно запозната, но предполагам има общо и с това, че църквата (лицемерни лунатици) е против хомосексуализма, а за второто не става въпрос за вас, а за доброто на децата, и докато не се установи каква точно роля играе околната среда във формирането на сексуалността, може би е по-добре нещата да останат така (макар че съм на мнение, че много хомосексуални двойки биха отгледали децата си по-добре от някои хетеросексуални двойки).