PDA

View Full Version : Мисля че ме ревнува



slad1ra
01-29-2014, 20:20
Приятелката ми постоянно ми се рови в телефона, постояно следи с кого си пиша, като види че съм си писал с някое момииче веднага влиза в чата и чете подробно какви сме си писали, също така като харесам някоя снимка на други момичета веднага ми се цупи....как да го разбирам това... без хейтърски коментари....с нея сме заедно от 15 дена...

xXxPETYAxXx
01-29-2014, 20:33
Що ѝ даваш да ти се рови толкова в нещата? Не е трябвало от самото начало да го допускаш. Сега, като поискаш да спре ще те обвини, че криеш нещо най-вероятно. Не я оставяй да ти се рови в телефона/фейсбука и т.н.

slad1ra
01-29-2014, 20:36
последно време не и давам толкова много но като не и го дам ми се ядосва... как да го разбирам това мисля че държи много на мен и мисли че и изневерявам ???

baby_baby
01-29-2014, 21:07
да ревнува те

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2014, 05:19
След още 15 дена ще стане по-зле и така в прогресия. Искай й паролата и виж тя с кого си пише и какво лайква. Смени си паролата и гаджето, това мога да ти кажа...

Тодор
01-30-2014, 06:30
Дали го прави от ревност(ровенето навсякъде) или не, не знам със сигурност,те жените по принцип са си малко така.Ама нито давай дати ровят, нито ти рови,че понякога това което откриваме надхвърля и най смелите ни очаквания :)

SonataArctica
01-30-2014, 07:10
Смени си паролата и гаджето, това мога да ти кажа...

Най-умното нещо в темата.

vladii
01-30-2014, 07:50
Женското любопитство граници няма!Слагаш парола на телфона и така..Ти гледаш ли и в телефона? Да се цупи,та тя е супер нагла,по-скоро и се нацупи ти,извърти ги нещата,кажи и как може да ти няма доверие,ами ако харесап снимка на братовчедка си? Ще си харесваш каквото си искаш,кажи и че това накрая ще и изяде главата..

RapExotic
01-30-2014, 08:47
А в тоалетната не ти ли виси на главата за да види дали не и изневеряваш с Плейбоя? Как може да допускаш някой да ти влиза във акаунтите и в телефона? Аз никога не бих допуснал, дори на майка ми да влиза в тях, пък какво остава за гадже и то на две седмици.

invisible_girl
01-30-2014, 10:13
От прекалено малко време сте заедно,за да й позволяваш да ти навлиза толкова много в личното пространство. Не трябва да го позволяваш.
Дори и да се цупи..до едно време е. Не може вечно да се цупи.

Cloud9
01-30-2014, 10:57
Бегай с 200,пич!Лигла е мацката,няма скоро да се научи.започва се с телефона,после и теб ще следи къде ходиш.

tori
01-30-2014, 11:15
Аз никога не бих допуснал, дори на майка ми да влиза в тях
Кви са тия майки бе?! Само мойта ли не знае как да ми вдигне телефона когато звъни и ме няма в стаята?!
Авторе, поговорете си, обясни и как не ти е приятно това да ти няма доверие и че не криеш нищо. Освен това и кажи, че ти не и ровиш и не искаш и тя да го прави. Ако все пак продължава да се държи като ощипана, просто не се занимавай.

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2014, 12:55
Кви са тия майки бе?! Само мойта ли не знае как да ми вдигне телефона когато звъни и ме няма в стаята?!
Авторе, поговорете си, обясни и как не ти е приятно това да ти няма доверие и че не криеш нищо. Освен това и кажи, че ти не и ровиш и не искаш и тя да го прави. Ако все пак продължава да се държи като ощипана, просто не се занимавай.

С моята стават 2 ;)

tori
01-30-2014, 16:17
С моята стават 2 ;)
Чувствам се успокоена.