PDA

View Full Version : Ох



mihaela.
01-30-2014, 14:09
Здравейте на 16 съм харесвам момче с 3 години по-голямои и не мисля, би ми обърнал вниманието което искам? Не го познавам добре но бих искала. Излизали сме в една компания на купони няколко пъти. В едно училище сме. Та въпроса ми е как да му направя добро впечатление (предполагам си мисли че съм малка за него) и как да му привлека вниманието? Мерси :)

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2014, 14:47
Ти си СИ малка за него. И не, защото разликата ви е 3 години, а защото си на 16. Момичетата на тази възраст тепърва се променят. Мое мнение!
А за вниманието - не е нужно да правиш кой знае какво. Просто бъди себе си. Не искаш да вземе, че да хареса човек, който не си, нали? Заговаряй го по-често, лАскай му някакви по-продължителни погледи, навъртай се около него... Ако не е идиот, би трябвало да се досети.

P.S.: Хубаво заглавие си пляснала... ;)

xXxPETYAxXx
01-30-2014, 14:59
Разликата ви не е много голяма. Единствената ти грешка би била, ако се опитваш да изглеждаш по-голяма. Често, в подобни опити момичетата обличат по-разголени дрехи, слагат по-тежък грим и т.н., което в очите на другите не казва "Аз съм зряла за годините си", а крещи "Аз съм лесна и търся внимание". Така че, внимавай с това. Просто бъди себе си, както ти казаха вече. Проявявай интерес към него, но не прекалено натрапчив.

RapExotic
01-30-2014, 16:48
Та въпроса ми е как да му направя добро впечатление

Като се държиш културно и възпитано, за разлика от повечето ти връстнички в момента.

mihaela.
01-30-2014, 17:45
Мерси...значи да се заглеждам повече в него.......а за заглавието не ми се мислеше просто ;д

Lilanda
01-30-2014, 17:56
То 'щото много мисъл трябва да вложиш, че да измислиш заглавие...

mihaela.
01-30-2014, 18:01
не ми се занимаваше.... кво толкова

RapExotic
01-30-2014, 18:08
не ми се занимаваше.... кво толкова

То ако така не ти се занимава и при запознаванито с момчето ... :D

mihaela.
01-30-2014, 18:09
за него ми се занимава :D

shmatarok
01-30-2014, 18:11
Като се държиш културно и възпитано, за разлика от повечето ти връстнички в момента.

Nice one.

Авторке, ако постигнеш някакъв успех, не забравяй да се похвалиш. ;) Късмет иначе, съвет няма да ти давам, съгласна съм с първите коментари.

Lilanda
01-30-2014, 19:35
Хей искаш ли да спечелиш малко пари и то само докато стоиш през компютъра си, серизно говоря ;д просто трябва да се регистрираш тук:
http://www.neobux.com/m/v/?rh=72656C697A7A6172
Както знаем, ние (тийнейджърите) винаги имаме нужда от пари за какво ли не.. ето го и решението.
Става въпрос да гледаш реклами (advertisments) и да получваш малка сума от това. Но с търпение ще получавате такива пари за който човек с више не може да взема ;д ! САЙТЪТ Е 100% СИГУРЕН ЗАЩОТО Е НАЙ ДОБРИЯ PTC (paid to click) САЙТ В СВЕТА! Едниственото нещо което се изисква от вас е да се активни всеки ден т.е. да кликате всеки ден! Успех
Почти уцели къде да рекламираш разни простотии..

baby_baby
02-01-2014, 13:14
Разликата ви не е голяма бъди себе си говори с него

mihaela.
02-02-2014, 18:07
мерси :))