PDA

View Full Version : Влюбих се в момче от моя клас



VEZNI
01-30-2014, 20:35
Здравейте,
аз съм на 17 години и имам нужда от помощ и съвет.От няколко години( около 2) започнах да изпитвам по-специални чувства към едно момче от моя клас. С течение на времето тези чувства се засилиха и може би сега е кулминационният момент, в който просто се влюбих като 2 годишно момиченце..... Това което ме притеснява е,че не мога да си го избия от главата. Той присъства в мислите и сънищата ми, а аз не знам какво да направя, че да бъда сигурна в неговите чувства.Понякога си говорим, но това е нормално защото сме в един клас. Често ме пита неща, чийто отговор знае,че аз няма как да знам и някак си ме пита просто, за да ми зададе въпрос..... Има и още неща,но искам вие да ми кажете,как точно се държи едно момче към момичето, което харесва......
Благодаря предварително!

XsP_Z
01-30-2014, 21:36
искам вие да ми кажете,как точно се държи едно момче към момичето, което харесва.----Държанието се определя от харакатера му:D това е много важно да се знае.Ако е стеснителен може да те гледа само без да говори с теб и ще чака да отидеш при него,а ако е напорист постояно ще се върти около тебе и ще говори.:)

Tsukuda_Hiroshi
01-31-2014, 05:58
VEZNI, ти нямаш ли приятелки, които имат гаджета? Не си ли виждала как са се държали въпросните момчета, когато всичко е започвало? Не виждаш ли как се държат, когато ходят...?
В крайна сметка - дай му някакъв сигнал и ти, че го харесваш. Може точно това да чака и да си задава въпросите, които ти задаваш на нас.

VEZNI
01-31-2014, 08:06
доста тъпо зададох въпроса си .....Но като цяло той се прави на доста контактен, но когато сме заедно и просто си говорим, драстично се променя.... Усеща се напрежение, но не мога да разбера от какво произтича то...

VEZNI
01-31-2014, 08:13
естествено, че съм забелязала половинките на приятелките ми, но те са много по-груби момчета и някак си няма база за сравнение.....

Tsukuda_Hiroshi
01-31-2014, 09:30
доста тъпо зададох въпроса си .....Но като цяло той се прави на доста контактен, но когато сме заедно и просто си говорим, драстично се променя.... Усеща се напрежение, но не мога да разбера от какво произтича то...

На твое място бих задал въпроса директно: "Напрегнат си, какво има? Аз ли те дразня? Да не те притеснявам?"

Тодор
01-31-2014, 09:41
Тоя свят е за силните Везни!Като те слушам хубавеца нещо си "гълта езика като сте насаме".Което е хубаво за теб.Покани го на кафе(но му подметни че ще сте само двамата).И бъди готова първия път дати откаже.Но и да откаже,то това според мен щее защото се страхува,а не защото не иска.

RapExotic
01-31-2014, 17:55
просто се влюбих като 2 годишно момиченце.....

Интересно ми е как се влюбват 2 годишните момиченца :D
Иначе когато момче харесва момиче започва да и обръща повече внимание, да се държи по по-специален начин с нея и ако е достатъчно зрял и признава чувствата си чрез различни вербални и невербални методи.

VEZNI
01-31-2014, 22:22
Аз мисля, че той толкова много се притеснява, че не знам, къде ще му се види краят.... А може би най-тъпото е, че и двамата сме доста нерешителни,че дори и времето да спре,ние пак ще си бъдем просто приятели......

VEZNI
01-31-2014, 22:29
ООо неее.... Не мога да се подложа на това.. От всичко, най-мразя да ми казват .."Не мога сега","не искам" и "може би друг път".. НЗ дали в такъв момент е добре да мисля чак толкова за себе си, но предполагам, че ако не приеме ще се почувствам много зле и после ще е 10 пъти по-трудно да преодолея тази преграда.... :Д


(Към Тодор)

Tsukuda_Hiroshi
02-01-2014, 04:33
ООо неее.... Не мога да се подложа на това.. От всичко, най-мразя да ми казват .."Не мога сега","не искам" и "може би друг път".. НЗ дали в такъв момент е добре да мисля чак толкова за себе си, но предполагам, че ако не приеме ще се почувствам много зле и после ще е 10 пъти по-трудно да преодолея тази преграда.... :Д


(Към Тодор)

А ти защо си толкова сигурна, че би ти отговорил по този начин? Да, има известна вероятност това да стане, но в крайна сметка пък има и друга вероятност - да те харесва, а да е твърде срамежлив, за да си каже. Е ако е така, трябва ли да чакаш Второ пришествие или някоя друга да го забърше? Пробвай бе, момиче!

VEZNI
02-01-2014, 09:28
А ти защо си толкова сигурна, че би ти отговорил по този начин? Да, има известна вероятност това да стане, но в крайна сметка пък има и друга вероятност - да те харесва, а да е твърде срамежлив, за да си каже. Е ако е така, трябва ли да чакаш Второ пришествие или някоя друга да го забърше? Пробвай бе, момиче!

Еми то аз съм твърде срамежлива, ако излезе, че и той е такъв просто не знам..... В някои моменти искам просто да го целуна, но се нуждая от малко повече смелост и сигурност ...... Ти като момче не мислиш ли, че първо вие трябва да направите първата крачка, за да я продължим ние ???

RapExotic
02-01-2014, 09:59
Една биричка би ви събрала перфектно. Аз преди години имах подобна ситуация, в която и двамата бяхме несигурни и поканих момичето да пийнем. След като изпихме по една се прегърнахме и си признахме чувствата. Имахме прекрасна връзка след това ..

Тодор
02-01-2014, 10:06
Една жена тръгнала да си купи хляб. По средата на пътя гледа - в една локва паднал пиян мъж. Поспряла се тя, видял й се млад, хубав и си рекла:
- Ще взема първо да си купя хляб, а на връщане ще го прибера. Като поизтрезнее и се изкъпе може и да свърши нещо...
Купила си хляб жената, връща се и какво да види - мъжът го няма... Въздъхнала, пуснала чантата и тихо отронила:
- Как можах, все едно цяла година хляб не съм виждала...

baby_baby
02-01-2014, 13:11
Ще ти мине след време или ако толкова много го харесваш общувай повече с него

VEZNI
02-01-2014, 16:31
Една биричка би ви събрала перфектно. Аз преди години имах подобна ситуация, в която и двамата бяхме несигурни и поканих момичето да пийнем. След като изпихме по една се прегърнахме и си признахме чувствата. Имахме прекрасна връзка след това ..

Хахаха....еми звучи забавно, но това е невъзможно на този етап... Надали бирата ще ни събере...

Lucho
02-01-2014, 19:36
Хахаха....еми звучи забавно, но това е невъзможно на този етап... Надали бирата ще ни събере...


ВИЦ: Подпийнал мъж задява някаква жена. Пита я какво ще пие.
- "Уиски" - отговаря тя.
Пък мъжът отвърнал: абе няма не искам бе, една бира ще пиеш, ама ще пиеш!

Същата работа. Не се излагай, пий една бира с момчето и се разберете. Ако не искаш бира може и по една ракия, но недей да се чувстваш специална и да си мислиш, че трябва да те черпи с друг вид алкохол.

deadshadow13
02-02-2014, 00:35
Ще ти дам съвет като човек който го е минал това също като теб. В даскало и аз си харесах една дама от моят клас. Да станаха нещата,но после скъсахме. Докато не завършихме погледите в училище бяха много студени,беше много странно всеки път когато си срещнехме погледите. Все пак докато не завършихме я виждах всеки ден. Бих те посъветвал на изчакаш,но майната му щом го харесваш,просто му го кажи. Сега ще ти дам съвет като мъж. С риск да прозвуча нахакано ако пича е сфаляча на даскалото или тъй нареченият-Е**Ч. То тогава недей се опитва с него.Няма да стане. Но ако е нормално момче просто му го кажи. Сега в един клас сте забога. Всеки е оглежда някой поне по няколко пъти на ден. Специално ние мъжете.Нямате си на представа как ви гледаме в час. Така че събери кураж и давай. Наслука.

Tsukuda_Hiroshi
02-02-2014, 10:18
Еми то аз съм твърде срамежлива, ако излезе, че и той е такъв просто не знам..... В някои моменти искам просто да го целуна, но се нуждая от малко повече смелост и сигурност ...... Ти като момче не мислиш ли, че първо вие трябва да направите първата крачка, за да я продължим ние ???

Твърдо "нье"!! Понякога мъжете сме идиоти. Сега женската част от форума би казала "доста често, дори". Може и така да е. Та.. Да, може да се скъсваме да ви гледаме скрито, може да си правим какви ли не фантазии с вас - от най-перверзните, до най-готините моменти, може да ви харесваме, та да се пукаме, но няма да ви кажем, защото е много скапано точно това: да ти кажат "не". А никой не знае дали ще е "не" или "да". Но тъпото е да кажеш "ае станем гаджета" и да получиш "не". Ако просто му обясниш "харесвам те, дъра-бъра"... което не ангажира с отговор, а просто съобщаваш как стоят нещта, тогава реално няма да има на какво да каже "да" или "не".
+ това като мъж ти казвам - всеки мъж си мечтае за мацка, която идва и му казва нещо такова!!!

SHPAIdURmeN
02-02-2014, 19:21
.