PDA

View Full Version : Труден период,за една хубава любов !?



Source
01-30-2014, 14:07
Здравейте.Ще карам направо.Ходя с едно момиче от 10 месеца.Адски много се обичаме,но от 1 месец се случва нещо,което не разбирам и ми трябва съвет.Приятелката ми,работеше на едно място,което и беше писнало и само я натоварваше,дотогава ние бяхме добре.Тя копнееше за мен,да ме види,да ме чуе,постоянно ми казваше колко ме обича.Сега смени тази работа,вече е доста далеч от мен.Тази работа има 1 месец обучение и и е адски напрегнато и трудно в момента,даже понякога след работа плаче от нерви но и е адски амбицирана да успее в това нещо.И ето тук идва проблема.От 1 месец тя не е същата,адски нервна е,мисли постоянно за тази работа,каквото и да и говоря,като сме заедно ме гледа като призрак,все едно вижда през мен.Говорихме много по тази тема.Тя казва,че много ме обича,че иска да сме заедно,да продължим връзката,но нищо не могла да направи,защото тя това не го иска,което и се случва.Вчера ми каза,че дори 1 седмица да не се виждаме,не че няма да и направи впечатление,но просто няма да го усети,защото тя буквално всичките и мисли са за тази работа.Гарантира ми и аз и вярвам на 100%,че няма друг мъж.Целият проблем е,че в момента работата изцяло и е на първо място и ни остави връзката настрани.Отделно аз съм безработен и виждах в нея подкрепа,но след като това се случи,вече откачам и ми е много болно.Тя не иска да се разделяме,обича ме,иска да сме заедно.Каза ми,че не знае какво ще стане,но според нея,това е труден период,който ще мине.....но,просто си личи,че всичко свързано с нас го прави,като по енерция,да не кажа насила.....Не иска да се разделяме,но аз съм главен инициатор да се виждаме вече.Кажете ми хора,какво да направя в тази ситуация?Искам я,връзката ни беше уникална,кажете как да процедирам да минем през това нещо........????? :(

SonataArctica
01-30-2014, 14:14
Изчакай още малко и виж какво ще стане. Ако тази промяна в нея си остане - нещата се вижда, че няма да се получат. А ако е нещо временно - няма да имате проблеми. Друг е въпроса дали имаш търпението и желанието за да изчакаш.

kyka1
01-30-2014, 14:30
Нормално да се държи така, под напрежение е и е разбираемо, трябва да я разбереш.Аз мисля, че след като мине тази еуфория от работата всичко ще се оправи, бъди оптимист :)

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2014, 14:52
Ако не можеш да я изтърпиш в труден за нея момент, в комплект със всичките й криви настроения и действия, как можеш да искаш да си с нея в готините моменти? Think about it! ;)
Отделно - хвани си работа и ти! Хем няма да си й в тежест и ще оцени факта, че се бориш и ти за нещо (коя нормална жена не би го оценила?), хем няма да имате толкова време да се дразните взаимно докато трае този период, хем ще си самостоятелен и няма да си жената в семейството... Think about it, too! ;)

shmatarok
01-30-2014, 14:56
Ако не можеш да я изтърпиш в труден за нея момент, в комплект със всичките й криви настроения и действия, как можеш да искаш да си с нея в готините моменти? Think about it! ;)
Отделно - хвани си работа и ти! Хем няма да си й в тежест и ще оцени факта, че се бориш и ти за нещо (коя нормална жена не би го оценила?), хем няма да имате толкова време да се дразните взаимно докато трае този период, хем ще си самостоятелен и няма да си жената в семейството... Think about it, too! ;)

Много точно, колега.

Като цяло ще си спестя негативното мнение и ще се огранича само до следното:
Спри да се жалваш, хвани се в ръце, вземи си търси и ти работа и изчакай кризата в нейната да отмине. Няма какво да насилваш нещата сега.

RapExotic
01-30-2014, 16:58
Влюбването трае от 8 до 11 месеца. Доказано е от психолозите, и съм го изпитал на гърба си. След тези +-10 месеца идва един критичен период, в който връзката преминава в нов етап - обич или безразличие. Ако е първото, то няма какво толкова да му мислиш, всичко ще се нареди от самосебе си. Обаче ако е второто гледай да го проумееш своевременно, защото иначе ще страдаш. Това е възможно най-болезненият начин да те зареже някой - чрез безразличие. Според мен не чакай, а говори с нея.

Source
02-01-2014, 09:27
Два дни прекарахме,заедно.Поговори х с нея,дали има смисъл.Тя се замисли,разплака се и ми каза,че не може да си представи какво ще е без мен и че много ме обича.Тези два дни всичко беше ок,супер.Просто явно,найстина тази работа,много и влияе и я помолих да разграничава,връзката ни от работата.Тя каза,че ще направи всичко по силите си.Сега остава и аз просто да измисля,как да се държа иии какво да правя,като цяло ...... ?

baby_baby
02-01-2014, 13:12
Изчакай още малко не я притискай