PDA

View Full Version : Помогнете ми ....



Teryy
01-30-2014, 09:31
Объркана история.. Миналата година по това време се запознах с едно момче на един купон.. Оттам ние започнахме да излизаме и да се виждаме почти всеки ден.. но в един момент всичко беше просто едно забавление докато не се появиха чувствата в мен.. и той разбра какво изпитвам към него но казваше няма любов и че съм просто заблудена.. въпреки че усещах че и той има нещо към мен не беше безразличен.. След като завърши у-ще ми каза че няма как да сме заедно защото заминава извън БГ.. и замина.. през това време ние си пишехме, но страшно трудно ми беше... и сега преди коледа той си дойде тук .. виждахме се но от време на време .. последната седмица започнахме да се виждаме всеки ден и думите му бяха " Много често започнахме да се вийдаме.. това не е добре". Мисля че го е страх да се влюби и да се отдаде на чувствата си, защото явно преди това е бил наранен от друга.. Говори ми че за него почти всички момичета са били курви, не знаели какво е да обичаш и да чувстваш.. Мисля че се е съмнявал и в мен... Вчера докато бяхме вкъщи реши да ми прегледа телефона и видя че един приятел ме е търсил.. Хвърли го и седна на комп. Попитах го какво ти става а той отг. с "остави ме ядосах се малко.. " и ми каза влез си във фб.. и влязох си.. прочете чата с приятелките ми където там съм писала колко трудно ми е било лятото и как ще превъзмокна това пак да си замине.. Обърна се към мен и каза " защо тези неща не ги казваш на мен .. а на приятелките ти ? " отг. че винаги съм си мислела че ако продължавам да разкривам чувствата си ще ми се изсмее в лицето.. Каза ми че това най много го дразнело в мен че съм тръгвала и разправяла на всички за нас.. Попита ме какво ще правим сега.. казах му да не се виждаме повече а той " И това ли измисли сега? " Облече си якето и изведнъж ХОП документите му ги няма ... започна да търси, да звъни на майка си дали са в тях и не няма ги никъде.. а без тях той не може да замине.. Дали беше лъжа за да може да остане или наистина ги няма.. Как изведнъж се загубиха след всичко това.. Иии след скандала с приятеля ми който ме е търсил по телефона ме махна от фб а освен фб няма как по друг начин да поддържаме връзка.. И сега.. той не ме добавя и аз не смея да му искам.. Какво да правя? Трудно ми е .. искам го и няма да се откажа от него..

Тодор
01-30-2014, 10:06
Как може,при условие че има толкова свестни момчета да ревете за такива? Невиждаш ли че държанието му е на идиот?

Cloud9
01-30-2014, 11:10
Как може,при условие че има толкова свестни момчета да ревете за такива? Невиждаш ли че държанието му е на идиот?

И аз все това се чудя.И аз си падах по лоши момчета,но при никога не съм им оставала длъжна.Държи се кат на Калинка чантата тоз пич.Прави се на лошо момче че да му търчиш по задника.Ако му предложиш приятелство съм сигурна че ще приеме.Пробвай ако искаш,но моят съвет е да го оставиш.Трудно е и сега ти се струва невъзможно,но не е така.След Единствения,идва Следващия. върни си гордостта си

Teryy
01-30-2014, 11:15
или пък може би иска да се увери че наистина го искам.. ако е бил наранен много и сега трудно би повярвал на някоя .. не знам.. не знам какво да си мисля : |

Тодор
01-30-2014, 11:22
или пък може би иска да се увери че наистина го искам.. ако е бил наранен много и сега трудно би повярвал на някоя .. не знам.. не знам какво да си мисля : |

Ама чакай малко.Като е наранен данее било от теб?А и с такова поведение като неговото...Вярвай че е бил много наранен,и ще бъде "нараняван"и за напред!!!

RapExotic
01-30-2014, 12:34
Имам чувството, че всяка втора тема е породена от проблем, възникнал от ФейсбОклуК. Където и да чета все някой прочел чата на друг и се разсърдил или пък телефона .. Пак ще кажа, как може да позволявате да ви влизат в акаунтите и телефоните? В една връзка трябва да има диалог между двамата, а не с трети лица. До някъде е прав, че се е разсърдил. Ако бяхте говорили открито още преди време е нямало да стане така. Единственото което можеш да направиш сега е да му разкажеш всичко точно и ясно и да решите какво следва от тук нататък.

SonataArctica
01-30-2014, 12:34
1. От къде на къде ще му даваш ти чете чатовете? Знаела си какво ще прочете, но не си го спряла. Следователно си искала той да разбере всичко това.
2. Ти сама си му казала, че не искате да се виждате. Какво очакваш?


Според мен сама си си виновна. Ще ти мине с времето, айде стягай се моме.

Cloud9
01-30-2014, 12:36
Не се ловете от образите на лошите,но чувствителни момчета от филмите.Ако те удари ток,примерно,значи ли че повече няма да използваш електричество?любовта не е толкова сложна.Или я има и правиш всичко нужно да я задържиш ,или я няма и си играеш с някого.Не се заблуждавай.Ни бъди виновна без вина.какво си му направила че трябва да му доказваш че ще си вярна?А той как ти доказа че ще ти е верен и че те обича е въпроса? Ай сиктир и у лево.

Teryy
01-30-2014, 12:50
.. да до някъде исках да разбере какво ми е, но не точно това ми беше целта да му дам да влезе в профила ми .. исках да му покажа че не се занимавам с никой както той си мислеше че си пиша с други..и много пъти ме е питал дали се занимавам с някой и аз съм отричала и той е казвал " лъжкиня " .. и накрая разбра и какво .. НИЩО.. в главата ми се въртят мислите "добави го ще се зарадва (все пак аз му казах,че не искам да се виждаме повече) " а другата " недей..научил е какво искаш от него, остави го той да те потърси"

SonataArctica
01-30-2014, 12:55
На какво основание пък ще те нарича "лъжкиня"? Казваш му го и толкова. Като не вярва - негов проблем. Нали знаеш, че е най-лесно да се изтрие някой друг чат във фейсбука. Ако си искала да му покажеш как се чувстваш - пак му говориш. Така ще види нещата през твоите очи и ще е много по-добре. Не го добавяй. Звънни му, накарай го да излезете заедно. Да знаеш, че съм почти сигурен, че няма да те потърси пръв.

Поредното доказателство, че социалните мрежи са една голяма помия.

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2014, 15:00
Как може,при условие че има толкова свестни момчета да ревете за такива? Невиждаш ли че държанието му е на идиот?

Защо пък да е идиот? Явно наистина му е ял главата доста в предишни връзки и сега не иска да избързва. Иска да се увери, че Тери-то си струва. Да, наистина е малко лАпешка история това "искам те-не те искам, дай да ти видя телефона и фейса", но то си е до човек и възпитание.
Авторке, наистина си постъпила глупаво като си му дала да ти чете кореспонденцията. Мъж и куче - както ги дресираш, запомни!
Явно човека изпитва чувства към теб, щом се дразни от трети лица. Това само трябва да те радва. Като казваш, че си готова на всичко, наистина ли това имаш предвид или просто искаш да събудиш съчувствието на форума, за да ти дадем по-адекватно мнение? Защото ако наистина си готова на всичко - или замини, или го накарай да остане и бъдете заедно. Друг начин, едва ли има!

Тодор
01-30-2014, 15:13
Защо пък да е идиот? Явно наистина му е ял главата доста в предишни връзки и сега не иска да избързва. Иска да се увери, че Тери-то си струва. Да, наистина е малко лАпешка история това "искам те-не те искам, дай да ти видя телефона и фейса", но то си е до човек и възпитание.
Авторке, наистина си постъпила глупаво като си му дала да ти чете кореспонденцията. Мъж и куче - както ги дресираш, запомни!
Явно човека изпитва чувства към теб, щом се дразни от трети лица. Това само трябва да те радва. Като казваш, че си готова на всичко, наистина ли това имаш предвид или просто искаш да събудиш съчувствието на форума, за да ти дадем по-адекватно мнение? Защото ако наистина си готова на всичко - или замини, или го накарай да остане и бъдете заедно. Друг начин, едва ли има!

Ама като е бил наранен в предишна връзка да не с иго изкарва на който е наблизо!Как щесе ровиш в чужди неща?Ама ако обичаш някой ,му вярваш!!!Толкова!!! А и несе знае причините поради които е бил наранен нали?И в предни постове казах че с такова поведение ревност чувство за собственост нахалство... много още наранявания щеси заслужи!

Teryy
01-30-2014, 15:21
приятелките ми ми казват че на него не му пукало.. и нямал никакви чувства към мен.. всичкото е било нужди.. тогава за какво ще се ядосва и за какво щеше да прави всичко това? Ако съм му искала приятелство или го потърся за тях това е че много съм му се натискала..

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2014, 17:26
Представи си, че всичко това става с твоя приятелка. Какъв съвет ще й дадеш?